Finalestævne for U10-U17 d. 2. februar

Stævne

Stævne: Finalestævne for U10-U17 d. 2. februar
Stævneansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917

Bemærkninger

Husk at der er indløb inden hver pulje begynder og præmieoverrækkelse direkte efter hver pulje.

Række / Puljeoversigt

U10 drenge A
Pulje 1 Tuse IF 1 - Fårevejle BK - Vemmelev U10 - Lynge Broby Idrætsforening - Gevninge IF 1 - Hg Fodbold
U10 drenge B
Pulje 1 Dianalund If 1 - Dianalund If 2 - Lynge-Broby IF 2 - Sørbymagle If 1 - Skælskør B&I 1 - Sørbymagle IF 2
U10 drenge C
Pulje 1 Gevninge IF 2 - Vipperød Boldklub 1 - Hørve IF U10 - Mørkøv IF U-10 1 - Tuse IF 2 - Tuse IF 4
U10 drenge D
Pulje 1 Boeslunde Boldklub - Lynge-Broby If 3 - Stillinge If - VestermoseIF U10 - Skælskør B&I
Pulje 2 Tuse IF 3 - Vipperød Boldklub 2 - Gislinge 1 - Gislinge 2 - Asnæs BK
U11 drenge
Pulje 1 Svogerslev BK (U12) - Gislinge Boldklub, U11 - Svinninge IF - Fk Odsherred - Hashøj If - FC Storebælt 2
Pulje 2 Lynge-Broby If 1 - Lynge-Broby If 2 - Sorø Freja 2 - Sorø Freja 1 - Slagelse IK
U12 drenge B
Pulje 1 Mørkøv IF 2 - Tuse IF 1 - Hg Fodbold - Vallensbæk IF - St. Merløse IF
U12 drenge C
Pulje 1 Mørkøv If 1 - Gevninge 1 - Tuse IF 2 - Gislinge BK - Asnæs BK
U12 drenge D
Pulje 1 Tuse IF 3 - Gislinge U12 - Fk Odsherred 1 - Fårevejle BK - Gevninge IF 2 - Vestermose IF
U13 drenge C
St. Merløse Fodbold 1 - Ledig plads
Pulje 1 Dianalund If - Jernløse/Undløse 1(14) - Tuse IF 1 - Hørve IF 1 - Skælskør B&I - B 73, Slagelse
Pulje 2 Tuse IF 2 - FC Storebælt 3 - Jernløse/Undløse 3 (U13) - Jernløse/Undløse 2(U14) - B 73, Slagelse 2 - Dianalund If 2
U13 drenge D
Hørve IF 2
Pulje 1 Kirke Helsinge IF - St. Merløse 2 - Stenlille If - Svinninge IF - Ørslev Bjerge If - Boeslunde
U15 drenge
Pulje 1 Tuse IF - Tuse IF U14, rød - Tuse IF U14, sort - Gislinge BK - Fårevejle BK 1 - Fårevejle BK 2
U16 drenge
Pulje 1 Tuse IF - Lynge-Broby If 1 - Lynge-Broby If 2 - Kværkeby 1 - Kværkeby 2 - FC Kalundborg
U10 piger C
Pulje 1 Raklev GI 1 - Raklev GI 2 - Tuse IF - Vipperød BK 1
Pulje 2 Kirke Helsinge IF - Vipperød BK 2 - FC Storebælt - Raklev GI 3
Placeringskamp pulje 1 Raklev GI 1 - Raklev GI 2 - Tuse IF - Vipperød BK 1
Placeringskamp pulje 2 Kirke Helsinge IF - Vipperød BK 2 - FC Storebælt - Raklev GI 3
U11 piger C
Pulje 1 Mørkøv IF - Svinninge IF 1 - Stenlille If 1 - Stenlille If 2 - Skælskør B&I - Svinninge IF
U12 piger C
Pulje 1 Dianalund If 1 - Mørkøv - Vipperød BK - Sørbymagle Fodbold
Pulje 2 Gevninge IF - Høng/Løve - Tuse IF 1 - Tuse IF 2 - FC Storebælt 1
Placeringskamp Dianalund If 1 - Mørkøv - Vipperød BK - Sørbymagle Fodbold
U13 piger B
Pulje 1 Boeslunde/Skælskør - Kirke Helsinge IF 1 - Kirke Helsinge IF 2 - Tuse IF 1 - Skælskør B&I
U13 piger C
Pulje 1 Kirke Helsinge IF - Tuse IF 2 - Skælskør B&i - FC Storebælt 1
Placeringskamp Kirke Helsinge IF - Tuse IF 2 - Skælskør B&i - FC Storebælt 1
U14-U15 piger
Pulje 1 Raklev G&I - Kirke Helsinge I - Tuse IF 1 - Svinninge Idrætsforening - B 93
U15-U16 piger
Pulje 1 Boeslunde/Skælskør - Høng/Løve IF - Tuse IF 2 - Kværkeby IF - Tuse IF 1 - Disp.

Til toppen