Pulje A - Old Boys +32 - 11 mands

Info

Turnering: DGI Midtjylland - Senior, Old, Vet - Efterår 2020
Turneringsansvarlige
André Velling Tlf: 79404346 /
Klaus Pedersen Tlf: 22675391 / 22675391
Dokumenter
Reglement Dommere Turneringsinformation

Bemærkninger

Old Boys +30 - 11 mands - Pulje A

11 hold med i efterår/forår 2020/2021. Der spilles i 1 pulje med 11 hold md oversidder i ugerne 33-40 og 13-15 , hvor holdene spiller mod hinanden en enkelt gang. 

 

Husk besked til DGI og dommerklubben ved flytning af kampe.

 

God sæson til alle!

Kontakt DGI Midtjylland Fodbold - André Velling - andre.velling@dgi.dk - 79404346

Stilling DGI Midtjylland - Senior, Old, Vet - Efterår 2020
Old Boys +32 - 11 mands
Pulje A

Hold Kampe V U T Score Point
1. Sundsøre FK, Jebjerg, disp 0 0 0 0 0-0 0
2. Roslev IK, disp 0 0 0 0 0-0 0
3. Skive Seminarium Boldklub 0 0 0 0 0-0 0
4. Højslev K IF, disp 0 0 0 0 0-0 0
5. Spøttrup Motion & Sport Lem, disp 0 0 0 0 0-0 0
6. Oddense Otting UGF, disp 0 0 0 0 0-0 0
7. Spøttrup Motion & Sport Balling 0 0 0 0 0-0 0
8. B-83 0 0 0 0 0-0 0
9. Sundsøre FK, Breum, disp 0 0 0 0 0-0 0
10. Røde Stjerne FC Skive 0 0 0 0 0-0 0
11. Sallingsund FC Durup 0 0 0 0 0-0 0

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

DGI Midtjylland - Senior, Old, Vet - Efterår 2020
Old Boys +32 - 11 mands
Pulje A

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

DGI Midtjylland - Senior, Old, Vet - Efterår 2020
Old Boys +32 - 11 mands
Pulje A

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

DGI Midtjylland - Senior, Old, Vet - Efterår 2020
Old Boys +32 - 11 mands
Pulje A

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
12-08-20 19:00 Sundsøre FK, Jebjerg, disp - Roslev IK, disp
12-08-20 19:00 Skive Seminarium Boldklub - Højslev K IF, disp
12-08-20 19:00 Spøttrup Motion & Sport Lem, disp - Oddense Otting UGF, disp
12-08-20 19:00 Spøttrup Motion & Sport Balling - B-83 - Minihal
12-08-20 19:00 Sundsøre FK, Breum, disp - Røde Stjerne FC Skive
19-08-20 19:00 B-83 - Sundsøre FK, Jebjerg, disp
19-08-20 19:00 Røde Stjerne FC Skive - Skive Seminarium Boldklub
19-08-20 19:00 Sallingsund FC Durup - Spøttrup Motion & Sport Lem, disp
19-08-20 19:00 Roslev IK, disp - Spøttrup Motion & Sport Balling
19-08-20 19:00 Højslev K IF, disp - Sundsøre FK, Breum, disp
26-08-20 19:00 Sundsøre FK, Jebjerg, disp - Skive Seminarium Boldklub
26-08-20 19:00 Roslev IK, disp - Spøttrup Motion & Sport Lem, disp
26-08-20 19:00 Højslev K IF, disp - Oddense Otting UGF, disp
26-08-20 19:00 Spøttrup Motion & Sport Balling - Sundsøre FK, Breum, disp - Minihal
26-08-20 19:00 Røde Stjerne FC Skive - Sallingsund FC Durup
02-09-20 18:45 Sundsøre FK, Breum, disp - Sundsøre FK, Jebjerg, disp
02-09-20 18:45 Sallingsund FC Durup - Højslev K IF, disp
02-09-20 18:45 Skive Seminarium Boldklub - Spøttrup Motion & Sport Balling
02-09-20 18:45 Spøttrup Motion & Sport Lem, disp - B-83
02-09-20 18:45 Oddense Otting UGF, disp - Røde Stjerne FC Skive
09-09-20 18:30 Sundsøre FK, Jebjerg, disp - Spøttrup Motion & Sport Lem, disp
09-09-20 18:30 Roslev IK, disp - Højslev K IF, disp
09-09-20 18:30 Skive Seminarium Boldklub - Oddense Otting UGF, disp
09-09-20 18:30 B-83 - Røde Stjerne FC Skive
09-09-20 18:30 Sundsøre FK, Breum, disp - Sallingsund FC Durup
16-09-20 18:15 Røde Stjerne FC Skive - Roslev IK, disp
16-09-20 18:15 Sallingsund FC Durup - Skive Seminarium Boldklub
16-09-20 18:15 Spøttrup Motion & Sport Lem, disp - Spøttrup Motion & Sport Balling
16-09-20 18:15 Højslev K IF, disp - B-83
16-09-20 18:15 Oddense Otting UGF, disp - Sundsøre FK, Breum, disp
23-09-20 18:00 Sundsøre FK, Jebjerg, disp - Højslev K IF, disp
23-09-20 18:00 Roslev IK, disp - Oddense Otting UGF, disp
23-09-20 18:00 Skive Seminarium Boldklub - Spøttrup Motion & Sport Lem, disp
23-09-20 18:00 Spøttrup Motion & Sport Balling - Røde Stjerne FC Skive - Minihal
23-09-20 18:00 B-83 - Sallingsund FC Durup
30-09-20 17:45 Røde Stjerne FC Skive - Sundsøre FK, Jebjerg, disp
30-09-20 17:45 Sallingsund FC Durup - Roslev IK, disp
30-09-20 17:45 Højslev K IF, disp - Spøttrup Motion & Sport Balling
30-09-20 17:45 Oddense Otting UGF, disp - B-83
30-09-20 17:45 Spøttrup Motion & Sport Lem, disp - Sundsøre FK, Breum, disp
31-03-21 19:00 Sundsøre FK, Jebjerg, disp - Oddense Otting UGF, disp
31-03-21 19:00 Roslev IK, disp - Skive Seminarium Boldklub
31-03-21 19:00 Højslev K IF, disp - Spøttrup Motion & Sport Lem, disp
31-03-21 19:00 Spøttrup Motion & Sport Balling - Sallingsund FC Durup - Minihal
31-03-21 19:00 B-83 - Sundsøre FK, Breum, disp
07-04-21 19:00 Sallingsund FC Durup - Sundsøre FK, Jebjerg, disp
07-04-21 19:00 Sundsøre FK, Breum, disp - Roslev IK, disp
07-04-21 19:00 Oddense Otting UGF, disp - Spøttrup Motion & Sport Balling
07-04-21 19:00 Skive Seminarium Boldklub - B-83
07-04-21 19:00 Spøttrup Motion & Sport Lem, disp - Røde Stjerne FC Skive
14-04-21 19:00 Sundsøre FK, Jebjerg, disp - Spøttrup Motion & Sport Balling
14-04-21 19:00 Skive Seminarium Boldklub - Sundsøre FK, Breum, disp
14-04-21 19:00 Roslev IK, disp - B-83
14-04-21 19:00 Højslev K IF, disp - Røde Stjerne FC Skive
14-04-21 19:00 Oddense Otting UGF, disp - Sallingsund FC Durup

Til toppen