Damesenior +15/C - Der bliver ikke spillet kampe frem til 8. juni. | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Aflyst - 8-mands forårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement

Bemærkninger

Der bliver ikke spillet kampe frem til 8. juni.

Komplet kampprogram


Damesenior +15/C - Der bliver ikke spillet kampe frem til 8. juni.

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
NB!
Kamp udsat
13-04-20 18:30 Svinninge, 1 - Gislinge
NB!
Kamp udsat
13-04-20 19:00 Vipperød 2 - Tuse Næs BK
NB!
Kamp udsat
13-04-20 19:00 Lynge Broby IF - B 73 Slagelse 1
NB!
Kamp udsat
13-04-20 19:00 Sørby Fodbold - Kværkeby If
14-04-20 18:30 Gerlev Idrætshøjskole - Raklev G&I
15-04-20 19:00 Skælskør B&i 1 - Ringsted If - Pi
20-04-20 18:30 Tuse Næs BK - Hvidebæk Idrætsforening - 8 mands bane (lys)
20-04-20 19:00 Raklev G&I - Lynge Broby IF
20-04-20 20:00 B 73 Slagelse 1 - Vipperød 1
21-04-20 18:30 Kværkeby If - Kirke Helsinge IF
22-04-20 18:30 Ringsted If - Pi - Sørby Fodbold
22-04-20 19:00 Gislinge - Vipperød 2
27-04-20 18:30 Svinninge, 1 - Hvidebæk Idrætsforening
27-04-20 18:30 Tuse Næs BK - Gislinge - 8 mands bane (lys)
27-04-20 20:00 B 73 Slagelse 1 - Raklev G&I
28-04-20 18:30 Gerlev Idrætshøjskole - Vipperød 1
29-04-20 18:30 Kværkeby If - Ringsted If - Pi
29-04-20 19:00 Skælskør B&i 1 - Kirke Helsinge IF
04-05-20 19:00 Sørby Fodbold - Skælskør B&i 1
04-05-20 19:00 Lynge Broby IF - Gerlev Idrætshøjskole
04-05-20 19:00 Vipperød 2 - Svinninge, 1
06-05-20 18:45 Hvidebæk Idrætsforening - Gislinge
06-05-20 19:00 Vipperød 1 - Raklev G&I
07-05-20 19:00 Kirke Helsinge IF - Ringsted If - Pi
11-05-20 18:30 Svinninge, 1 - Tuse Næs BK
12-05-20 18:30 Gerlev Idrætshøjskole - B 73 Slagelse 1
13-05-20 18:45 Hvidebæk Idrætsforening - Vipperød 2
13-05-20 19:00 Vipperød 1 - Lynge Broby IF
13-05-20 19:00 Skælskør B&i 1 - Kværkeby If
14-05-20 19:00 Kirke Helsinge IF - Sørby Fodbold
18-05-20 18:30 Tuse Næs BK - Vipperød 2 - 8 mands bane (lys)
18-05-20 19:00 Raklev G&I - Gerlev Idrætshøjskole
18-05-20 20:00 B 73 Slagelse 1 - Lynge Broby IF
20-05-20 18:30 Ringsted If - Pi - Skælskør B&i 1
20-05-20 18:30 Kværkeby If - Sørby Fodbold
20-05-20 19:00 Gislinge - Svinninge, 1
25-05-20 19:00 Vipperød 2 - Gislinge
25-05-20 19:00 Sørby Fodbold - Ringsted If - Pi
25-05-20 19:00 Lynge Broby IF - Raklev G&I
27-05-20 18:45 Hvidebæk Idrætsforening - Tuse Næs BK
27-05-20 19:00 Vipperød 1 - B 73 Slagelse 1
28-05-20 19:00 Kirke Helsinge IF - Kværkeby If
01-06-20 19:00 Raklev G&I - B 73 Slagelse 1
03-06-20 18:30 Ringsted If - Pi - Kværkeby If
03-06-20 18:45 Hvidebæk Idrætsforening - Svinninge, 1
03-06-20 19:00 Gislinge - Tuse Næs BK
03-06-20 19:00 Vipperød 1 - Gerlev Idrætshøjskole
04-06-20 19:00 Kirke Helsinge IF - Skælskør B&i 1
08-06-20 18:30 Svinninge, 1 - Vipperød 2
08-06-20 19:00 Raklev G&I - Vipperød 1
09-06-20 18:30 Gerlev Idrætshøjskole - Lynge Broby IF
10-06-20 18:30 Ringsted If - Pi - Kirke Helsinge IF
10-06-20 19:00 Skælskør B&i 1 - Sørby Fodbold
10-06-20 19:00 Gislinge - Hvidebæk Idrætsforening
15-06-20 18:30 Tuse Næs BK - Svinninge, 1 - 8 mands bane (lys)
15-06-20 19:00 Vipperød 2 - Hvidebæk Idrætsforening
15-06-20 19:00 Lynge Broby IF - Vipperød 1
15-06-20 19:00 Sørby Fodbold - Kirke Helsinge IF
15-06-20 20:00 B 73 Slagelse 1 - Gerlev Idrætshøjskole
17-06-20 18:30 Kværkeby If - Skælskør B&i 1

Til toppen