Pulje 1 - U10 drenge C/D - Spilletid 2x12 min.

Info

Turnering: Winter League 3. og 4. runde 8-mands 2019-20
Turneringsansvarlige
Christian Sloth Tlf: 61707917
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Stilling Winter League 3. og 4. runde 8-mands 2019-20
U10 drenge C/D - Spilletid 2x12 min.
Pulje 1

Hold Kampe V U T Score Point
1. Vemmelev 2 0 0 0 0 0-0 0
2. Lynge-Broby IF 0 0 0 0 0-0 0
3. Sørbymagle If 0 0 0 0 0-0 0
4. Skælskør B&I 0 0 0 0 0-0 0
5. Fk Odsherred 0 0 0 0 0-0 0
6. Ledig plads 0 0 0 0 0-0 0
7. Greve Fodbold 1 0 0 0 0 0-0 0
8. Hg Fodbold 0 0 0 0 0-0 0

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

Winter League 3. og 4. runde 8-mands 2019-20
U10 drenge C/D - Spilletid 2x12 min.
Pulje 1

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

Winter League 3. og 4. runde 8-mands 2019-20
U10 drenge C/D - Spilletid 2x12 min.
Pulje 1

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

Winter League 3. og 4. runde 8-mands 2019-20
U10 drenge C/D - Spilletid 2x12 min.
Pulje 1

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
07-03-20 09:30 Vemmelev 2 - Lynge-Broby IF - 8 mands kunst - bane 3
07-03-20 09:30 Sørbymagle If - Skælskør B&I - 8 mands kunst - bane 4
07-03-20 10:02 Lynge-Broby IF - Sørbymagle If - 8 mands kunst - bane 3
07-03-20 10:02 Skælskør B&I - Vemmelev 2 - 8 mands kunst - bane 4
07-03-20 10:34 Vemmelev 2 - Sørbymagle If - 8 mands kunst - bane 3
07-03-20 10:34 Lynge-Broby IF - Skælskør B&I - 8 mands kunst - bane 4
07-03-20 11:06 Hg Fodbold - Greve Fodbold 1 - Kunst bane 1
07-03-20 11:06 Fk Odsherred - Ledig plads - Kunst bane 2
07-03-20 11:38 Ledig plads - Greve Fodbold 1 - Kunst bane 1
07-03-20 11:38 Fk Odsherred - Hg Fodbold - Kunst bane 2
07-03-20 12:10 Greve Fodbold 1 - Fk Odsherred - Kunst bane 1
07-03-20 12:10 Hg Fodbold - Ledig plads - Kunst bane 2
21-03-20 09:30 Fk Odsherred - Vemmelev 2 - 8-mands kunstbane
21-03-20 09:30 Ledig plads - Sørbymagle If - 8-mands kunstbane
21-03-20 10:02 Vemmelev 2 - Ledig plads - 8-mands kunstbane
21-03-20 10:02 Sørbymagle If - Fk Odsherred - 8-mands kunstbane
21-03-20 10:34 Ledig plads - Fk Odsherred - 8-mands kunstbane
21-03-20 10:34 Sørbymagle If - Vemmelev 2 - 8-mands kunstbane
21-03-20 11:10 Hg Fodbold - Skælskør B&I - 8 mands kunst - bane 1
21-03-20 11:10 Lynge-Broby IF - Greve Fodbold 1 - 8 mands kunst - bane 2
21-03-20 11:42 Skælskør B&I - Lynge-Broby IF - 8 mands kunst - bane 1
21-03-20 11:42 Greve Fodbold 1 - Hg Fodbold - 8 mands kunst - bane 2
21-03-20 12:14 Skælskør B&I - Greve Fodbold 1 - 8 mands kunst - bane 1
21-03-20 12:14 Hg Fodbold - Lynge-Broby IF - 8 mands kunst - bane 2

Til toppen