Eftermiddags-rækken | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Nordjylland Petanque 2020
Turneringsansvarlige
Poul Erik Hansen Tlf: 23639760 / 23639760
Jan Pedersbæk Tlf: 21291875 / 21291875
Kurt Østbjerg Tlf: 98378621 / 29728621
Erling Færk Mikkelsen Tlf: 51930501 / 51930501
Søren Holm Kristensen Tlf: 22106712 / 22106712
Christian Engen Tlf: 24964712
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=106777

Komplet kampprogram


Eftermiddags-rækken

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 08-06-20 14:00 Sørup IF - Tusindfryd - Petanquebaner 3 - 3
(56 - 72)
Mandag 08-06-20 14:00 IK Rosendal 4 - Hadsund BK 4 - Petanquebaner 3 - 3
(58 - 48)
Tirsdag 09-06-20 13:00 Hørby PPK - Præstbro 3 - Petanquebaner 1 - 5
(39 - 72)
Onsdag 10-06-20 13:00 Harken UGF. - Lundergård IUF 1 - Petanquebaner 2 - 4
(50 - 69)
Tirsdag 16-06-20 14:00 Hadsund BK 4 - Sørup IF - Petanquebaner 4 - 2
(62 - 50)
Onsdag 17-06-20 14:00 Tusindfryd - Østrup 1 - Petanquebaner 3 - 3
(56 - 59)
Onsdag 17-06-20 14:00 Præstbro 3 - Harken UGF. - Petanquebaner 2 - 4
(42 - 71)
Torsdag 18-06-20 14:00 Lundergård IUF 1 - Petanque Hjørring - Petanquebaner 3 - 3
(60 - 65)
Mandag 22-06-20 14:00 IK Rosendal 4 - Østrup 1 - Petanquebaner 3 - 3
(72 - 56)
Onsdag 24-06-20 14:00 Tusindfryd - Hadsund BK 4 - Petanquebaner 3 - 3
(48 - 58)
Torsdag 25-06-20 14:00 Lundergård IUF 1 - Præstbro 3 - Petanquebaner 4 - 2
(67 - 57)
Mandag 29-06-20 13:00 Petanque Hjørring - Præstbro 3 - Petanquebaner 2 - 4
(58 - 73)
Mandag 29-06-20 14:00 Sørup IF - IK Rosendal 4 - Petanquebaner 4 - 2
(73 - 51)
Onsdag 01-07-20 13:00 Harken UGF. - Hørby PPK - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 34)
Onsdag 01-07-20 14:00 Østrup 1 - Hadsund BK 4 - Petanquebaner 1 - 5
(48 - 75)
Mandag 06-07-20 13:00 Petanque Hjørring - Harken UGF. - Petanquebaner 1 - 5
(52 - 75)
Mandag 06-07-20 14:00 IK Rosendal 4 - Tusindfryd - Petanquebaner 4 - 2
(65 - 58)
Tirsdag 07-07-20 13:00 Hørby PPK - Lundergård IUF 1 - Petanquebaner 1 - 5
(35 - 68)
Onsdag 08-07-20 14:00 Østrup 1 - Sørup IF - Petanquebaner 3 - 3
(62 - 68)
Tirsdag 14-07-20 14:00 Hadsund BK 4 - IK Rosendal 4 - Petanquebaner 3 - 3
(64 - 57)
Onsdag 15-07-20 14:00 Tusindfryd - Sørup IF - Petanquebaner 2 - 4
(55 - 62)
Onsdag 15-07-20 14:00 Præstbro 3 - Hørby PPK - Petanquebaner 3 - 3
(60 - 65)
Torsdag 16-07-20 14:00 Lundergård IUF 1 - Harken UGF. - Petanquebaner 4 - 2
(66 - 51)
Mandag 27-07-20 13:00 Petanque Hjørring - Lundergård IUF 1 - Petanquebaner 3 - 3
(69 - 58)
Mandag 27-07-20 14:00 Sørup IF - Hadsund BK 4 - Petanquebaner 3 - 3
(50 - 60)
Onsdag 29-07-20 13:00 Harken UGF. - Præstbro 3 - Petanquebaner 5 - 1
(69 - 58)
Onsdag 29-07-20 14:00 Østrup 1 - Tusindfryd - Petanquebaner 3 - 3
(55 - 60)
Mandag 03-08-20 13:00 Petanque Hjørring - Hørby PPK - Petanquebaner 4 - 2
(75 - 52)
Tirsdag 04-08-20 14:00 Hadsund BK 4 - Tusindfryd - Petanquebaner 5 - 1
(65 - 35)
Onsdag 05-08-20 14:00 Østrup 1 - IK Rosendal 4 - Petanquebaner 2 - 4
(52 - 66)
Onsdag 05-08-20 14:00 Præstbro 3 - Lundergård IUF 1 - Petanquebaner 2 - 4
(55 - 65)
Mandag 10-08-20 13:00 Hørby PPK - Petanque Hjørring - Petanquebaner 5 - 1
(69 - 44)
Mandag 10-08-20 14:00 IK Rosendal 4 - Sørup IF - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 50)
Tirsdag 11-08-20 13:00 Hørby PPK - Harken UGF. - Petanquebaner 3 - 3
(65 - 53)
Tirsdag 11-08-20 14:00 Hadsund BK 4 - Østrup 1 - Petanquebaner 2 - 4
(61 - 61)
Onsdag 12-08-20 14:00 Præstbro 3 - Petanque Hjørring - Petanquebaner 2 - 4
(53 - 63)
Mandag 17-08-20 14:00 Sørup IF - Østrup 1 - Petanquebaner 4 - 2
(66 - 58)
Onsdag 19-08-20 13:00 Harken UGF. - Petanque Hjørring - Petanquebaner 4 - 2
(66 - 58)
Onsdag 19-08-20 14:00 Tusindfryd - IK Rosendal 4 - Petanquebaner 2 - 4
(51 - 66)
Torsdag 20-08-20 14:00 Lundergård IUF 1 - Hørby PPK - Petanquebaner 4 - 2
(64 - 41)

Til toppen