Pulje 1 - U13 drenge C - 6. kl. (Finalestævne 2/2-2020)

Info

Turnering: Indendørsturnering for børn og unge 2019/2020
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Stilling Indendørsturnering for børn og unge 2019/2020
U13 drenge C - 6. kl. (Finalestævne 2/2-2020)
Pulje 1

Hold Kampe V U T Score Point
1. Skælskør B&I 4 4 0 0 17-3 12
2. Dianalund If 4 3 0 1 11-7 9
3. B 73, Slagelse 4 2 0 2 9-9 6
4. Ørslev Bjerge If 4 1 0 3 5-11 3
5. FC Storebælt 3 NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
4 0 0 4 0-12 0

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

Indendørsturnering for børn og unge 2019/2020
U13 drenge C - 6. kl. (Finalestævne 2/2-2020)
Pulje 1

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
767978 10-11-19 15:30 Ørslev Bjerge If - B 73, Slagelse Sorø Hallen - Hal 1 1 - 3
767979 NB!
Hjemmehold taberdømt
10-11-19 15:40 FC Storebælt 3 - Skælskør B&I Sorø Hallen - Hal 1 0 - 3
767980 10-11-19 15:50 Dianalund If - Ørslev Bjerge If Sorø Hallen - Hal 1 4 - 1
767981 NB!
Udehold taberdømt
10-11-19 16:00 B 73, Slagelse - FC Storebælt 3 Sorø Hallen - Hal 1 3 - 0
767982 10-11-19 16:10 Skælskør B&I - Dianalund If Sorø Hallen - Hal 1 5 - 1
767983 NB!
Hjemmehold taberdømt
10-11-19 16:20 FC Storebælt 3 - Ørslev Bjerge If Sorø Hallen - Hal 1 0 - 3
767984 10-11-19 16:30 Skælskør B&I - B 73, Slagelse Sorø Hallen - Hal 1 5 - 2
767985 NB!
Udehold taberdømt
10-11-19 16:40 Dianalund If - FC Storebælt 3 Sorø Hallen - Hal 1 3 - 0
767986 10-11-19 16:50 Ørslev Bjerge If - Skælskør B&I Sorø Hallen - Hal 1 0 - 4
767987 10-11-19 17:00 B 73, Slagelse - Dianalund If Sorø Hallen - Hal 1 1 - 3

Kommende kampe

Indendørsturnering for børn og unge 2019/2020
U13 drenge C - 6. kl. (Finalestævne 2/2-2020)
Pulje 1

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

Indendørsturnering for børn og unge 2019/2020
U13 drenge C - 6. kl. (Finalestævne 2/2-2020)
Pulje 1

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
10-11-19 15:30 Ørslev Bjerge If - B 73, Slagelse - Hal 1 1 - 3 Fodboldklubben Sorø Freja
NB!
Hjemmehold taberdømt
10-11-19 15:40 FC Storebælt 3 - Skælskør B&I - Hal 1 0 - 3 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 15:50 Dianalund If - Ørslev Bjerge If - Hal 1 4 - 1 Fodboldklubben Sorø Freja
NB!
Udehold taberdømt
10-11-19 16:00 B 73, Slagelse - FC Storebælt 3 - Hal 1 3 - 0 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 16:10 Skælskør B&I - Dianalund If - Hal 1 5 - 1 Fodboldklubben Sorø Freja
NB!
Hjemmehold taberdømt
10-11-19 16:20 FC Storebælt 3 - Ørslev Bjerge If - Hal 1 0 - 3 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 16:30 Skælskør B&I - B 73, Slagelse - Hal 1 5 - 2 Fodboldklubben Sorø Freja
NB!
Udehold taberdømt
10-11-19 16:40 Dianalund If - FC Storebælt 3 - Hal 1 3 - 0 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 16:50 Ørslev Bjerge If - Skælskør B&I - Hal 1 0 - 4 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 17:00 B 73, Slagelse - Dianalund If - Hal 1 1 - 3 Fodboldklubben Sorø Freja
01-12-19 12:20 Dianalund If - B 73, Slagelse - Hal 1 Sørbymagle If
01-12-19 12:30 Skælskør B&I - Ørslev Bjerge If - Hal 1 Sørbymagle If
01-12-19 12:40 FC Storebælt 3 - Dianalund If - Hal 1 Sørbymagle If
01-12-19 12:50 B 73, Slagelse - Skælskør B&I - Hal 1 Sørbymagle If
01-12-19 13:00 Ørslev Bjerge If - FC Storebælt 3 - Hal 1 Sørbymagle If
01-12-19 13:10 Dianalund If - Skælskør B&I - Hal 1 Sørbymagle If
01-12-19 13:20 FC Storebælt 3 - B 73, Slagelse - Hal 1 Sørbymagle If
01-12-19 13:30 Ørslev Bjerge If - Dianalund If - Hal 1 Sørbymagle If
01-12-19 13:40 Skælskør B&I - FC Storebælt 3 - Hal 1 Sørbymagle If
01-12-19 13:50 B 73, Slagelse - Ørslev Bjerge If - Hal 1 Sørbymagle If
12-01-20 15:40 B 73, Slagelse - FC Storebælt 3 - Hal 1 Skælskør B&i
12-01-20 15:50 Dianalund If - Ørslev Bjerge If - Hal 1 Skælskør B&i
12-01-20 16:00 FC Storebælt 3 - Skælskør B&I - Hal 1 Skælskør B&i
12-01-20 16:10 Ørslev Bjerge If - B 73, Slagelse - Hal 1 Skælskør B&i
12-01-20 16:20 Skælskør B&I - Dianalund If - Hal 1 Skælskør B&i
12-01-20 16:30 FC Storebælt 3 - Ørslev Bjerge If - Hal 1 Skælskør B&i
12-01-20 16:40 Skælskør B&I - B 73, Slagelse - Hal 1 Skælskør B&i
12-01-20 16:50 Dianalund If - FC Storebælt 3 - Hal 1 Skælskør B&i
12-01-20 17:00 Ørslev Bjerge If - Skælskør B&I - Hal 1 Skælskør B&i
12-01-20 17:10 B 73, Slagelse - Dianalund If - Hal 1 Skælskør B&i

Til toppen