Herresenior B/C +16 (Finalestævne 19/1-2020) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Indendørsturnering for voksne 2019/2020
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Herresenior B/C +16 (Finalestævne 19/1-2020)

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
03-11-19 15:50 Jernløse Boldklub - Gørlev Idrætsforening - Hal 1 2 - 5 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 16:00 Hørve Idrætsforening - Fk Odsherred - Hal 1 1 - 3 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 16:10 Kundby IF - Jernløse Boldklub - Hal 1 3 - 0 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 16:20 Gørlev Idrætsforening - Hørve Idrætsforening - Hal 1 4 - 3 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 16:30 Fk Odsherred - Kundby IF - Hal 1 1 - 1 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 16:40 Hørve Idrætsforening - Jernløse Boldklub - Hal 1 3 - 2 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 16:50 Fk Odsherred - Gørlev Idrætsforening - Hal 1 4 - 2 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 17:00 Kundby IF - Hørve Idrætsforening - Hal 1 2 - 4 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 17:10 Jernløse Boldklub - Fk Odsherred - Hal 1 5 - 5 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 17:20 Gørlev Idrætsforening - Kundby IF - Hal 1 6 - 3 Svinninge Idrætsforening
10-11-19 13:10 Kirke Helsinge IF 1 - Kirke Helsinge IF 2 - Hal 1 3 - 1 Fuglebjerg If
10-11-19 13:20 Ørslev Bjerge If - Fuglebjerg If 1 - Hal 1 4 - 3 Fuglebjerg If
NB!
Udehold taberdømt
10-11-19 13:30 Høng 1 - Lynge-Broby Idrætsforening 1 - Hal 1 3 - 0 Fuglebjerg If
10-11-19 13:40 Fuglebjerg If 1 - Kirke Helsinge IF 1 - Hal 1 2 - 3 Fuglebjerg If
10-11-19 13:50 Kirke Helsinge IF 2 - Høng 1 - Hal 1 3 - 3 Fuglebjerg If
NB!
Hjemmehold taberdømt
10-11-19 14:00 Lynge-Broby Idrætsforening 1 - Ørslev Bjerge If - Hal 1 0 - 3 Fuglebjerg If
10-11-19 14:10 Høng 1 - Fuglebjerg If 1 - Hal 1 6 - 2 Fuglebjerg If
10-11-19 14:20 Ørslev Bjerge If - Kirke Helsinge IF 1 - Hal 1 4 - 4 Fuglebjerg If
NB!
Hjemmehold taberdømt
10-11-19 14:30 Lynge-Broby Idrætsforening 1 - Kirke Helsinge IF 2 - Hal 1 0 - 3 Fuglebjerg If
10-11-19 14:40 Ørslev Bjerge If - Høng 1 - Hal 1 1 - 6 Fuglebjerg If
NB!
Udehold taberdømt
10-11-19 14:50 Kirke Helsinge IF 1 - Lynge-Broby Idrætsforening 1 - Hal 1 3 - 0 Fuglebjerg If
10-11-19 15:00 Kirke Helsinge IF 2 - Fuglebjerg If 1 - Hal 1 4 - 3 Fuglebjerg If
10-11-19 15:10 Kirke Helsinge IF 1 - Høng 1 - Hal 1 2 - 4 Fuglebjerg If
10-11-19 15:20 Kirke Helsinge IF 2 - Ørslev Bjerge If - Hal 1 2 - 5 Fuglebjerg If
NB!
Udehold taberdømt
10-11-19 15:30 Fuglebjerg If 1 - Lynge-Broby Idrætsforening 1 - Hal 1 3 - 0 Fuglebjerg If
NB!
Udehold taberdømt
10-11-19 15:40 Fuglebjerg If 2 - Kirke Helsinge IF 3 - Hal 1 3 - 0 Fuglebjerg If
NB!
Hjemmehold taberdømt
10-11-19 15:50 Lynge-Broby Idrætsforening 2 - Vemmelev - Hal 1 0 - 3 Fuglebjerg If
10-11-19 16:00 Høng 2 - Fuglebjerg If 2 - Hal 1 4 - 3 Fuglebjerg If
NB!
Hjemmehold taberdømt
10-11-19 16:10 Kirke Helsinge IF 3 - Lynge-Broby Idrætsforening 2 - Hal 1 0 - 3 Fuglebjerg If
10-11-19 16:20 Vemmelev - Høng 2 - Hal 1 2 - 3 Fuglebjerg If
NB!
Hjemmehold taberdømt
10-11-19 16:30 Lynge-Broby Idrætsforening 2 - Fuglebjerg If 2 - Hal 1 0 - 3 Fuglebjerg If
NB!
Udehold taberdømt
10-11-19 16:40 Vemmelev - Kirke Helsinge IF 3 - Hal 1 3 - 0 Fuglebjerg If
NB!
Udehold taberdømt
10-11-19 16:50 Høng 2 - Lynge-Broby Idrætsforening 2 - Hal 1 3 - 0 Fuglebjerg If
10-11-19 17:00 Fuglebjerg If 2 - Vemmelev - Hal 1 1 - 1 Fuglebjerg If
NB!
Hjemmehold taberdømt
10-11-19 17:10 Kirke Helsinge IF 3 - Høng 2 - Hal 1 0 - 3 Fuglebjerg If
24-11-19 11:00 Kirke Helsinge IF 2 - Lynge-Broby Idrætsforening 1 - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 11:10 Høng 1 - Ørslev Bjerge If - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 11:20 Lynge-Broby Idrætsforening 1 - Kirke Helsinge IF 1 - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 11:30 Fuglebjerg If 1 - Kirke Helsinge IF 2 - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 11:40 Høng 1 - Kirke Helsinge IF 1 - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 11:50 Ørslev Bjerge If - Kirke Helsinge IF 2 - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 12:00 Lynge-Broby Idrætsforening 1 - Fuglebjerg If 1 - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 12:10 Kirke Helsinge IF 2 - Kirke Helsinge IF 1 - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 12:20 Fuglebjerg If 1 - Ørslev Bjerge If - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 12:30 Lynge-Broby Idrætsforening 1 - Høng 1 - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 12:40 Kirke Helsinge IF 1 - Fuglebjerg If 1 - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 12:50 Høng 1 - Kirke Helsinge IF 2 - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 13:00 Ørslev Bjerge If - Lynge-Broby Idrætsforening 1 - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 13:10 Fuglebjerg If 1 - Høng 1 - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 13:20 Kirke Helsinge IF 1 - Ørslev Bjerge If - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 13:30 Høng 2 - Kirke Helsinge IF 3 - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 13:40 Vemmelev - Fuglebjerg If 2 - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 13:50 Lynge-Broby Idrætsforening 2 - Høng 2 - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 14:00 Kirke Helsinge IF 3 - Vemmelev - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 14:00 Kundby IF - Gørlev Idrætsforening - Hal 1 Raklev Gymnastik- og Idrætsforening
24-11-19 14:10 Fk Odsherred - Jernløse Boldklub - Hal 1 Raklev Gymnastik- og Idrætsforening
24-11-19 14:10 Fuglebjerg If 2 - Lynge-Broby Idrætsforening 2 - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 14:20 Høng 2 - Vemmelev - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 14:20 Hørve Idrætsforening - Kundby IF - Hal 1 Raklev Gymnastik- og Idrætsforening
24-11-19 14:30 Gørlev Idrætsforening - Fk Odsherred - Hal 1 Raklev Gymnastik- og Idrætsforening
24-11-19 14:30 Lynge-Broby Idrætsforening 2 - Kirke Helsinge IF 3 - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 14:40 Fuglebjerg If 2 - Høng 2 - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 14:40 Jernløse Boldklub - Hørve Idrætsforening - Hal 1 Raklev Gymnastik- og Idrætsforening
24-11-19 14:50 Kundby IF - Fk Odsherred - Hal 1 Raklev Gymnastik- og Idrætsforening
24-11-19 14:50 Vemmelev - Lynge-Broby Idrætsforening 2 - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 15:00 Kirke Helsinge IF 3 - Fuglebjerg If 2 - Hal 1 Fuglebjerg If
24-11-19 15:00 Hørve Idrætsforening - Gørlev Idrætsforening - Hal 1 Raklev Gymnastik- og Idrætsforening
24-11-19 15:10 Jernløse Boldklub - Kundby IF - Hal 1 Raklev Gymnastik- og Idrætsforening
24-11-19 15:20 Fk Odsherred - Hørve Idrætsforening - Hal 1 Raklev Gymnastik- og Idrætsforening
24-11-19 15:30 Gørlev Idrætsforening - Jernløse Boldklub - Hal 1 Raklev Gymnastik- og Idrætsforening
05-01-20 13:50 Gørlev Idrætsforening - Hørve Idrætsforening - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 14:00 Kundby IF - Jernløse Boldklub - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 14:00 Kirke Helsinge IF 3 - Lynge-Broby Idrætsforening 2 - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 14:10 Høng 2 - Fuglebjerg If 2 - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 14:10 Hørve Idrætsforening - Fk Odsherred - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 14:20 Jernløse Boldklub - Gørlev Idrætsforening - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 14:20 Lynge-Broby Idrætsforening 2 - Vemmelev - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 14:30 Fuglebjerg If 2 - Kirke Helsinge IF 3 - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 14:30 Fk Odsherred - Kundby IF - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 14:40 Hørve Idrætsforening - Jernløse Boldklub - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 14:40 Vemmelev - Høng 2 - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 14:50 Lynge-Broby Idrætsforening 2 - Fuglebjerg If 2 - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 14:50 Fk Odsherred - Gørlev Idrætsforening - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 15:00 Kundby IF - Hørve Idrætsforening - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 15:00 Vemmelev - Kirke Helsinge IF 3 - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 15:10 Høng 2 - Lynge-Broby Idrætsforening 2 - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 15:10 Jernløse Boldklub - Fk Odsherred - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 15:20 Gørlev Idrætsforening - Kundby IF - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 15:20 Fuglebjerg If 2 - Vemmelev - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 15:30 Kirke Helsinge IF 3 - Høng 2 - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 15:40 Fuglebjerg If 1 - Kirke Helsinge IF 1 - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 15:50 Kirke Helsinge IF 2 - Høng 1 - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 16:00 Lynge-Broby Idrætsforening 1 - Ørslev Bjerge If - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 16:10 Høng 1 - Fuglebjerg If 1 - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 16:20 Ørslev Bjerge If - Kirke Helsinge IF 1 - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 16:30 Lynge-Broby Idrætsforening 1 - Kirke Helsinge IF 2 - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 16:40 Ørslev Bjerge If - Høng 1 - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 16:50 Kirke Helsinge IF 1 - Lynge-Broby Idrætsforening 1 - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 17:00 Kirke Helsinge IF 2 - Fuglebjerg If 1 - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 17:10 Kirke Helsinge IF 1 - Høng 1 - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 17:20 Kirke Helsinge IF 2 - Ørslev Bjerge If - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 17:30 Fuglebjerg If 1 - Lynge-Broby Idrætsforening 1 - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 17:40 Kirke Helsinge IF 1 - Kirke Helsinge IF 2 - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 17:50 Ørslev Bjerge If - Fuglebjerg If 1 - Hal 1 Fuglebjerg If
05-01-20 18:00 Høng 1 - Lynge-Broby Idrætsforening 1 - Hal 1 Fuglebjerg If

Til toppen