U10 drenge C - 3. kl. (Finalestævne 2/2-2020) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Indendørsturnering for børn og unge 2019/2020
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


U10 drenge C - 3. kl. (Finalestævne 2/2-2020)

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
17-11-19 10:40 Gevninge IF 2 - Hørve IF U10 3 - 3 Gevninge Idrætsforening
17-11-19 10:40 Lynge-Broby IF - Skælskør B&I - Hal A 3 - 1 Ringsted Pigefodbold
17-11-19 10:50 Sørbymagle If - Vipperød Boldklub 1 - Hal A 3 - 0 Ringsted Pigefodbold
17-11-19 10:50 Dianalund If 1 - Dianalund If 2 2 - 3 Gevninge Idrætsforening
17-11-19 11:00 VestermoseIF U10 - Gevninge IF 2 0 - 4 Gevninge Idrætsforening
17-11-19 11:00 Vipperød Boldklub 2 - Lynge-Broby IF - Hal A 2 - 7 Ringsted Pigefodbold
17-11-19 11:10 Skælskør B&I - Sørbymagle If - Hal A 1 - 5 Ringsted Pigefodbold
17-11-19 11:10 Hørve IF U10 - Dianalund If 1 1 - 5 Gevninge Idrætsforening
17-11-19 11:20 Dianalund If 2 - VestermoseIF U10 3 - 0 Gevninge Idrætsforening
17-11-19 11:20 Vipperød Boldklub 1 - Vipperød Boldklub 2 - Hal A 3 - 4 Ringsted Pigefodbold
17-11-19 11:30 Sørbymagle If - Lynge-Broby IF - Hal A 2 - 2 Ringsted Pigefodbold
17-11-19 11:30 Dianalund If 1 - Gevninge IF 2 4 - 1 Gevninge Idrætsforening
17-11-19 11:40 Dianalund If 2 - Hørve IF U10 5 - 2 Gevninge Idrætsforening
17-11-19 11:40 Vipperød Boldklub 1 - Skælskør B&I - Hal A 1 - 2 Ringsted Pigefodbold
17-11-19 11:50 Vipperød Boldklub 2 - Sørbymagle If - Hal A 1 - 2 Ringsted Pigefodbold
17-11-19 11:50 VestermoseIF U10 - Dianalund If 1 0 - 4 Gevninge Idrætsforening
17-11-19 12:00 Gevninge IF 2 - Dianalund If 2 1 - 2 Gevninge Idrætsforening
17-11-19 12:00 Lynge-Broby IF - Vipperød Boldklub 1 - Hal A 3 - 0 Ringsted Pigefodbold
17-11-19 12:10 Skælskør B&I - Vipperød Boldklub 2 - Hal A 2 - 3 Ringsted Pigefodbold
17-11-19 12:10 Hørve IF U10 - VestermoseIF U10 3 - 1 Gevninge Idrætsforening
01-12-19 09:00 Vipperød Boldklub 2 - Skælskør B&I - Hal 1 1 - 4 Sørbymagle If
01-12-19 09:10 Vipperød Boldklub 1 - Lynge-Broby IF - Hal 1 3 - 2 Sørbymagle If
01-12-19 09:20 Sørbymagle If - Vipperød Boldklub 2 - Hal 1 7 - 0 Sørbymagle If
01-12-19 09:30 Skælskør B&I - Vipperød Boldklub 1 - Hal 1 5 - 3 Sørbymagle If
01-12-19 09:40 Lynge-Broby IF - Sørbymagle If - Hal 1 1 - 3 Sørbymagle If
01-12-19 09:50 Vipperød Boldklub 2 - Vipperød Boldklub 1 - Hal 1 2 - 0 Sørbymagle If
01-12-19 10:00 Sørbymagle If - Skælskør B&I - Hal 1 2 - 0 Sørbymagle If
01-12-19 10:10 Lynge-Broby IF - Vipperød Boldklub 2 - Hal 1 1 - 1 Sørbymagle If
01-12-19 10:20 Vipperød Boldklub 1 - Sørbymagle If - Hal 1 2 - 7 Sørbymagle If
01-12-19 10:30 Skælskør B&I - Lynge-Broby IF - Hal 1 4 - 2 Sørbymagle If
01-12-19 15:20 VestermoseIF U10 - Hørve IF U10 2 - 3 St. Merløse Fodbold
01-12-19 15:30 Dianalund If 2 - Gevninge IF 2 4 - 0 St. Merløse Fodbold
01-12-19 15:40 Dianalund If 1 - VestermoseIF U10 4 - 0 St. Merløse Fodbold
01-12-19 15:50 Hørve IF U10 - Dianalund If 2 1 - 6 St. Merløse Fodbold
01-12-19 16:00 Gevninge IF 2 - Dianalund If 1 0 - 3 St. Merløse Fodbold
01-12-19 16:10 VestermoseIF U10 - Dianalund If 2 1 - 4 St. Merløse Fodbold
01-12-19 16:20 Dianalund If 1 - Hørve IF U10 3 - 3 St. Merløse Fodbold
01-12-19 16:30 Gevninge IF 2 - VestermoseIF U10 3 - 2 St. Merløse Fodbold
01-12-19 16:40 Dianalund If 2 - Dianalund If 1 1 - 4 St. Merløse Fodbold
01-12-19 16:50 Hørve IF U10 - Gevninge IF 2 3 - 1 St. Merløse Fodbold
05-01-20 10:00 Skælskør B&I - Sørbymagle If - Hal 1 0 - 4 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 10:10 Vipperød Boldklub 2 - Lynge-Broby IF - Hal 1 0 - 5 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 10:20 Sørbymagle If - Vipperød Boldklub 1 - Hal 1 6 - 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 10:30 Lynge-Broby IF - Skælskør B&I - Hal 1 6 - 0 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 10:40 Vipperød Boldklub 1 - Vipperød Boldklub 2 - Hal 1 1 - 2 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 10:50 Sørbymagle If - Lynge-Broby IF - Hal 1 1 - 4 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 11:00 Vipperød Boldklub 1 - Skælskør B&I - Hal 1 3 - 2 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 11:10 Vipperød Boldklub 2 - Sørbymagle If - Hal 1 0 - 3 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 11:20 Lynge-Broby IF - Vipperød Boldklub 1 - Hal 1 5 - 0 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 11:30 Skælskør B&I - Vipperød Boldklub 2 - Hal 1 3 - 3 Lynge-Broby Idrætsforening
12-01-20 09:00 Hørve IF U10 - Dianalund If 1 1 - 2 Gevninge Idrætsforening
12-01-20 09:10 VestermoseIF U10 - Gevninge IF 2 0 - 1 Gevninge Idrætsforening
12-01-20 09:20 Dianalund If 1 - Dianalund If 2 2 - 5 Gevninge Idrætsforening
12-01-20 09:30 Gevninge IF 2 - Hørve IF U10 5 - 1 Gevninge Idrætsforening
12-01-20 09:40 Dianalund If 2 - VestermoseIF U10 2 - 0 Gevninge Idrætsforening
12-01-20 09:50 Dianalund If 1 - Gevninge IF 2 0 - 5 Gevninge Idrætsforening
12-01-20 10:00 Dianalund If 2 - Hørve IF U10 4 - 1 Gevninge Idrætsforening
12-01-20 10:10 VestermoseIF U10 - Dianalund If 1 0 - 4 Gevninge Idrætsforening
12-01-20 10:20 Gevninge IF 2 - Dianalund If 2 1 - 2 Gevninge Idrætsforening
12-01-20 10:30 Hørve IF U10 - VestermoseIF U10 2 - 3 Gevninge Idrætsforening

Til toppen