Pulje 1 - U12 drenge D(absolut begynder) - Der bliver ikke spillet kampe frem til 8. juni.

Info

Turnering: Aflyst - 8-mands forårsturnering for børn og unge
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger


Stilling Aflyst - 8-mands forårsturnering for børn og unge
U12 drenge D(absolut begynder) - Der bliver ikke spillet kampe frem til 8. juni.
Pulje 1

Hold Kampe V U T Score Point
1. RIF Fodbold 0 0 0 0 0-0 0
2. Hg Fodbold 0 0 0 0 0-0 0
3. Hvidebæk IF/Rø 0 0 0 0 0-0 0
4. Fk Odsherred 0 0 0 0 0-0 0
5. Jernløse/Undløse 0 0 0 0 0-0 0
6. Ruds-Vedby 0 0 0 0 0-0 0
7. B 73, Slagelse 0 0 0 0 0-0 0
8. Slagelse IK 0 0 0 0 0-0 0

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

Aflyst - 8-mands forårsturnering for børn og unge
U12 drenge D(absolut begynder) - Der bliver ikke spillet kampe frem til 8. juni.
Pulje 1

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
796342 26-05-20 18:00 Ruds-Vedby - Hg Fodbold Ruds Vedby Idrætsplads
796341 26-05-20 18:00 Fk Odsherred - RIF Fodbold Vig Idræts- og kulturcenter
796343 30-05-20 10:00 Jernløse/Undløse - B 73, Slagelse Undløse Hallen

Kommende kampe

Aflyst - 8-mands forårsturnering for børn og unge
U12 drenge D(absolut begynder) - Der bliver ikke spillet kampe frem til 8. juni.
Pulje 1

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal
30-05-20 10:00  - 
31-05-20 11:00  - 
02-06-20 17:30  - 
02-06-20 18:00  -  - 3-mands, bane 1
04-06-20 18:00  -  - Kunstbane

Komplet kampprogram

Aflyst - 8-mands forårsturnering for børn og unge
U12 drenge D(absolut begynder) - Der bliver ikke spillet kampe frem til 8. juni.
Pulje 1

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
28-04-20 18:00 Hvidebæk IF/Rø - Fk Odsherred - 3-mands, bane 1
30-04-20 18:00 RIF Fodbold - Hg Fodbold - Kunstbane
02-05-20 10:00 Jernløse/Undløse - Ruds-Vedby
03-05-20 10:00 B 73, Slagelse - Slagelse IK
05-05-20 17:30 Hg Fodbold - Hvidebæk IF/Rø
05-05-20 18:00 Ruds-Vedby - B 73, Slagelse
05-05-20 18:00 Fk Odsherred - Jernløse/Undløse
10-05-20 11:00 Slagelse IK - RIF Fodbold
12-05-20 17:30 Hg Fodbold - Slagelse IK
12-05-20 18:00 Hvidebæk IF/Rø - Jernløse/Undløse - 3-mands, bane 1
14-05-20 18:00 RIF Fodbold - Ruds-Vedby - Kunstbane
17-05-20 10:00 B 73, Slagelse - Fk Odsherred
26-05-20 18:00 Fk Odsherred - RIF Fodbold
26-05-20 18:00 Ruds-Vedby - Hg Fodbold
30-05-20 10:00 Jernløse/Undløse - B 73, Slagelse
31-05-20 11:00 Slagelse IK - Hvidebæk IF/Rø
02-06-20 17:30 Hg Fodbold - Fk Odsherred
02-06-20 18:00 Hvidebæk IF/Rø - B 73, Slagelse - 3-mands, bane 1
04-06-20 18:00 RIF Fodbold - Jernløse/Undløse - Kunstbane
07-06-20 11:00 Slagelse IK - Ruds-Vedby
09-06-20 18:00 Fk Odsherred - Slagelse IK
09-06-20 18:00 Ruds-Vedby - Hvidebæk IF/Rø
13-06-20 10:00 Jernløse/Undløse - Hg Fodbold
14-06-20 10:00 B 73, Slagelse - RIF Fodbold
16-06-20 17:30 Hg Fodbold - B 73, Slagelse
16-06-20 18:00 Ruds-Vedby - Fk Odsherred
18-06-20 18:00 RIF Fodbold - Hvidebæk IF/Rø - Kunstbane
21-06-20 11:00 Slagelse IK - Jernløse/Undløse

Til toppen