KM Sport & FKK afvikler EM 2020

Stævne

Stævne: KM Sport & FKK afvikler EM 2020
Stævneansvarlige
Jacob Levin Nielsen Tlf: 79404700 / 28865799

Række / Puljeoversigt

U-6 Mix (2014) - ½ Bane
Pulje 1 FFK - 1 (Danmark) - Stenløse BK - 1 (England) - Stenløse BK - 2 (Spanien) - Allerød FK (Tyskland) - FFK - 2 (Frankrig)
U-7 Drenge (2013) - ½ Bane
Pulje 1 FFK (Italien) - Espergærde IF (Frankrig) - Frederiksbergs flotte fyre (Spanien) - Allerød FK - 2 (Schweiz) - Stenløse BK - 1 (Polen)
Pulje 2 Hovedstadens drenge (Wales) - Allerød FK - 1 (Portugal) - Stenløse BK - 2 (Irland) - Alsønderup (Holland) - England
Pulje 3 LSF - 2 (Belgien) - Frederikssund FB - 1 (Tyskland) - HIK - 1 (Finland) - Slagslunde Ganløse If (Kroatien) - BK Stefan (Tyrkiet)
Pulje 4 LSF - 1 (Danmark) - Farum BK (Østrig) - Frederikssund FB - 2 (Skotland) - Ølsted IF (Sverige) - HIK - 2 (Tjekkiet)
Cup 1 Hovedstadens drenge (Wales) - LSF - 2 (Belgien) - Farum BK (Østrig) - Stenløse BK - 1 (Polen)
U-8 Drenge (2012) - ½ Bane
Pulje 1 FFK - 1 (Spanien) - Frederikssund FB - 3 (Portugal) - HUI (Holland) - Holbæk B&I - 3 (Østrig) - Taastrup FC - 2 (Kroatien)
Pulje 2 FFK - 2 (Italien) - Frederikssund FB - 2 (Belgien) - Holbæk B&I - 1 (Sverige) - St. Lyngby IF (Irland) - Hundested IK - 2 (Tyrkiet)
Pulje 3 Frederikssund FB - 1 (Danmark) - Hundested IK - 1 (Tyskland) - Lundtofte BK - 1 (Frankrig) - Holbæk B&I - 2 (Wales) - Frederikssund FB - 5 (Finland)
Pulje 4 Lundtofte BK - 2 (Schweiz) - Frederikssund FB - 4 (England) - Ølsted IF (Tjekkiet) - Taastrup FC - 1 (Polen) - Skotland
Cup 1 Holbæk B&I - 1 (Sverige) - Holbæk B&I - 2 (Wales) - Taastrup FC - 1 (Polen) - Taastrup FC - 2 (Kroatien)
U-9 Drenge (2011) - ½ Bane
Pulje 1 Ålholm IF - 2 (Schweiz) - FFK - 2 (Portugal) - Hundested IK (Frankrig) - Høng 2 (Spanien) - Stenløse BK - 1 (Italien) - Stenløse BK - 3 (Sverige)
Pulje 2 Ålholm IF - 1 (Danmark) - FFK - 1 (Tyskland) - Høng 1 (England) - Høng 3 (Kroatien) - Stenløse BK - 2 (Belgien) - FFK - 3 (Holland)
EM Finale FFK - 2 (Portugal) - Stenløse BK - 2 (Belgien)
EM Bronze Stenløse BK - 3 (Sverige) - FFK - 3 (Holland)
U-9 Piger (2011/2012) - ½ Bane
Pulje 1 FFK - 2 (England) - Hg's seje tøser (Frankrig) - Greve Fodbold - 1 (Danmark) - Hillerød Fodbold (Italien)
Pulje 2 FFK - 1 (Spanien) - HTI - fodbold (Sverige) - Greve Fodbold - 2 (Tyskland) - Greve Fodbold - 3 (Holland)
EM Finale Hg's seje tøser (Frankrig) - Greve Fodbold - 2 (Tyskland)
EM Bronze Hillerød Fodbold (Italien) - Greve Fodbold - 3 (Holland)
5-6. Plads HTI - fodbold (Sverige) - Greve Fodbold - 1 (Danmark)
7-8. Plads FFK - 1 (Spanien) - FFK - 2 (England)
U-10 Drenge (2010)
Pulje 1 FFK (Holland) - Suså IF (Danmark) - St. Lyngby IF (Portugal) - Slangerup OIF - 2 (Italien) - Melby-Liseleje IF - 1 (Spanien)
Pulje 2 Slangerup OIF - 1 (Frankrig) - Bagsværd BK (Tyskland) - Melby-Liseleje IF - 2 (Sverige) - Glostrup FK (England) - Helsinge SI (Belgien)
EM Finale Melby-Liseleje IF - 1 (Spanien) - Helsinge SI (Belgien)
U-11 Drenge (2009)
Pulje 1 FFK - 1 (Danmark) - Frederikssund FB (Frankrig) - FFK - 3 (Belgien) - Glostrup FK (Tyskland) - Hundested IK - 2 (Spanien)
Pulje 2 FFK - 2 (England) - Melby-Liseleje IF (Italien) - Hundested IK - 1 (Sverige) - Hundested IK - 3 (Holland) - FFK - 4 (Portugal)
EM Finalen Glostrup FK (Tyskland) - Hundested IK - 1 (Sverige)
U-11 Piger (2009/2010)
Pulje 1 FFK (England) - Melby-Liseleje IF (Danmark) - HUI (Frankrig) - Greve Fodbold U10 (Spanien) - Greve Fodbold U11 (Tyskland)
U-12 Drenge (2008)
Pulje 1 FFK - 2 (Belgien) - Nødebo IF - 1 (Danmark) - Fredensborg BI (Holland) - Melby-Liseleje IF - 1 (Tyskland) - Brede IF (Portugal) - De gamle drenge (Kroatien)
Pulje 2 FFK - 1 (Sverige) - Melby-Liseleje IF - 2 (Italien) - Nødebo IF - 2 (Spanien) - FC Real (England) - FFK - 3 (Schweiz) - Værløse BK (Frankrig)
EM Finale FC Real (England) - De gamle drenge (Kroatien)

Til toppen