U9 drenge C - 2. kl. (Finalestævne 7./8. marts 2020) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Indendørsturnering for børn og unge 2019/2020
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


U9 drenge C - 2. kl. (Finalestævne 7./8. marts 2020)

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
03-11-19 09:00 Lynge-Broby Idrætsforening - Fk Odsherred 2 - Hal 1 3 - 0 Lynge-Broby Idrætsforening
03-11-19 09:10 Tuse IF 1 - FC Storebælt - Hal 1 2 - 1 Lynge-Broby Idrætsforening
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
03-11-19 09:20 Vipperød - Lynge-Broby Idrætsforening - Hal 1 0 - 3 Lynge-Broby Idrætsforening
03-11-19 09:30 Fk Odsherred 2 - Tuse IF 1 - Hal 1 0 - 2 Lynge-Broby Idrætsforening
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
03-11-19 09:40 FC Storebælt - Vipperød - Hal 1 3 - 0 Lynge-Broby Idrætsforening
03-11-19 09:50 Tuse IF 1 - Lynge-Broby Idrætsforening - Hal 1 4 - 2 Lynge-Broby Idrætsforening
03-11-19 10:00 FC Storebælt - Fk Odsherred 2 - Hal 1 4 - 1 Lynge-Broby Idrætsforening
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
03-11-19 10:10 Vipperød - Tuse IF 1 - Hal 1 0 - 3 Lynge-Broby Idrætsforening
03-11-19 10:20 Lynge-Broby Idrætsforening - FC Storebælt - Hal 1 0 - 0 Lynge-Broby Idrætsforening
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
03-11-19 10:30 Fk Odsherred 2 - Vipperød - Hal 1 3 - 0 Lynge-Broby Idrætsforening
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
03-11-19 10:40 Fk Odsherred 1 - Gevninge IF 2 - Hal 1 0 - 3 Lynge-Broby Idrætsforening
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
03-11-19 10:50 Tuse IF 2 - Dianalund If - Hal 1 3 - 0 Lynge-Broby Idrætsforening
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
03-11-19 11:00 FC Storebælt - Fk Odsherred 1 - Hal 1 3 - 0 Lynge-Broby Idrætsforening
03-11-19 11:10 Gevninge IF 2 - Tuse IF 2 - Hal 1 1 - 1 Lynge-Broby Idrætsforening
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
03-11-19 11:20 Dianalund If - FC Storebælt - Hal 1 0 - 3 Lynge-Broby Idrætsforening
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
03-11-19 11:30 Tuse IF 2 - Fk Odsherred 1 - Hal 1 3 - 0 Lynge-Broby Idrætsforening
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
03-11-19 11:40 Dianalund If - Gevninge IF 2 - Hal 1 0 - 3 Lynge-Broby Idrætsforening
03-11-19 11:50 FC Storebælt - Tuse IF 2 - Hal 1 0 - 1 Lynge-Broby Idrætsforening
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
03-11-19 12:00 Fk Odsherred 1 - Dianalund If - Hal 1 0 - 3 Lynge-Broby Idrætsforening
03-11-19 12:10 Gevninge IF 2 - FC Storebælt - Hal 1 0 - 5 Lynge-Broby Idrætsforening
17-11-19 09:00 FC Storebælt - Gevninge IF 2 - Hal 1 Gevninge Idrætsforening
17-11-19 09:10 Dianalund If - Fk Odsherred 1 - Hal 1 Gevninge Idrætsforening
17-11-19 09:20 Tuse IF 2 - FC Storebælt - Hal 1 Gevninge Idrætsforening
17-11-19 09:30 Gevninge IF 2 - Dianalund If - Hal 1 Gevninge Idrætsforening
17-11-19 09:40 Fk Odsherred 1 - Tuse IF 2 - Hal 1 Gevninge Idrætsforening
17-11-19 09:50 FC Storebælt - Dianalund If - Hal 1 Gevninge Idrætsforening
17-11-19 10:00 Tuse IF 2 - Gevninge IF 2 - Hal 1 Gevninge Idrætsforening
17-11-19 10:10 Fk Odsherred 1 - FC Storebælt - Hal 1 Gevninge Idrætsforening
17-11-19 10:20 Dianalund If - Tuse IF 2 - Hal 1 Gevninge Idrætsforening
17-11-19 10:30 Gevninge IF 2 - Fk Odsherred 1 - Hal 1 Gevninge Idrætsforening
24-11-19 16:00 Vipperød - Fk Odsherred 2 - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 16:10 FC Storebælt - Lynge-Broby Idrætsforening - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 16:20 Tuse IF 1 - Vipperød - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 16:30 Fk Odsherred 2 - FC Storebælt - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 16:40 Lynge-Broby Idrætsforening - Tuse IF 1 - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 16:50 Vipperød - FC Storebælt - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 17:00 Tuse IF 1 - Fk Odsherred 2 - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 17:10 Lynge-Broby Idrætsforening - Vipperød - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 17:20 FC Storebælt - Tuse IF 1 - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 17:30 Fk Odsherred 2 - Lynge-Broby Idrætsforening - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
05-01-20 09:00 Gevninge IF 2 - Tuse IF 2 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 09:10 FC Storebælt - Fk Odsherred 1 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 09:20 Tuse IF 2 - Dianalund If - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 09:30 Fk Odsherred 1 - Gevninge IF 2 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 09:40 Dianalund If - FC Storebælt - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 09:50 Tuse IF 2 - Fk Odsherred 1 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 10:00 Dianalund If - Gevninge IF 2 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 10:10 FC Storebælt - Tuse IF 2 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 10:20 Fk Odsherred 1 - Dianalund If - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 10:30 Gevninge IF 2 - FC Storebælt - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 10:40 Fk Odsherred 2 - Tuse IF 1 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 10:50 Vipperød - Lynge-Broby Idrætsforening - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 11:00 Tuse IF 1 - FC Storebælt - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 11:10 Lynge-Broby Idrætsforening - Fk Odsherred 2 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 11:20 FC Storebælt - Vipperød - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 11:30 Tuse IF 1 - Lynge-Broby Idrætsforening - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 11:40 FC Storebælt - Fk Odsherred 2 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 11:50 Vipperød - Tuse IF 1 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 12:00 Lynge-Broby Idrætsforening - FC Storebælt - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 12:10 Fk Odsherred 2 - Vipperød - Hal 1 Benløse Idrætsforening

Til toppen