Pulje 1 - U13 C/D drenge

Info

Turnering: 8-mands efterårsturnering for børn og unge
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger


Stilling 8-mands efterårsturnering for børn og unge
U13 C/D drenge
Pulje 1

Hold Kampe V U T Score Point
1. Lynge-Broby If 0 0 0 0 0-0 0
2. Fk Odsherred 0 0 0 0 0-0 0
3. HIF/RVIF 0 0 0 0 0-0 0
4. Fårevejle BK 0 0 0 0 0-0 0
5. Jernløse/Undløse 0 0 0 0 0-0 0
6. Asnæs 0 0 0 0 0-0 0
7. B 73, Slagelse 0 0 0 0 0-0 0
8. Ruds Vedby 0 0 0 0 0-0 0

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

8-mands efterårsturnering for børn og unge
U13 C/D drenge
Pulje 1

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

8-mands efterårsturnering for børn og unge
U13 C/D drenge
Pulje 1

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

8-mands efterårsturnering for børn og unge
U13 C/D drenge
Pulje 1

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
16-08-20 10:30 Asnæs - Fk Odsherred - 8-mands bane
18-08-20 18:00 HIF/RVIF - Fårevejle BK
19-08-20 18:00 B 73, Slagelse - Ruds Vedby
19-08-20 18:00 Lynge-Broby If - Fk Odsherred
22-08-20 10:00 Jernløse/Undløse - Asnæs
24-08-20 18:00 Fårevejle BK - Jernløse/Undløse
25-08-20 18:00 Ruds Vedby - Lynge-Broby If
27-08-20 17:30 Fk Odsherred - HIF/RVIF
30-08-20 10:30 Asnæs - B 73, Slagelse - 8-mands bane
01-09-20 18:00 HIF/RVIF - Jernløse/Undløse
02-09-20 18:00 B 73, Slagelse - Fårevejle BK
02-09-20 18:00 Lynge-Broby If - Asnæs
03-09-20 17:30 Fk Odsherred - Ruds Vedby
07-09-20 18:00 Fårevejle BK - Lynge-Broby If
08-09-20 18:00 Ruds Vedby - HIF/RVIF
12-09-20 10:00 Jernløse/Undløse - B 73, Slagelse
15-09-20 18:00 HIF/RVIF - B 73, Slagelse
15-09-20 18:00 Ruds Vedby - Asnæs
16-09-20 18:00 Lynge-Broby If - Jernløse/Undløse
17-09-20 17:30 Fk Odsherred - Fårevejle BK
20-09-20 11:00 Asnæs - HIF/RVIF - 8-mands bane
21-09-20 18:00 Fårevejle BK - Ruds Vedby
23-09-20 18:00 B 73, Slagelse - Lynge-Broby If
26-09-20 10:00 Jernløse/Undløse - Fk Odsherred
27-09-20 11:00 Asnæs - Fårevejle BK - 8-mands bane
29-09-20 18:00 Ruds Vedby - Jernløse/Undløse
30-09-20 18:00 Lynge-Broby If - HIF/RVIF
01-10-20 17:30 Fk Odsherred - B 73, Slagelse

Til toppen