A-rækken | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Nordjylland Petanque 2020
Turneringsansvarlige
Poul Erik Hansen Tlf: 23639760 / 23639760
Jan Pedersbæk Tlf: 21291875 / 21291875
Kurt Østbjerg Tlf: 98378621 / 29728621
Erling Færk Mikkelsen Tlf: 51930501 / 51930501
Søren Holm Kristensen Tlf: 22106712 / 22106712
Christian Engen Tlf: 24964712
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=106775

Komplet kampprogram


A-rækken

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 08-06-20 18:30 Farsø 1 - Løvel IF 1 1 - 5
(42 - 74)
Tirsdag 09-06-20 18:30 Hørdum 2 - Sallingsund 1 4 - 2
(65 - 49)
Tirsdag 09-06-20 18:45 Morsø 7 - Morsø 11 3 - 3
(53 - 58)
Onsdag 10-06-20 18:30 Dall Ferslev If. 1 - Vodskov 1 - Petanquebaner 5 - 1
(75 - 52)
Onsdag 10-06-20 18:30 Hellum 1 - Ullits GF 1 4 - 2
(65 - 53)
Torsdag 11-06-20 18:30 Skæve If. 1 - LKB Gistrup 1 - Petanquebaner 3 - 3
(64 - 63)
Torsdag 11-06-20 18:30 Vodskov 3 - Hjallerup 1 6 - 0
(78 - 32)
Mandag 15-06-20 18:30 Vodskov 1 - Skæve If. 1 4 - 2
(71 - 50)
Mandag 15-06-20 18:30 Ullits GF 1 - Farsø 1 5 - 1
(73 - 30)
Tirsdag 16-06-20 18:30 Løvel IF 1 - Hellum 1 5 - 1
(71 - 45)
Tirsdag 16-06-20 18:30 Petanque Hjørring 1 - Vodskov 3 - Petanquebaner 2 - 4
(52 - 75)
Tirsdag 16-06-20 18:30 Sallingsund 1 - Morsø 7 6 - 0
(78 - 24)
Tirsdag 16-06-20 18:45 Morsø 11 - Sydmors IF 2 1 - 5
(39 - 77)
Torsdag 18-06-20 18:30 Hjallerup 1 - Lundergård IUF 4 1 - 5
(51 - 75)
Mandag 22-06-20 18:30 Ullits GF 1 - Løvel IF 1 4 - 2
(74 - 43)
Tirsdag 23-06-20 18:30 Hørdum 2 - Sydmors IF 2 4 - 2
(65 - 58)
Tirsdag 23-06-20 18:45 Morsø 11 - Sallingsund 1 4 - 2
(57 - 56)
Onsdag 24-06-20 18:30 Hellum 1 - Farsø 1 2 - 4
(55 - 64)
Onsdag 24-06-20 18:30 Skæve If. 1 - Dall Ferslev If. 1 - Petanquebaner 0 - 6
(42 - 78)
Torsdag 25-06-20 18:30 LKB Gistrup 1 - Vodskov 1 4 - 2
(62 - 60)
Torsdag 25-06-20 18:30 Hjallerup 1 - Petanque Hjørring 1 1 - 5
(28 - 77)
Mandag 29-06-20 18:30 Lundergård IUF 4 - Petanque Hjørring 1 2 - 4
(52 - 62)
Mandag 29-06-20 18:30 LKB Gistrup 1 - Dall Ferslev If. 1 5 - 1
(71 - 52)
Tirsdag 30-06-20 18:45 Sydmors IF 2 - Sallingsund 1 - Petanquebaner 4 - 2
(70 - 56)
Tirsdag 30-06-20 18:45 Morsø 7 - Hørdum 2 0 - 6
(46 - 78)
Mandag 06-07-20 18:30 Lundergård IUF 4 - Vodskov 3 2 - 4
(57 - 65)
Tirsdag 07-07-20 18:30 Sydmors IF 2 - Morsø 7 - Petanquebaner 4 - 2
(70 - 45)
Tirsdag 07-07-20 18:30 Hørdum 2 - Morsø 11 6 - 0
(78 - 41)
Tirsdag 14-07-20 18:30 Sallingsund 1 - Hørdum 2 5 - 1
(75 - 53)
Tirsdag 14-07-20 18:45 Morsø 11 - Morsø 7 4 - 2
(69 - 57)
Torsdag 16-07-20 18:30 Hjallerup 1 - Vodskov 3 0 - 6
(37 - 78)
Torsdag 23-07-20 18:30 Vodskov 3 - Petanque Hjørring 1 3 - 3
(61 - 66)
Mandag 27-07-20 18:30 Lundergård IUF 4 - Hjallerup 1 4 - 2
(68 - 49)
Tirsdag 28-07-20 18:30 Sydmors IF 2 - Morsø 11 - Petanquebaner 4 - 2
(73 - 46)
Tirsdag 28-07-20 18:45 Morsø 7 - Sallingsund 1 3 - 3
(57 - 60)
Mandag 03-08-20 18:30 Vodskov 1 - Dall Ferslev If. 1 4 - 2
(74 - 56)
Mandag 03-08-20 18:30 Ullits GF 1 - Hellum 1 5 - 1
(67 - 51)
Tirsdag 04-08-20 18:30 Løvel IF 1 - Farsø 1 6 - 0
(78 - 36)
Tirsdag 04-08-20 18:30 Sydmors IF 2 - Hørdum 2 - Petanquebaner 2 - 4
(67 - 68)
Tirsdag 04-08-20 18:30 Sallingsund 1 - Morsø 11 5 - 1
(75 - 35)
Tirsdag 04-08-20 18:30 Petanque Hjørring 1 - Hjallerup 1 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 15)
Torsdag 06-08-20 18:30 LKB Gistrup 1 - Skæve If. 1 3 - 3
(70 - 67)
Mandag 10-08-20 18:30 Farsø 1 - Ullits GF 1 3 - 3
(58 - 56)
Tirsdag 11-08-20 18:30 Petanque Hjørring 1 - Lundergård IUF 4 - Petanquebaner 4 - 2
(64 - 47)
Tirsdag 11-08-20 18:30 Hørdum 2 - Morsø 7 4 - 2
(69 - 50)
Tirsdag 11-08-20 18:30 Sallingsund 1 - Sydmors IF 2 3 - 3
(60 - 61)
Onsdag 12-08-20 18:30 Dall Ferslev If. 1 - LKB Gistrup 1 - Petanquebaner 3 - 3
(66 - 59)
Onsdag 12-08-20 18:30 Hellum 1 - Løvel IF 1 2 - 4
(43 - 52)
Torsdag 13-08-20 18:30 Skæve If. 1 - Vodskov 1 - Petanquebaner 2 - 4
(56 - 67)
Torsdag 13-08-20 18:30 Vodskov 3 - Lundergård IUF 4 5 - 1
(76 - 29)
Mandag 17-08-20 18:30 Vodskov 1 - LKB Gistrup 1 4 - 2
(72 - 48)
Mandag 17-08-20 18:30 Farsø 1 - Hellum 1 3 - 3
(54 - 65)
Tirsdag 18-08-20 18:30 Løvel IF 1 - Ullits GF 1 4 - 2
(66 - 39)
Tirsdag 18-08-20 18:45 Morsø 11 - Hørdum 2 3 - 3
(67 - 58)
Tirsdag 18-08-20 18:45 Morsø 7 - Sydmors IF 2 1 - 5
(49 - 70)
Onsdag 19-08-20 18:30 Dall Ferslev If. 1 - Skæve If. 1 - Petanquebaner 4 - 2
(62 - 54)

Til toppen