DGI Final 4 - Select Cup 2020

Stævne

Stævne: DGI Final 4 - Select Cup 2020
Stævneansvarlige
Jacob Olesen Tlf: 92435639

Række / Puljeoversigt

U8 Drenge A
Pulje 1 Skive IK 1 - Holstebro Boldklub 1 - Holstebro Frugtlager - SHN/Ulfborg 1
Slutspil Skive IK 1 - Holstebro Boldklub 1 - Holstebro Frugtlager - SHN/Ulfborg 1
U8 Drenge B
Pulje 1 Lemvig GF 1 - Team Jensen Solfilm U7 - Skive IK 2
U8 Drenge C
Pulje 1 Struer Boldklub - Kibæk IF - SHN/Ulfborg 2 - Tim GIF
Slutspil Struer Boldklub - Kibæk IF - SHN/Ulfborg 2 - Tim GIF
U9/10 Piger C
Pulje 1 Borbjerg - FC Piger - Rindum 2 - Skjern GF 2
Slutspil Borbjerg - FC Piger - Rindum 2 - Skjern GF 2
U9 Drenge A
Pulje 1 FK Auto, Skanderborg - Team Tang Biler - Ringkøbing IF - Holstebro Boldklub 1
Slutspil FK Auto, Skanderborg - Team Tang Biler - Ringkøbing IF - Holstebro Boldklub 1
U9/10 Piger B
Pulje 1 Skjern GF 1 - Rindum 1 - Ramsing Cup Spjald - Vildbjerg SF U10 Piger 1
Slutspil Skjern GF 1 - Rindum 1 - Ramsing Cup Spjald - Vildbjerg SF U10 Piger 1
U9 Drenge B
Pulje 1 Skjern 1 - Ellebæks Kæmper 1 - FC Ryde/Skave - Holstebro Boldklub 2
Slutspil Skjern 1 - Ellebæks Kæmper 1 - FC Ryde/Skave - Holstebro Boldklub 2
U10 Drenge A
Pulje 1 MH2010 - Real Boys - SHN/Ulfborg 1 - Thy-Mors United
Slutspil MH2010 - Real Boys - SHN/Ulfborg 1 - Thy-Mors United
U10 Drenge C
Pulje 1 Skjern - Holstebro Boldklub - Tvis - Team Tangen
Slutspil Skjern - Holstebro Boldklub - Tvis - Team Tangen
U11/12 Piger C
Pulje 1 Mejdal-Halgård U11 - SHN/Ulfborg - Lemvig GF - FC Piger
Slutspil Mejdal-Halgård U11 - SHN/Ulfborg - Lemvig GF - FC Piger
U11 Drenge A
Pulje 1 Vildbjerg 1 - Holstebro Boldklub 1 - FC Powerhosting - Vildbjerg 2
Slutspil Vildbjerg 1 - Holstebro Boldklub 1 - FC Powerhosting - Vildbjerg 2
U11/12 Piger B
Pulje 1 FC Lynene - Mejrup - Lemvig GF 1 - Ringkøbing IF
Slutspil FC Lynene - Mejrup - Lemvig GF 1 - Ringkøbing IF
U11 Drenge B
Pulje 1 Holstebro Boldklub 2 - Holstebro Boldklub 3 - Ulfborg IF 1 - Ringkøbing IF
Slutspil Holstebro Boldklub 2 - Holstebro Boldklub 3 - Ulfborg IF 1 - Ringkøbing IF
U11 Drenge C
Pulje 1 Hjerm/Linde - Holstebro Boldklub 4 - Ulfborg IF 3 - Ulfborg IF 2
Slutspil Hjerm/Linde - Holstebro Boldklub 4 - Ulfborg IF 3 - Ulfborg IF 2
U12A/U13B Drenge
Pulje 1 Team Nyrup - KLG1 - Team X - Mejdal/Halgård Drengene
Slutspil Team Nyrup - KLG1 - Team X - Mejdal/Halgård Drengene
U12 Drenge B
Pulje 1 Team SydVest - Team X Pro - Mejdal-Halgård 1 - Lemvig GF 2
Slutspil Team SydVest - Team X Pro - Mejdal-Halgård 1 - Lemvig GF 2
U12 Drenge C
Pulje 1 SLGU 1 - Team X Go - Måbjerg IF 2 - Mejdal-Halgård 2
Slutspil SLGU 1 - Team X Go - Måbjerg IF 2 - Mejdal-Halgård 2
U13/14 Piger A
Pulje 1 Houlind el U13 - Pinkie Pie - The New - Ramsing Cup Spjald
Slutspil Houlind el U13 - Pinkie Pie - The New - Ramsing Cup Spjald
U13 Drenge A
Pulje 1 Kappel & KO - Lemvig GF 1 - Team WALS
U13 Drenge C
Pulje 1 Team X Pro 2 - Lemvig GF 2 - Holmsland GU
U14 Drenge A
Pulje 1 Team LA Travel - Fremad Drengene - Ringkøbing IF
U14 Drenge B
Pulje 1 Måbjerg 1 - FC Fiskesø - Mejrup 1 - Ringkøbing IF 2
Slutspil Måbjerg 1 - FC Fiskesø - Mejrup 1 - Ringkøbing IF 2
U14 Drenge C
Pulje 1 Borbjerg - A og alle hans damer - Varde IF
U15 Piger A/B
Pulje 1 Gubbi’s bande - Måbjerg IF - RLK - Mejrup U14
Slutspil Gubbi’s bande - Måbjerg IF - RLK - Mejrup U14
U15 Drenge B
Pulje 1 Mejdal - Hjerm FIF - Sills Flügger Drenge - FC St. Pauli
Slutspil Mejdal - Hjerm FIF - Sills Flügger Drenge - FC St. Pauli

Til toppen