Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
U10 drenge B - Spilletid 2x12 min | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Turnering:
Winter League 3. og 4. runde 8-mands 2019-20
Turneringsansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Indbydelse
Turneringsinfo
Turneringsinformation
Bemærkninger
Pulje oversigt
U10 drenge B - Spilletid 2x12 min
Pulje 1
B 73, Slagelse 1
-
Lynge-Broby Idrætsforening
-
Vemmelev
-
FC Storebælt
-
Fårevejle Boldklub
-
Tuse IF
-
RIF Fodbold
-
Gevninge
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=104900
Komplet kampprogram
U10 drenge B - Spilletid 2x12 min
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
780502
Lørdag
07-03-20
09:30
Vemmelev
-
B 73, Slagelse 1
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- 8 mands kunst - bane 1
780503
Lørdag
07-03-20
09:30
FC Storebælt
-
Lynge-Broby Idrætsforening
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- 8 mands kunst - bane 2
1 - 2
780496
Lørdag
07-03-20
09:30
RIF Fodbold
-
Tuse IF
Spillested
Viby Sj. Idrætscenter
- Kunst bane 1
3 - 2
780497
Lørdag
07-03-20
09:30
Gevninge
-
Fårevejle Boldklub
Spillested
Viby Sj. Idrætscenter
- Kunst bane 2
2 - 2
780498
Lørdag
07-03-20
10:02
Tuse IF
-
Gevninge
Spillested
Viby Sj. Idrætscenter
- Kunst bane 1
5 - 0
780499
Lørdag
07-03-20
10:02
Fårevejle Boldklub
-
RIF Fodbold
Spillested
Viby Sj. Idrætscenter
- Kunst bane 2
3 - 0
780504
Lørdag
07-03-20
10:02
Lynge-Broby Idrætsforening
-
B 73, Slagelse 1
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- 8 mands kunst - bane 1
0 - 1
780505
Lørdag
07-03-20
10:02
FC Storebælt
-
Vemmelev
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- 8 mands kunst - bane 2
3 - 5
780506
Lørdag
07-03-20
10:34
B 73, Slagelse 1
-
FC Storebælt
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- 8 mands kunst - bane 1
1 - 2
780507
Lørdag
07-03-20
10:34
Vemmelev
-
Lynge-Broby Idrætsforening
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- 8 mands kunst - bane 2
3 - 1
780500
Lørdag
07-03-20
10:34
RIF Fodbold
-
Gevninge
Spillested
Viby Sj. Idrætscenter
- Kunst bane 1
1 - 1
780501
Lørdag
07-03-20
10:34
Tuse IF
-
Fårevejle Boldklub
Spillested
Viby Sj. Idrætscenter
- Kunst bane 2
780514
Lørdag
21-03-20
09:30
FC Storebælt
-
RIF Fodbold
Spillested
Ringsted Sportscenter
- 8 mands kunst - bane 1
780515
Lørdag
21-03-20
09:30
Lynge-Broby Idrætsforening
-
Gevninge
Spillested
Ringsted Sportscenter
- 8 mands kunst - bane 2
780516
Lørdag
21-03-20
10:02
RIF Fodbold
-
Lynge-Broby Idrætsforening
Spillested
Ringsted Sportscenter
- 8 mands kunst - bane 1
780517
Lørdag
21-03-20
10:02
Gevninge
-
FC Storebælt
Spillested
Ringsted Sportscenter
- 8 mands kunst - bane 2
780518
Lørdag
21-03-20
10:34
Lynge-Broby Idrætsforening
-
FC Storebælt
Spillested
Ringsted Sportscenter
- 8 mands kunst - bane 1
780519
Lørdag
21-03-20
10:34
Gevninge
-
RIF Fodbold
Spillested
Ringsted Sportscenter
- 8 mands kunst - bane 2
780508
Lørdag
21-03-20
11:10
Vemmelev
-
Fårevejle Boldklub
Spillested
Sørbyhallen
- 8-mands kunstbane
780509
Lørdag
21-03-20
11:10
Tuse IF
-
B 73, Slagelse 1
Spillested
Sørbyhallen
- 8-mands kunstbane
780510
Lørdag
21-03-20
11:42
Fårevejle Boldklub
-
Tuse IF
Spillested
Sørbyhallen
- 8-mands kunstbane
780511
Lørdag
21-03-20
11:42
B 73, Slagelse 1
-
Vemmelev
Spillested
Sørbyhallen
- 8-mands kunstbane
780512
Lørdag
21-03-20
12:14
Fårevejle Boldklub
-
B 73, Slagelse 1
Spillested
Sørbyhallen
- 8-mands kunstbane
780513
Lørdag
21-03-20
12:14
Vemmelev
-
Tuse IF
Spillested
Sørbyhallen
- 8-mands kunstbane
Til toppen