Herresenior +16/C - Der bliver ikke spillet kampe frem til 8. juni. | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Aflyst - 8-mands forårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement

Bemærkninger

Der bliver ikke spillet kampe frem til 8. juni.

Komplet kampprogram


Herresenior +16/C - Der bliver ikke spillet kampe frem til 8. juni.

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
27-04-20 18:30 Slagelse IF - Hashøj If 2
27-04-20 19:00 Skælskør B&I 1 - Røsnæs Sg&i
28-04-20 18:30 Gerlev Idrætshøjskole - Lynge Broby If
28-04-20 19:00 Hashøj If 1 - Ørslev Solbjerg
29-04-20 18:30 Jyderup Boldklub - Slagelse IK
29-04-20 19:00 Slagelse Seniorklub - Team AS Fodbold 1
30-04-20 19:00 Knabstrup Boldklub - Skælskør B&I 2
04-05-20 19:00 Hashøj If 2 - Slagelse Seniorklub
04-05-20 19:00 Årby - Gerlev Idrætshøjskole
05-05-20 19:00 Ørslev Solbjerg - Skælskør B&I 1 - Udendørs
05-05-20 19:00 Team AS Fodbold 1 - Knabstrup Boldklub
06-05-20 18:00 Slagelse IK - Slagelse IF
06-05-20 19:00 Skælskør B&I 2 - Jyderup Boldklub
07-05-20 19:00 Lynge Broby If - Hashøj If 1
11-05-20 18:30 Slagelse IF - Skælskør B&I 2
11-05-20 19:00 Hashøj If 2 - Slagelse IK
11-05-20 19:00 Skælskør B&I 1 - Lynge Broby If
12-05-20 19:00 Hashøj If 1 - Årby
13-05-20 18:30 Jyderup Boldklub - Team AS Fodbold 1
13-05-20 19:00 Slagelse Seniorklub - Knabstrup Boldklub
14-05-20 19:00 Røsnæs Sg&i - Ørslev Solbjerg
25-05-20 19:00 Årby - Skælskør B&I 1
26-05-20 18:30 Gerlev Idrætshøjskole - Hashøj If 1
26-05-20 19:00 Team AS Fodbold 1 - Slagelse IF
27-05-20 18:00 Slagelse IK - Slagelse Seniorklub
27-05-20 19:00 Skælskør B&I 2 - Hashøj If 2
28-05-20 19:00 Knabstrup Boldklub - Jyderup Boldklub
28-05-20 19:00 Lynge Broby If - Røsnæs Sg&i
01-06-20 18:30 Slagelse IF - Knabstrup Boldklub
01-06-20 19:00 Skælskør B&I 1 - Gerlev Idrætshøjskole
01-06-20 19:00 Hashøj If 2 - Team AS Fodbold 1
02-06-20 19:00 Ørslev Solbjerg - Lynge Broby If - Udendørs
03-06-20 18:00 Slagelse IK - Skælskør B&I 2
03-06-20 19:00 Slagelse Seniorklub - Jyderup Boldklub
04-06-20 19:00 Røsnæs Sg&i - Årby
08-06-20 18:30 Jyderup Boldklub - Slagelse IF
08-06-20 19:00 Årby - Ørslev Solbjerg
09-06-20 18:30 Gerlev Idrætshøjskole - Røsnæs Sg&i
09-06-20 19:00 Hashøj If 1 - Skælskør B&I 1
09-06-20 19:00 Team AS Fodbold 1 - Slagelse IK
10-06-20 19:00 Skælskør B&I 2 - Slagelse Seniorklub
11-06-20 19:00 Knabstrup Boldklub - Hashøj If 2
15-06-20 18:30 Slagelse IF - Slagelse Seniorklub
15-06-20 19:00 Hashøj If 2 - Jyderup Boldklub
16-06-20 19:00 Ørslev Solbjerg - Gerlev Idrætshøjskole - Udendørs
17-06-20 18:00 Slagelse IK - Knabstrup Boldklub
17-06-20 19:00 Skælskør B&I 2 - Team AS Fodbold 1
18-06-20 19:00 Lynge Broby If - Årby
18-06-20 19:00 Røsnæs Sg&i - Hashøj If 1

Til toppen