Nordea Cup i Ringkøbing 2020

Stævne

Stævne: Nordea Cup i Ringkøbing 2020
Stævneansvarlige
Kurt Jensen Tlf: 97323367 / 40994029
Dokumenter
Stævneinformation

Række / Puljeoversigt

U7 Mix
Pulje 1 Mejdal Halgård 1 - HBV Kids - Rindum SU 2 - KLG 3 - Friplads 2
Pulje 2 Vinderup IK - Ringkøbing IF 1 - H B - KLG 1 - Mejdal Halgård 2
Pulje 3 Rindum SU 1 - Ringkøbing IF 2 - KLG 2 - Mejdal Halgård 3 - Skive IK Egeris
U8 Drenge A
Pulje 1 Rindum SU 1 - Tjørring IF 1 - Skjern GF - Skive IK - Holstebro Frugtlager
Slutspil Rindum SU 1 - Tjørring IF 1 - Skive IK - Holstebro Frugtlager
U8 Drenge B/C
Pulje 1 Rindum SU 2 - Team Jensen Solfilm U7 - Ringkøbing IF 1 - Friplads
Pulje 2 Tjørring IF 2 - Skive IK - Herning U7 - Ringkøbing IF 2
B Slutspil - - - - - Skive IK - Herning U7
C Slutspil - - - - - Tjørring IF 2 - Ringkøbing IF 2
U9 Drenge A
Pulje 1 Ringkøbing IF - Volkswagen Holstebro - Spillopperne - Friplads
Slutspil - - - - - -
U9 Drenge B/C
Pulje 1 Ringkøbing IF - Rindum 1 - RHIF - Rindum 2
Slutspil Ringkøbing IF - Rindum 1 - RHIF - Rindum 2
U10 Drenge A
Pulje 1 Real Boys - MH2010 - Lemvig GF 1 - Rindum SU 1
Slutspil Real Boys - MH2010 - Lemvig GF 1 - Rindum SU 1
U10 Drenge B/C
Pulje 1 Sønderris - Mejdal Halgård 1 - SHN/Ulfborg 2 - Rindum SU 2
Pulje 2 Holstebro Boldklub - SHN/Ulfborg 1 - Mejdal Halgård 2 - Rindum SU 3
B Slutspil SHN/Ulfborg 1 - SHN/Ulfborg 2 - Rindum SU 2 - Rindum SU 3
C Slutspil Holstebro Boldklub - Sønderris - Mejdal Halgård 1 - Mejdal Halgård 2
U11 Drenge A
Pulje 1 Tjørring IF - Vildbjerg 1 - FC Powerhosting - Ulfborg IF
Slutspil Tjørring IF - Vildbjerg 1 - FC Powerhosting - Ulfborg IF
U11 Drenge B/C
Pulje 1 Tjæreborg IF 1 - Tims drenge - Vildbjerg 2 - Vinderup IK 2
Pulje 2 RHIF - Tjæreborg IF 2 - Ringkøbing IF - Vinderup IK 1
B Slutspil Tims drenge - Vildbjerg 2 - Tjæreborg IF 2 - Ringkøbing IF
C Slutspil Tjæreborg IF 1 - RHIF - Vinderup IK 1 - Vinderup IK 2
U12 Drenge A/B
Pulje 1 KLG 1 - Ringkøbing IF 1 - Mejdal - Ringkøbing IF 2 - Rindum SU - Team X Pro
Slutspil KLG 1 - Mejdal - Ringkøbing IF 2 - Team X Pro
U12 Drenge C
Pulje 1 KLG 2 - Harboe Milijøsanering og Sandblæsning - Blue Wikings - Team X Go
Slutspil KLG 2 - Harboe Milijøsanering og Sandblæsning - Blue Wikings - Team X Go
U13 Drenge B/C
Pulje 1 Vemb SF 1 - Vemb SF 2 - Team Tangen 1 - Team Tangen 2 - Lemvig GF 2 - Bønderne fra HBV
Slutspil Vemb SF 1 - Vemb SF 2 - Lemvig GF 2 - Bønderne fra HBV
U14 Drenge A
Pulje 1 SPAR´S DRENGE - Sportmaster Vejle - Fremad Drengene - Black Power
Slutspil SPAR´S DRENGE - Sportmaster Vejle - Fremad Drengene - Black Power
U14 Drenge B/C
Pulje 1 Måbjerg 1 - MG&BK - Tim - Varde IF 2
Pulje 2 FC Fiskesø - Ringkøbing IF 3 - Mejrup - Varde IF 1
B Slutspil Måbjerg 1 - FC Fiskesø - Varde IF 1 - Varde IF 2
C Slutspil Ringkøbing IF 3 - MG&BK - Mejrup - Tim
U15 Drenge
Pulje 1 Ringkøbing IF 1 - Thisted FC - Presidents - Thisted FC - Kíngs - Lemvig GF - FC St. Pauli - Ringkøbing IF 2
Slutspil Ringkøbing IF 1 - Thisted FC - Kíngs - Lemvig GF - Ringkøbing IF 2

Til toppen