Oldboys +32/C - Der bliver ikke spillet kampe frem til 8. juni. | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Aflyst - 8-mands forårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement

Bemærkninger

Der bliver ikke spillet kampe frem til 8. juni.

Komplet kampprogram


Oldboys +32/C - Der bliver ikke spillet kampe frem til 8. juni.

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
NB!
Kamp udsat
13-04-20 19:00 Rørby-Værslev - Røsnæs Sg&i
NB!
Kamp udsat
13-04-20 19:00 Årby - Hvidebæk Idrætsforening
NB!
Kamp udsat
13-04-20 19:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Buerup/reerslev If
14-04-20 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Ringsted Akm
14-04-20 19:00 Skælskør B&I - Tårnborg IF
14-04-20 19:00 Dianalund If - Lynge Broby If
14-04-20 19:30 Tølløse Boldklub - Bringstrup Sigersted If 1
16-04-20 19:00 Stenlille If - Team AS Fodbold
16-04-20 19:00 Hashøj If - B 92 - Slagelse
20-04-20 18:00 Buerup/reerslev If - Årby
20-04-20 19:00 Røsnæs Sg&i - Svallerup-Bjerge G & IF
20-04-20 19:00 Lynge Broby If - Tølløse Boldklub
21-04-20 19:00 Team AS Fodbold - Dianalund If
22-04-20 19:00 Bringstrup Sigersted If 1 - Stenlille If
22-04-20 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Rørby-Værslev
22-04-20 19:00 Tårnborg IF - Fodboldklubben Sorø Freja
23-04-20 19:00 Ringsted Akm - Hashøj If
23-04-20 19:15 B 92 - Slagelse - Skælskør B&I
27-04-20 19:00 Årby - Svallerup-Bjerge G & IF
27-04-20 19:00 Røsnæs Sg&i - Hvidebæk Idrætsforening
27-04-20 19:00 Rørby-Værslev - Buerup/reerslev If
27-04-20 19:30 Tølløse Boldklub - Dianalund If
28-04-20 19:00 Team AS Fodbold - Bringstrup Sigersted If 1
28-04-20 19:00 Skælskør B&I - Ringsted Akm
29-04-20 19:00 Tårnborg IF - B 92 - Slagelse
30-04-20 19:00 Stenlille If - Lynge Broby If
30-04-20 19:00 Hashøj If - Fodboldklubben Sorø Freja
04-05-20 18:00 Buerup/reerslev If - Røsnæs Sg&i
04-05-20 19:00 Rørby-Værslev - Årby
04-05-20 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - B 92 - Slagelse
04-05-20 19:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Hvidebæk Idrætsforening
04-05-20 19:00 Dianalund If - Bringstrup Sigersted If 1
04-05-20 19:00 Lynge Broby If - Team AS Fodbold
05-05-20 19:00 Skælskør B&I - Hashøj If
07-05-20 19:00 Stenlille If - Tølløse Boldklub
07-05-20 19:00 Ringsted Akm - Tårnborg IF
11-05-20 19:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Rørby-Værslev
11-05-20 19:00 Årby - Røsnæs Sg&i
11-05-20 19:00 Dianalund If - Stenlille If
11-05-20 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Skælskør B&I
11-05-20 19:30 Tølløse Boldklub - Team AS Fodbold
13-05-20 19:00 Bringstrup Sigersted If 1 - Lynge Broby If
13-05-20 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Buerup/reerslev If
14-05-20 19:00 Hashøj If - Tårnborg IF
14-05-20 19:15 B 92 - Slagelse - Ringsted Akm
18-05-20 18:00 Buerup/reerslev If - Svallerup-Bjerge G & IF
18-05-20 19:00 Røsnæs Sg&i - Rørby-Værslev
18-05-20 19:00 Ringsted Akm - Fodboldklubben Sorø Freja
18-05-20 19:00 Lynge Broby If - Dianalund If
19-05-20 19:00 Team AS Fodbold - Stenlille If
20-05-20 19:00 Bringstrup Sigersted If 1 - Tølløse Boldklub
20-05-20 19:00 Tårnborg IF - Skælskør B&I
20-05-20 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Årby
25-05-20 19:00 Årby - Buerup/reerslev If
25-05-20 19:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Røsnæs Sg&i
25-05-20 19:00 Rørby-Værslev - Hvidebæk Idrætsforening
25-05-20 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Tårnborg IF
25-05-20 19:00 Dianalund If - Team AS Fodbold
25-05-20 19:30 Tølløse Boldklub - Lynge Broby If
26-05-20 19:00 Skælskør B&I - B 92 - Slagelse
28-05-20 19:00 Hashøj If - Ringsted Akm
28-05-20 19:00 Stenlille If - Bringstrup Sigersted If 1
01-06-20 18:00 Buerup/reerslev If - Rørby-Værslev
01-06-20 19:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Årby
01-06-20 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Hashøj If
01-06-20 19:00 Lynge Broby If - Stenlille If
02-06-20 19:00 Dianalund If - Tølløse Boldklub
03-06-20 19:00 Bringstrup Sigersted If 1 - Team AS Fodbold
03-06-20 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Røsnæs Sg&i
04-06-20 19:00 Ringsted Akm - Skælskør B&I
04-06-20 19:15 B 92 - Slagelse - Tårnborg IF
08-06-20 19:00 Årby - Rørby-Værslev
08-06-20 19:00 Røsnæs Sg&i - Buerup/reerslev If
08-06-20 19:30 Tølløse Boldklub - Stenlille If
09-06-20 19:00 Team AS Fodbold - Lynge Broby If
10-06-20 19:00 Bringstrup Sigersted If 1 - Dianalund If
10-06-20 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Svallerup-Bjerge G & IF
10-06-20 19:00 Tårnborg IF - Ringsted Akm
11-06-20 19:00 Hashøj If - Skælskør B&I
11-06-20 19:15 B 92 - Slagelse - Fodboldklubben Sorø Freja
15-06-20 18:00 Buerup/reerslev If - Hvidebæk Idrætsforening
15-06-20 19:00 Rørby-Værslev - Svallerup-Bjerge G & IF
15-06-20 19:00 Røsnæs Sg&i - Årby
15-06-20 19:00 Ringsted Akm - B 92 - Slagelse
15-06-20 19:00 Lynge Broby If - Bringstrup Sigersted If 1
16-06-20 19:00 Team AS Fodbold - Tølløse Boldklub
16-06-20 19:00 Skælskør B&I - Fodboldklubben Sorø Freja
17-06-20 19:00 Tårnborg IF - Hashøj If
18-06-20 19:00 Stenlille If - Dianalund If
18-06-20 19:15 B 92 - Slagelse - Hashøj If

Til toppen