Pulje 1 - U-10 Drenge B (2010) - 8 Mands

Info

Turnering: DGI WINTER LEAGUE 2019/2020
Turneringsansvarlige
Jacob Levin Nielsen Tlf: 79404700 / 28865799

Bemærkninger

Spilletiden er 2 X 30 min.

Stilling DGI WINTER LEAGUE 2019/2020
U-10 Drenge B (2010) - 8 Mands
Pulje 1

Hold Kampe V U T Score Point
1. Hareskov IF 7 7 0 0 59-13 21
2. HUI 8 5 0 3 34-35 15
3. Kirke Værløse If 8 4 1 3 32-26 13
4. Espergærde IF 8 4 1 3 27-23 13
5. B 1973 Herlev 7 3 1 3 26-22 10
6. Snekkersten IF 8 3 1 4 20-22 10
7. Skjold Birkerød 8 3 0 5 27-41 9
8. FIF Hillerød 8 3 0 5 33-38 9
9. Farum BK 8 1 0 7 14-52 3

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

DGI WINTER LEAGUE 2019/2020
U-10 Drenge B (2010) - 8 Mands
Pulje 1

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

DGI WINTER LEAGUE 2019/2020
U-10 Drenge B (2010) - 8 Mands
Pulje 1

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

DGI WINTER LEAGUE 2019/2020
U-10 Drenge B (2010) - 8 Mands
Pulje 1

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
15-11-19 17:00 FIF Hillerød - HUI 5 - 7
17-11-19 10:00 Farum BK - B 1973 Herlev 1 - 9
17-11-19 10:00 Espergærde IF - Kirke Værløse If 2 - 2
23-11-19 10:00 B 1973 Herlev - FIF Hillerød 4 - 2
24-11-19 10:00 HUI - Espergærde IF 3 - 2
24-11-19 10:00 Skjold Birkerød - Farum BK 4 - 2
29-11-19 17:30 B 1973 Herlev - Skjold Birkerød 4 - 2
01-12-19 11:15 Snekkersten IF - HUI 6 - 1
06-12-19 17:00 FIF Hillerød - Espergærde IF 4 - 2
07-12-19 10:00 Kirke Værløse If - Snekkersten IF 1 - 2
15-12-19 10:00 HUI - Hareskov IF 3 - 6
15-12-19 10:00 Skjold Birkerød - FIF Hillerød 8 - 4
15-12-19 10:00 Espergærde IF - Snekkersten IF 2 - 1
15-12-19 10:00 Kirke Værløse If - Farum BK 5 - 1
22-12-19 10:00 Hareskov IF - Kirke Værløse If 7 - 0
05-01-20 10:00 Skjold Birkerød - Hareskov IF 1 - 11
11-01-20 11:15 Snekkersten IF - Hareskov IF 2 - 6
17-01-20 17:00 FIF Hillerød - Snekkersten IF 2 - 4
18-01-20 09:30 B 1973 Herlev - Kirke Værløse If 1 - 4
19-01-20 10:00 Hareskov IF - Espergærde IF 8 - 3
19-01-20 10:00 Farum BK - HUI 4 - 7
26-01-20 10:00 Espergærde IF - Farum BK 7 - 1
26-01-20 10:00 Kirke Værløse If - Skjold Birkerød 8 - 4
26-01-20 13:30 HUI - B 1973 Herlev 5 - 3
01-02-20 15:15 B 1973 Herlev - Espergærde IF 1 - 4
02-02-20 10:00 Hareskov IF - FIF Hillerød 7 - 3
02-02-20 10:00 Farum BK - Snekkersten IF 3 - 0
02-02-20 10:00 Skjold Birkerød - HUI 2 - 6
21-02-20 17:00 FIF Hillerød - Kirke Værløse If 7 - 5
23-02-20 10:00 Espergærde IF - Skjold Birkerød 5 - 3
23-02-20 10:00 Hareskov IF - Farum BK 14 - 1
29-02-20 09:45 Snekkersten IF - B 1973 Herlev 4 - 4
01-03-20 10:00 Farum BK - FIF Hillerød 1 - 6
01-03-20 10:00 Skjold Birkerød - Snekkersten IF 3 - 1
01-03-20 10:00 Kirke Værløse If - HUI 7 - 2
21-03-20 09:30 B 1973 Herlev - Hareskov IF

Til toppen