U13 drenge C - 6. kl. (Finalestævne 2/2-2020) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Indendørsturnering for børn og unge 2019/2020
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


U13 drenge C - 6. kl. (Finalestævne 2/2-2020)

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
10-11-19 10:40 Tuse IF - Svinninge IF - Hal 1 5 - 1 Fårevejle Boldklub
10-11-19 10:50 Jernløse/Undløse 1(U14) - Jernløse/Undløse(U14) - Hal 1 3 - 5 Fårevejle Boldklub
10-11-19 11:00 Hørve IF 1 - Hørve IF 2 - Hal 1 11 - 1 Fårevejle Boldklub
10-11-19 11:10 Jernløse/Undløse(U14) - Tuse IF - Hal 1 2 - 3 Fårevejle Boldklub
10-11-19 11:20 Svinninge IF - Hørve IF 1 - Hal 1 0 - 6 Fårevejle Boldklub
10-11-19 11:30 Hørve IF 2 - Jernløse/Undløse 1(U14) - Hal 1 3 - 7 Fårevejle Boldklub
10-11-19 11:40 Hørve IF 1 - Jernløse/Undløse(U14) - Hal 1 2 - 2 Fårevejle Boldklub
10-11-19 11:50 Jernløse/Undløse 1(U14) - Tuse IF - Hal 1 4 - 4 Fårevejle Boldklub
10-11-19 12:00 Hørve IF 2 - Svinninge IF - Hal 1 4 - 2 Fårevejle Boldklub
10-11-19 12:10 Jernløse/Undløse 1(U14) - Hørve IF 1 - Hal 1 2 - 3 Fårevejle Boldklub
10-11-19 12:20 Tuse IF - Hørve IF 2 - Hal 1 5 - 1 Fårevejle Boldklub
10-11-19 12:30 Svinninge IF - Jernløse/Undløse(U14) - Hal 1 4 - 5 Fårevejle Boldklub
10-11-19 12:40 Tuse IF - Hørve IF 1 - Hal 1 3 - 3 Fårevejle Boldklub
10-11-19 12:50 Svinninge IF - Jernløse/Undløse 1(U14) - Hal 1 4 - 6 Fårevejle Boldklub
10-11-19 13:00 Jernløse/Undløse(U14) - Hørve IF 2 - Hal 1 6 - 1 Fårevejle Boldklub
10-11-19 15:30 Ørslev Bjerge If - B 73, Slagelse - Hal 1 1 - 3 Fodboldklubben Sorø Freja
NB!
Hjemmehold taberdømt
10-11-19 15:40 FC Storebælt 3 - Skælskør B&I - Hal 1 0 - 3 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 15:50 Dianalund If - Ørslev Bjerge If - Hal 1 4 - 1 Fodboldklubben Sorø Freja
NB!
Udehold taberdømt
10-11-19 16:00 B 73, Slagelse - FC Storebælt 3 - Hal 1 3 - 0 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 16:10 Skælskør B&I - Dianalund If - Hal 1 5 - 1 Fodboldklubben Sorø Freja
NB!
Hjemmehold taberdømt
10-11-19 16:20 FC Storebælt 3 - Ørslev Bjerge If - Hal 1 0 - 3 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 16:30 Skælskør B&I - B 73, Slagelse - Hal 1 5 - 2 Fodboldklubben Sorø Freja
NB!
Udehold taberdømt
10-11-19 16:40 Dianalund If - FC Storebælt 3 - Hal 1 3 - 0 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 16:50 Ørslev Bjerge If - Skælskør B&I - Hal 1 0 - 4 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 17:00 B 73, Slagelse - Dianalund If - Hal 1 1 - 3 Fodboldklubben Sorø Freja
01-12-19 12:20 Dianalund If - B 73, Slagelse - Hal 1 Sørbymagle If
01-12-19 12:30 Skælskør B&I - Ørslev Bjerge If - Hal 1 Sørbymagle If
01-12-19 12:40 FC Storebælt 3 - Dianalund If - Hal 1 Sørbymagle If
01-12-19 12:50 B 73, Slagelse - Skælskør B&I - Hal 1 Sørbymagle If
01-12-19 13:00 Ørslev Bjerge If - FC Storebælt 3 - Hal 1 Sørbymagle If
01-12-19 13:10 Dianalund If - Skælskør B&I - Hal 1 Sørbymagle If
01-12-19 13:20 FC Storebælt 3 - B 73, Slagelse - Hal 1 Sørbymagle If
01-12-19 13:30 Ørslev Bjerge If - Dianalund If - Hal 1 Sørbymagle If
01-12-19 13:40 Skælskør B&I - FC Storebælt 3 - Hal 1 Sørbymagle If
01-12-19 13:50 B 73, Slagelse - Ørslev Bjerge If - Hal 1 Sørbymagle If
08-12-19 10:40 Svinninge IF - Hørve IF 2 - Hal 1 Fårevejle Boldklub
08-12-19 10:50 Hørve IF 1 - Jernløse/Undløse 1(U14) - Hal 1 Fårevejle Boldklub
08-12-19 11:00 Hørve IF 2 - Tuse IF - Hal 1 Fårevejle Boldklub
08-12-19 11:10 Jernløse/Undløse(U14) - Svinninge IF - Hal 1 Fårevejle Boldklub
08-12-19 11:20 Hørve IF 1 - Tuse IF - Hal 1 Fårevejle Boldklub
08-12-19 11:30 Jernløse/Undløse 1(U14) - Svinninge IF - Hal 1 Fårevejle Boldklub
08-12-19 11:40 Hørve IF 2 - Jernløse/Undløse(U14) - Hal 1 Fårevejle Boldklub
08-12-19 11:50 Svinninge IF - Tuse IF - Hal 1 Fårevejle Boldklub
08-12-19 12:00 Jernløse/Undløse(U14) - Jernløse/Undløse 1(U14) - Hal 1 Fårevejle Boldklub
08-12-19 12:10 Hørve IF 2 - Hørve IF 1 - Hal 1 Fårevejle Boldklub
08-12-19 12:20 Tuse IF - Jernløse/Undløse(U14) - Hal 1 Fårevejle Boldklub
08-12-19 12:30 Hørve IF 1 - Svinninge IF - Hal 1 Fårevejle Boldklub
08-12-19 12:40 Jernløse/Undløse 1(U14) - Hørve IF 2 - Hal 1 Fårevejle Boldklub
08-12-19 12:50 Jernløse/Undløse(U14) - Hørve IF 1 - Hal 1 Fårevejle Boldklub
08-12-19 13:00 Tuse IF - Jernløse/Undløse 1(U14) - Hal 1 Fårevejle Boldklub
05-01-20 14:50 Jernløse/Undløse(U14) - Tuse IF - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 15:00 Svinninge IF - Hørve IF 1 - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 15:10 Hørve IF 2 - Jernløse/Undløse 1(U14) - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 15:20 Hørve IF 1 - Jernløse/Undløse(U14) - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 15:30 Jernløse/Undløse 1(U14) - Tuse IF - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 15:40 Hørve IF 2 - Svinninge IF - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 15:50 Jernløse/Undløse 1(U14) - Hørve IF 1 - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 16:00 Tuse IF - Hørve IF 2 - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 16:10 Svinninge IF - Jernløse/Undløse(U14) - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 16:20 Tuse IF - Hørve IF 1 - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 16:30 Svinninge IF - Jernløse/Undløse 1(U14) - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 16:40 Jernløse/Undløse(U14) - Hørve IF 2 - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 16:50 Tuse IF - Svinninge IF - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 17:00 Jernløse/Undløse 1(U14) - Jernløse/Undløse(U14) - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 17:10 Hørve IF 1 - Hørve IF 2 - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
12-01-20 15:40 B 73, Slagelse - FC Storebælt 3 - Hal 1 Skælskør B&i
12-01-20 15:50 Dianalund If - Ørslev Bjerge If - Hal 1 Skælskør B&i
12-01-20 16:00 FC Storebælt 3 - Skælskør B&I - Hal 1 Skælskør B&i
12-01-20 16:10 Ørslev Bjerge If - B 73, Slagelse - Hal 1 Skælskør B&i
12-01-20 16:20 Skælskør B&I - Dianalund If - Hal 1 Skælskør B&i
12-01-20 16:30 FC Storebælt 3 - Ørslev Bjerge If - Hal 1 Skælskør B&i
12-01-20 16:40 Skælskør B&I - B 73, Slagelse - Hal 1 Skælskør B&i
12-01-20 16:50 Dianalund If - FC Storebælt 3 - Hal 1 Skælskør B&i
12-01-20 17:00 Ørslev Bjerge If - Skælskør B&I - Hal 1 Skælskør B&i
12-01-20 17:10 B 73, Slagelse - Dianalund If - Hal 1 Skælskør B&i

Til toppen