U10 drenge C - Der bliver ikke spillet kampe frem til 8. juni. | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Aflyst - 8-mands forårsturnering for børn og unge
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

Der bliver ikke spillet kampe frem til 8. juni.

Komplet kampprogram


U10 drenge C - Der bliver ikke spillet kampe frem til 8. juni.

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
14-04-20 17:45 Tuse IF 2 - Hørve IF U10
15-04-20 17:30 Sorø Freja - Ringsted If
16-04-20 17:00 Vipperød Boldklub - Lynge-Broby IF
16-04-20 17:45 Hvalsø IF - Mørkøv IF
16-04-20 18:00 Høng GF U9 - Vemmelev
18-04-20 11:00 Slagelse IK - Stillinge Idrætsforening
19-04-20 11:00 Gislinge - Stenlille If
21-04-20 17:00 Vemmelev - Slagelse IK
22-04-20 18:00 Stillinge Idrætsforening - Årby
23-04-20 17:00 Mørkøv IF - Gislinge
23-04-20 18:00 Stenlille If - Tuse IF 2
25-04-20 11:00 Lynge-Broby IF - Sorø Freja
26-04-20 10:00 Ringsted If - Jyderup Boldklub
26-04-20 10:00 Hørve IF U10 - Hvalsø IF
28-04-20 17:45 Tuse IF 2 - Gislinge
29-04-20 18:00 Stillinge Idrætsforening - Vemmelev
30-04-20 17:00 Mørkøv IF - Hørve IF U10
30-04-20 17:00 Vipperød Boldklub - Jyderup Boldklub
30-04-20 17:45 Hvalsø IF - Stenlille If
30-04-20 18:00 Høng GF U9 - Årby
03-05-20 10:00 Ringsted If - Lynge-Broby IF
04-05-20 18:00 Årby - Vemmelev
05-05-20 18:00 Jyderup Boldklub - Lynge-Broby IF
06-05-20 17:30 Sorø Freja - Vipperød Boldklub
07-05-20 17:45 Hvalsø IF - Tuse IF 2
07-05-20 18:00 Stenlille If - Mørkøv IF
09-05-20 11:00 Slagelse IK - Høng GF U9
10-05-20 11:00 Gislinge - Hørve IF U10
11-05-20 18:00 Årby - Slagelse IK
12-05-20 17:45 Tuse IF 2 - Mørkøv IF
12-05-20 18:00 Jyderup Boldklub - Sorø Freja
14-05-20 17:00 Vipperød Boldklub - Ringsted If
14-05-20 18:00 Høng GF U9 - Stillinge Idrætsforening
17-05-20 10:00 Hørve IF U10 - Stenlille If
17-05-20 11:00 Gislinge - Hvalsø IF
20-05-20 17:00 Vemmelev - Høng GF U9
20-05-20 18:00 Stillinge Idrætsforening - Slagelse IK
21-05-20 17:00 Mørkøv IF - Hvalsø IF
21-05-20 18:00 Stenlille If - Gislinge
23-05-20 11:00 Lynge-Broby IF - Vipperød Boldklub
23-05-20 11:00 Slagelse IK - Vemmelev
24-05-20 10:00 Ringsted If - Sorø Freja
24-05-20 10:00 Hørve IF U10 - Tuse IF 2
25-05-20 18:00 Årby - Stillinge Idrætsforening
26-05-20 17:45 Tuse IF 2 - Stenlille If
26-05-20 18:00 Jyderup Boldklub - Ringsted If
27-05-20 17:30 Sorø Freja - Lynge-Broby IF
28-05-20 17:45 Hvalsø IF - Hørve IF U10
31-05-20 11:00 Gislinge - Mørkøv IF
01-06-20 18:00 Årby - Høng GF U9
02-06-20 17:00 Vemmelev - Stillinge Idrætsforening
02-06-20 18:00 Jyderup Boldklub - Vipperød Boldklub
04-06-20 18:00 Stenlille If - Hvalsø IF
06-06-20 11:00 Lynge-Broby IF - Ringsted If
07-06-20 10:00 Hørve IF U10 - Mørkøv IF
07-06-20 11:00 Gislinge - Tuse IF 2
09-06-20 17:00 Vemmelev - Årby
09-06-20 17:45 Tuse IF 2 - Hvalsø IF
11-06-20 17:00 Mørkøv IF - Stenlille If
11-06-20 17:00 Vipperød Boldklub - Sorø Freja
11-06-20 18:00 Høng GF U9 - Slagelse IK
13-06-20 11:00 Lynge-Broby IF - Jyderup Boldklub
14-06-20 10:00 Hørve IF U10 - Gislinge
17-06-20 17:30 Sorø Freja - Jyderup Boldklub
17-06-20 18:00 Stillinge Idrætsforening - Høng GF U9
18-06-20 17:00 Mørkøv IF - Tuse IF 2
18-06-20 17:45 Hvalsø IF - Gislinge
18-06-20 18:00 Stenlille If - Hørve IF U10
20-06-20 11:00 Slagelse IK - Årby
21-06-20 10:00 Ringsted If - Vipperød Boldklub

Til toppen