Damesenior A/B +16 (Finalestævne 19/1-2020) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Indendørsturnering for voksne 2019/2020
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Damesenior A/B +16 (Finalestævne 19/1-2020)

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
03-11-19 13:20 Gislinge - Fårevejle Boldklub - Hal 1 0 - 9 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 13:30 Tuse IF 2 - Disp. - Føllenslev-Særslev IF - Hal 1 2 - 0 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 13:40 Kirke Helsinge IF 2 - Dianalund If - Hal 1 2 - 5 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 13:50 Føllenslev-Særslev IF - Gislinge - Hal 1 3 - 1 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 14:00 Fårevejle Boldklub - Kirke Helsinge IF 2 - Hal 1 5 - 1 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 14:10 Dianalund If - Tuse IF 2 - Disp. - Hal 1 1 - 3 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 14:20 Kirke Helsinge IF 2 - Føllenslev-Særslev IF - Hal 1 4 - 0 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 14:30 Tuse IF 2 - Disp. - Gislinge - Hal 1 7 - 1 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 14:40 Dianalund If - Fårevejle Boldklub - Hal 1 1 - 1 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 14:40 Lynge-Broby IF 1 - Lynge-Broby IF 2 - Hal 1 3 - 1 Lynge-Broby Idrætsforening
03-11-19 14:50 Ørslev Bjerge If - Greve Fodbold - Hal 1 1 - 4 Lynge-Broby Idrætsforening
03-11-19 14:50 Tuse IF 2 - Disp. - Kirke Helsinge IF 2 - Hal 1 4 - 2 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 15:00 Gislinge - Dianalund If - Hal 1 0 - 4 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 15:00 FC Storebælt - Frufølge - Hal 1 2 - 4 Lynge-Broby Idrætsforening
03-11-19 15:10 Greve Fodbold - Lynge-Broby IF 1 - Hal 1 4 - 2 Lynge-Broby Idrætsforening
03-11-19 15:10 Fårevejle Boldklub - Føllenslev-Særslev IF - Hal 1 3 - 3 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 15:20 Gislinge - Kirke Helsinge IF 2 - Hal 1 1 - 4 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 15:20 Lynge-Broby IF 2 - FC Storebælt - Hal 1 2 - 2 Lynge-Broby Idrætsforening
03-11-19 15:30 Frufølge - Ørslev Bjerge If - Hal 1 4 - 1 Lynge-Broby Idrætsforening
03-11-19 15:30 Fårevejle Boldklub - Tuse IF 2 - Disp. - Hal 1 3 - 3 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 15:40 Føllenslev-Særslev IF - Dianalund If - Hal 1 0 - 5 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 15:40 FC Storebælt - Greve Fodbold - Hal 1 3 - 4 Lynge-Broby Idrætsforening
03-11-19 15:50 Ørslev Bjerge If - Lynge-Broby IF 1 - Hal 1 3 - 3 Lynge-Broby Idrætsforening
03-11-19 16:00 Frufølge - Lynge-Broby IF 2 - Hal 1 4 - 1 Lynge-Broby Idrætsforening
03-11-19 16:10 Ørslev Bjerge If - FC Storebælt - Hal 1 2 - 3 Lynge-Broby Idrætsforening
03-11-19 16:20 Lynge-Broby IF 1 - Frufølge - Hal 1 2 - 4 Lynge-Broby Idrætsforening
03-11-19 16:30 Lynge-Broby IF 2 - Greve Fodbold - Hal 1 5 - 2 Lynge-Broby Idrætsforening
03-11-19 16:40 Lynge-Broby IF 1 - FC Storebælt - Hal 1 3 - 1 Lynge-Broby Idrætsforening
03-11-19 16:50 Lynge-Broby IF 2 - Ørslev Bjerge If - Hal 1 4 - 4 Lynge-Broby Idrætsforening
03-11-19 17:00 Greve Fodbold - Frufølge - Hal 1 3 - 3 Lynge-Broby Idrætsforening
10-11-19 15:30 Kirke Helsinge IF 1 - Kirke Helsinge IF 3 - Hal 1 5 - 1 Fårevejle Boldklub
10-11-19 15:40 Himmelev-Veddelev Boldklub HVB - Fårevejle - Hal 1 4 - 1 Fårevejle Boldklub
10-11-19 15:50 Lynge-Broby IF 3 - Tuse IF 1 - Disp. - Hal 1 1 - 2 Fårevejle Boldklub
10-11-19 16:00 Fårevejle - Kirke Helsinge IF 1 - Hal 1 9 - 1 Fårevejle Boldklub
10-11-19 16:10 Kirke Helsinge IF 3 - Lynge-Broby IF 3 - Hal 1 0 - 2 Fårevejle Boldklub
10-11-19 16:20 Tuse IF 1 - Disp. - Himmelev-Veddelev Boldklub HVB - Hal 1 4 - 1 Fårevejle Boldklub
10-11-19 16:30 Lynge-Broby IF 3 - Fårevejle - Hal 1 3 - 5 Fårevejle Boldklub
10-11-19 16:40 Himmelev-Veddelev Boldklub HVB - Kirke Helsinge IF 1 - Hal 1 5 - 5 Fårevejle Boldklub
10-11-19 16:50 Tuse IF 1 - Disp. - Kirke Helsinge IF 3 - Hal 1 4 - 1 Fårevejle Boldklub
10-11-19 17:00 Himmelev-Veddelev Boldklub HVB - Lynge-Broby IF 3 - Hal 1 3 - 1 Fårevejle Boldklub
10-11-19 17:10 Kirke Helsinge IF 1 - Tuse IF 1 - Disp. - Hal 1 1 - 2 Fårevejle Boldklub
10-11-19 17:20 Kirke Helsinge IF 3 - Fårevejle - Hal 1 5 - 8 Fårevejle Boldklub
10-11-19 17:30 Kirke Helsinge IF 1 - Lynge-Broby IF 3 - Hal 1 1 - 5 Fårevejle Boldklub
10-11-19 17:40 Kirke Helsinge IF 3 - Himmelev-Veddelev Boldklub HVB - Hal 1 1 - 3 Fårevejle Boldklub
10-11-19 17:50 Fårevejle - Tuse IF 1 - Disp. - Hal 1 3 - 3 Fårevejle Boldklub
24-11-19 16:30 Lynge-Broby IF 2 - Frufølge - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 16:40 FC Storebælt - Ørslev Bjerge If - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 16:50 Frufølge - Lynge-Broby IF 1 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 17:00 Greve Fodbold - Lynge-Broby IF 2 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 17:10 FC Storebælt - Lynge-Broby IF 1 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 17:20 Ørslev Bjerge If - Lynge-Broby IF 2 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 17:30 Frufølge - Greve Fodbold - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 17:40 Lynge-Broby IF 2 - Lynge-Broby IF 1 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 17:40 Kirke Helsinge IF 3 - Tuse IF 1 - Disp. - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 17:50 Lynge-Broby IF 3 - Himmelev-Veddelev Boldklub HVB - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 17:50 Greve Fodbold - Ørslev Bjerge If - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 18:00 Frufølge - FC Storebælt - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 18:00 Tuse IF 1 - Disp. - Kirke Helsinge IF 1 - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 18:10 Fårevejle - Kirke Helsinge IF 3 - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 18:10 Lynge-Broby IF 1 - Greve Fodbold - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 18:20 FC Storebælt - Lynge-Broby IF 2 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 18:20 Lynge-Broby IF 3 - Kirke Helsinge IF 1 - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 18:30 Himmelev-Veddelev Boldklub HVB - Kirke Helsinge IF 3 - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 18:30 Ørslev Bjerge If - Frufølge - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 18:40 Greve Fodbold - FC Storebælt - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 18:40 Tuse IF 1 - Disp. - Fårevejle - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 18:50 Kirke Helsinge IF 3 - Kirke Helsinge IF 1 - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 18:50 Lynge-Broby IF 1 - Ørslev Bjerge If - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 19:00 Fårevejle - Himmelev-Veddelev Boldklub HVB - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 19:10 Tuse IF 1 - Disp. - Lynge-Broby IF 3 - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 19:20 Kirke Helsinge IF 1 - Fårevejle - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 19:30 Lynge-Broby IF 3 - Kirke Helsinge IF 3 - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 19:40 Himmelev-Veddelev Boldklub HVB - Tuse IF 1 - Disp. - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 19:50 Fårevejle - Lynge-Broby IF 3 - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 20:00 Kirke Helsinge IF 1 - Himmelev-Veddelev Boldklub HVB - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
08-12-19 13:20 Fårevejle Boldklub - Dianalund If - Hal 1 Gislinge Boldklub
08-12-19 13:30 Kirke Helsinge IF 2 - Tuse IF 2 - Disp. - Hal 1 Gislinge Boldklub
08-12-19 13:40 Dianalund If - Gislinge - Hal 1 Gislinge Boldklub
08-12-19 13:50 Føllenslev-Særslev IF - Fårevejle Boldklub - Hal 1 Gislinge Boldklub
08-12-19 14:00 Kirke Helsinge IF 2 - Gislinge - Hal 1 Gislinge Boldklub
08-12-19 14:10 Tuse IF 2 - Disp. - Fårevejle Boldklub - Hal 1 Gislinge Boldklub
08-12-19 14:20 Dianalund If - Føllenslev-Særslev IF - Hal 1 Gislinge Boldklub
08-12-19 14:30 Fårevejle Boldklub - Gislinge - Hal 1 Gislinge Boldklub
08-12-19 14:40 Føllenslev-Særslev IF - Tuse IF 2 - Disp. - Hal 1 Gislinge Boldklub
08-12-19 14:50 Dianalund If - Kirke Helsinge IF 2 - Hal 1 Gislinge Boldklub
08-12-19 15:00 Gislinge - Føllenslev-Særslev IF - Hal 1 Gislinge Boldklub
08-12-19 15:10 Kirke Helsinge IF 2 - Fårevejle Boldklub - Hal 1 Gislinge Boldklub
08-12-19 15:20 Tuse IF 2 - Disp. - Dianalund If - Hal 1 Gislinge Boldklub
08-12-19 15:30 Føllenslev-Særslev IF - Kirke Helsinge IF 2 - Hal 1 Gislinge Boldklub
08-12-19 15:40 Gislinge - Tuse IF 2 - Disp. - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 11:20 Føllenslev-Særslev IF - Gislinge - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 11:30 Fårevejle Boldklub - Kirke Helsinge IF 2 - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 11:40 Dianalund If - Tuse IF 2 - Disp. - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 11:50 Kirke Helsinge IF 2 - Føllenslev-Særslev IF - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 12:00 Tuse IF 2 - Disp. - Gislinge - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 12:10 Dianalund If - Fårevejle Boldklub - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 12:20 Tuse IF 2 - Disp. - Kirke Helsinge IF 2 - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 12:30 Gislinge - Dianalund If - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 12:40 Fårevejle Boldklub - Føllenslev-Særslev IF - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 12:50 Gislinge - Kirke Helsinge IF 2 - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 13:00 Fårevejle Boldklub - Tuse IF 2 - Disp. - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 13:00 Fårevejle - Kirke Helsinge IF 1 - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 13:10 Kirke Helsinge IF 3 - Lynge-Broby IF 3 - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 13:10 Føllenslev-Særslev IF - Dianalund If - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 13:20 Gislinge - Fårevejle Boldklub - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 13:20 Tuse IF 1 - Disp. - Himmelev-Veddelev Boldklub HVB - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 13:30 Lynge-Broby IF 3 - Fårevejle - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 13:30 Tuse IF 2 - Disp. - Føllenslev-Særslev IF - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 13:40 Kirke Helsinge IF 2 - Dianalund If - Hal 1 Gislinge Boldklub
05-01-20 13:40 Himmelev-Veddelev Boldklub HVB - Kirke Helsinge IF 1 - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 13:50 Tuse IF 1 - Disp. - Kirke Helsinge IF 3 - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 14:00 Himmelev-Veddelev Boldklub HVB - Lynge-Broby IF 3 - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 14:10 Kirke Helsinge IF 1 - Tuse IF 1 - Disp. - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 14:20 Kirke Helsinge IF 3 - Fårevejle - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 14:30 Kirke Helsinge IF 1 - Lynge-Broby IF 3 - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 14:40 Kirke Helsinge IF 3 - Himmelev-Veddelev Boldklub HVB - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 14:50 Fårevejle - Tuse IF 1 - Disp. - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 15:00 Kirke Helsinge IF 1 - Kirke Helsinge IF 3 - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 15:10 Himmelev-Veddelev Boldklub HVB - Fårevejle - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 15:20 Lynge-Broby IF 3 - Tuse IF 1 - Disp. - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 15:30 Greve Fodbold - Lynge-Broby IF 1 - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 15:40 Lynge-Broby IF 2 - FC Storebælt - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 15:50 Frufølge - Ørslev Bjerge If - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 16:00 FC Storebælt - Greve Fodbold - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 16:10 Ørslev Bjerge If - Lynge-Broby IF 1 - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 16:20 Frufølge - Lynge-Broby IF 2 - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 16:30 Ørslev Bjerge If - FC Storebælt - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 16:40 Lynge-Broby IF 1 - Frufølge - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 16:50 Lynge-Broby IF 2 - Greve Fodbold - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 17:00 Lynge-Broby IF 1 - FC Storebælt - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 17:10 Lynge-Broby IF 2 - Ørslev Bjerge If - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 17:20 Greve Fodbold - Frufølge - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 17:30 Lynge-Broby IF 1 - Lynge-Broby IF 2 - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 17:40 Ørslev Bjerge If - Greve Fodbold - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening
05-01-20 17:50 FC Storebælt - Frufølge - Hal 1 Lynge-Broby Idrætsforening

Til toppen