U13 piger - 6. kl. 8m | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Midtjylland - B&U - Forår 2020
Turneringsansvarlige
André Velling Tlf: 79404346 /
Klaus Pedersen Tlf: 22675391 / 22675391
Dokumenter
Reglement Dommere Turneringsinformation

Bemærkninger

20/4 - ALLE KAMPE ER NU PROGRAMTSAT MED TIDLIGST START TIRSSDAG D. 19/5. TIDLIGERE PROGRAMSATTE KAMPE FØR DEN DATO ER AFLYST. Kort om U13 piger - læs mere her. https://mimer.dgi.dk/offentlig/003C1FB7-001 9 deltagende hold i foråret 2020 - alle spiller mod alle en enkelt gang i ugerne 17-26 - et hold er oversidder i hver spillerrunde. For spørgsmål vedr. rækken kontakt DGI Midtjylland Fodbold - André Velling, andre.velling@dgi.dk, 79404346 God fornøjelse med spillet på banerne! #sætglædenispil

Komplet kampprogram


U13 piger - 6. kl. 8m

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
NB!
Kamp aflyst
21-04-20 18:15 Sorring-Voel - Ans IF
NB!
Kamp aflyst
21-04-20 18:15 FC Silkeborg - Team HEG - Busklund Hallen
NB!
Kamp aflyst
21-04-20 18:15 Engesvang B. - GØJS
NB!
Kamp aflyst
21-04-20 18:15 Gjessø UF, disp - Thorning IF, Disp.
NB!
Kamp aflyst
28-04-20 18:15 GØJS - Ans IF
NB!
Kamp aflyst
28-04-20 18:15 FC Silkeborg - Sorring-Voel - Busklund Hallen
NB!
Kamp aflyst
28-04-20 18:15 Team HEG - Gl. Rye IF - Ejstrupholm IF's Klubhus
NB!
Kamp aflyst
28-04-20 18:15 Thorning IF, Disp. - Engesvang B.
NB!
Kamp aflyst
05-05-20 18:15 Ans IF - Thorning IF, Disp.
NB!
Kamp aflyst
05-05-20 18:15 Gl. Rye IF - FC Silkeborg
NB!
Kamp aflyst
05-05-20 18:15 Sorring-Voel - GØJS
NB!
Kamp aflyst
05-05-20 18:15 Gjessø UF, disp - Team HEG
19-05-20 18:15 FC Silkeborg - Gjessø UF, disp - Busklund Hallen
19-05-20 18:15 Thorning IF, Disp. - GØJS
19-05-20 18:15 Gl. Rye IF - Sorring-Voel
19-05-20 18:15 Team HEG - Engesvang B. - Ejstrupholm IF's Klubhus
26-05-20 18:15 Ans IF - Team HEG
26-05-20 18:15 Engesvang B. - FC Silkeborg
26-05-20 18:15 Gjessø UF, disp - Gl. Rye IF
26-05-20 18:15 Sorring-Voel - Thorning IF, Disp.
02-06-20 18:15 FC Silkeborg - Ans IF - Busklund Hallen
02-06-20 18:15 Team HEG - GØJS - Ejstrupholm IF's Klubhus
02-06-20 18:15 Gl. Rye IF - Engesvang B.
02-06-20 18:15 Gjessø UF, disp - Sorring-Voel
09-06-20 18:15 Ans IF - Gl. Rye IF
09-06-20 18:15 GØJS - FC Silkeborg
09-06-20 18:15 Thorning IF, Disp. - Team HEG
09-06-20 18:15 Engesvang B. - Gjessø UF, disp
16-06-20 18:15 Gjessø UF, disp - Ans IF
16-06-20 18:15 FC Silkeborg - Thorning IF, Disp. - Busklund Hallen
16-06-20 18:15 Gl. Rye IF - GØJS
16-06-20 18:15 Engesvang B. - Sorring-Voel
23-06-20 18:15 Ans IF - Engesvang B.
23-06-20 18:15 GØJS - Gjessø UF, disp
23-06-20 18:15 Thorning IF, Disp. - Gl. Rye IF
23-06-20 18:15 Sorring-Voel - Team HEG

Til toppen