U11 drenge C - 4. kl. (Finalestævne 2/2-2020) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Indendørsturnering for børn og unge 2019/2020
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


U11 drenge C - 4. kl. (Finalestævne 2/2-2020)

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
10-11-19 13:50 Sorø Freja - Sorø Freja 1 - Hal 1 2 - 1 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 14:00 Gislinge Boldklub - U11 - Fk Odsherred - Hal 1 1 - 1 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 14:10 Svinninge IF - Sorø Freja - Hal 1 0 - 5 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 14:20 Sorø Freja 1 - Gislinge Boldklub - U11 - Hal 1 2 - 3 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 14:30 Fk Odsherred - Svinninge IF - Hal 1 4 - 1 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 14:40 Gislinge Boldklub - U11 - Sorø Freja - Hal 1 0 - 2 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 14:50 Fk Odsherred - Sorø Freja 1 - Hal 1 3 - 2 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 15:00 Svinninge IF - Gislinge Boldklub - U11 - Hal 1 3 - 1 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 15:10 Sorø Freja - Fk Odsherred - Hal 1 6 - 1 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 15:20 Sorø Freja 1 - Svinninge IF - Hal 1 2 - 0 Fodboldklubben Sorø Freja
17-11-19 12:20 FC Storebælt 2 2 - Lynge-Broby If - Hal A 3 - 2 Ringsted Pigefodbold
17-11-19 12:30 Lynge-Broby Idrætsforening - Hashøj If - Hal A 4 - 3 Ringsted Pigefodbold
17-11-19 12:40 Slagelse IK - FC Storebælt 2 2 - Hal A 0 - 3 Ringsted Pigefodbold
17-11-19 12:50 Lynge-Broby If - Lynge-Broby Idrætsforening - Hal A 6 - 3 Ringsted Pigefodbold
17-11-19 13:00 Hashøj If - Slagelse IK - Hal A 3 - 0 Ringsted Pigefodbold
17-11-19 13:10 Lynge-Broby Idrætsforening - FC Storebælt 2 2 - Hal A 4 - 1 Ringsted Pigefodbold
17-11-19 13:20 Hashøj If - Lynge-Broby If - Hal A 2 - 3 Ringsted Pigefodbold
17-11-19 13:30 Slagelse IK - Lynge-Broby Idrætsforening - Hal A 4 - 2 Ringsted Pigefodbold
17-11-19 13:40 FC Storebælt 2 2 - Hashøj If - Hal A 2 - 3 Ringsted Pigefodbold
17-11-19 13:50 Lynge-Broby If - Slagelse IK - Hal A 4 - 3 Ringsted Pigefodbold
01-12-19 12:20 Slagelse IK - Lynge-Broby If - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
01-12-19 12:30 Hashøj If - FC Storebælt 2 2 - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
01-12-19 12:40 Lynge-Broby Idrætsforening - Slagelse IK - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
01-12-19 12:50 Lynge-Broby If - Hashøj If - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
01-12-19 13:00 FC Storebælt 2 2 - Lynge-Broby Idrætsforening - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
01-12-19 13:10 Slagelse IK - Hashøj If - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
01-12-19 13:20 Lynge-Broby Idrætsforening - Lynge-Broby If - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
01-12-19 13:30 FC Storebælt 2 2 - Slagelse IK - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
01-12-19 13:40 Hashøj If - Lynge-Broby Idrætsforening - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
01-12-19 13:50 Lynge-Broby If - FC Storebælt 2 2 - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
08-12-19 10:00 Svinninge IF - Sorø Freja 1 - Hal 1 Gislinge Boldklub
08-12-19 10:10 Fk Odsherred - Sorø Freja - Hal 1 Gislinge Boldklub
08-12-19 10:20 Gislinge Boldklub - U11 - Svinninge IF - Hal 1 Gislinge Boldklub
08-12-19 10:30 Sorø Freja 1 - Fk Odsherred - Hal 1 Gislinge Boldklub
08-12-19 10:40 Sorø Freja - Gislinge Boldklub - U11 - Hal 1 Gislinge Boldklub
08-12-19 10:50 Svinninge IF - Fk Odsherred - Hal 1 Gislinge Boldklub
08-12-19 11:00 Gislinge Boldklub - U11 - Sorø Freja 1 - Hal 1 Gislinge Boldklub
08-12-19 11:10 Sorø Freja - Svinninge IF - Hal 1 Gislinge Boldklub
08-12-19 11:20 Fk Odsherred - Gislinge Boldklub - U11 - Hal 1 Gislinge Boldklub
08-12-19 11:30 Sorø Freja 1 - Sorø Freja - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 11:30 Sorø Freja 1 - Gislinge Boldklub - U11 - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 11:40 Svinninge IF - Sorø Freja - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 11:50 Gislinge Boldklub - U11 - Fk Odsherred - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 12:00 Sorø Freja - Sorø Freja 1 - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 12:10 Fk Odsherred - Svinninge IF - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 12:20 Gislinge Boldklub - U11 - Sorø Freja - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 12:20 Lynge-Broby If - Lynge-Broby Idrætsforening - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 12:30 Slagelse IK - FC Storebælt 2 2 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 12:30 Fk Odsherred - Sorø Freja 1 - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 12:40 Svinninge IF - Gislinge Boldklub - U11 - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 12:40 Lynge-Broby Idrætsforening - Hashøj If - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 12:50 FC Storebælt 2 2 - Lynge-Broby If - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 12:50 Sorø Freja - Fk Odsherred - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 13:00 Sorø Freja 1 - Svinninge IF - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 13:00 Hashøj If - Slagelse IK - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 13:10 Lynge-Broby Idrætsforening - FC Storebælt 2 2 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 13:20 Hashøj If - Lynge-Broby If - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 13:30 Slagelse IK - Lynge-Broby Idrætsforening - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 13:40 FC Storebælt 2 2 - Hashøj If - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 13:50 Lynge-Broby If - Slagelse IK - Hal 1 Benløse Idrætsforening

Til toppen