Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Stævne:
3- og 5-mands, efterårets 3. spillerunde
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Stævneinfo
Stævneinformation
Bemærkninger
Pulje oversigt
5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min.
RB 06
-
Hashøj If
-
Ledig plads
-
Pulje 1
Mørkøv IF U9
-
Kalundborg GB
-
Hørve IF
-
Høng 2
-
Svinninge IF
-
Pulje 2
Sorø Freja
-
FS Hashøj
-
Benløse IF
-
Holbæk B&I 2
-
Pulje 3
Slagelse B&I
-
Vemmelev
-
B 73, Slagelse 1
-
B 73, Slagelse 2
-
FC Storebælt
-
Pulje 4
Raklev G&I 2
-
Vestermose If
-
Tømmerup 1
-
Raklev G&I 1
-
Føllenslev-S.
-
Rørby-Værslev
-
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=107377
Komplet kampprogram
5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min.
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
822197
Søndag
27-09-20
10:00
Sorø Freja
-
Benløse IF
Spillested
Sorø Hallen
- Sorø Hallen, Bane 1
0 - 1
822198
Søndag
27-09-20
10:00
Holbæk B&I 2
-
FS Hashøj
Spillested
Sorø Hallen
- Sorø Hallen, Bane 2
6 - 0
822187
Søndag
27-09-20
10:00
Svinninge IF
-
Mørkøv IF U9
Spillested
Svinninge Stadion
- Svinninge Stadion, Bane 1
0 - 3
822188
Søndag
27-09-20
10:00
Kalundborg GB
-
Høng 2
Spillested
Svinninge Stadion
- Svinninge Stadion, Bane 2
2 - 1
822205
Søndag
27-09-20
10:00
B 73, Slagelse 1
-
B 73, Slagelse 2
Spillested
Stadion Vest
- Stadion Vest, Bane 5
1 - 2
822206
Søndag
27-09-20
10:00
Slagelse B&I
-
FC Storebælt
Spillested
Stadion Vest
- Stadion Vest, Bane 6
2 - 0
822215
Søndag
27-09-20
10:00
Raklev G&I 1
-
Raklev G&I 2
Spillested
Tømmerup Hallen
- Tømmerup Hallen, Bane 1
1 - 2
822216
Søndag
27-09-20
10:00
Tømmerup 1
-
Vestermose If
Spillested
Tømmerup Hallen
- Tømmerup Hallen, Bane 2
4 - 0
822217
Søndag
27-09-20
10:20
Rørby-Værslev
-
Føllenslev-S.
Spillested
Tømmerup Hallen
- Tømmerup Hallen, Bane 1
1 - 1
822218
Søndag
27-09-20
10:20
Vestermose If
-
Raklev G&I 1
Spillested
Tømmerup Hallen
- Tømmerup Hallen, Bane 2
0 - 2
822207
Søndag
27-09-20
10:20
Vemmelev
-
B 73, Slagelse 1
Spillested
Stadion Vest
- Stadion Vest, Bane 5
3 - 1
822208
Søndag
27-09-20
10:20
B 73, Slagelse 2
-
Slagelse B&I
Spillested
Stadion Vest
- Stadion Vest, Bane 6
0 - 3
822189
Søndag
27-09-20
10:20
Hørve IF
-
Svinninge IF
Spillested
Svinninge Stadion
- Svinninge Stadion, Bane 1
3 - 4
822190
Søndag
27-09-20
10:20
Mørkøv IF U9
-
Kalundborg GB
Spillested
Svinninge Stadion
- Svinninge Stadion, Bane 2
1 - 1
822199
Søndag
27-09-20
10:30
Holbæk B&I 2
-
Benløse IF
Spillested
Sorø Hallen
- Sorø Hallen, Bane 1
2 - 1
822200
Søndag
27-09-20
10:30
FS Hashøj
-
Sorø Freja
Spillested
Sorø Hallen
- Sorø Hallen, Bane 2
0 - 2
822191
Søndag
27-09-20
10:40
Høng 2
-
Hørve IF
Spillested
Svinninge Stadion
- Svinninge Stadion, Bane 1
2 - 2
822192
Søndag
27-09-20
10:40
Kalundborg GB
-
Svinninge IF
Spillested
Svinninge Stadion
- Svinninge Stadion, Bane 2
6 - 0
822209
Søndag
27-09-20
10:40
FC Storebælt
-
Vemmelev
Spillested
Stadion Vest
- Stadion Vest, Bane 5
1 - 2
822210
Søndag
27-09-20
10:40
Slagelse B&I
-
B 73, Slagelse 1
Spillested
Stadion Vest
- Stadion Vest, Bane 6
3 - 1
822219
Søndag
27-09-20
10:45
Raklev G&I 2
-
Rørby-Værslev
Spillested
Tømmerup Hallen
- Tømmerup Hallen, Bane 1
4 - 1
822220
Søndag
27-09-20
10:45
Føllenslev-S.
-
Tømmerup 1
Spillested
Tømmerup Hallen
- Tømmerup Hallen, Bane 2
4 - 0
822211
Søndag
27-09-20
11:00
FC Storebælt
-
B 73, Slagelse 2
Spillested
Stadion Vest
- Stadion Vest, Bane 5
5 - 0
822212
Søndag
27-09-20
11:00
Vemmelev
-
Slagelse B&I
Spillested
Stadion Vest
- Stadion Vest, Bane 6
2 - 1
822193
Søndag
27-09-20
11:00
Høng 2
-
Mørkøv IF U9
Spillested
Svinninge Stadion
- Svinninge Stadion, Bane 1
0 - 3
822194
Søndag
27-09-20
11:00
Hørve IF
-
Kalundborg GB
Spillested
Svinninge Stadion
- Svinninge Stadion, Bane 2
1 - 5
822201
Søndag
27-09-20
11:00
Sorø Freja
-
Holbæk B&I 2
Spillested
Sorø Hallen
- Sorø Hallen, Bane 1
3 - 2
822202
Søndag
27-09-20
11:00
Benløse IF
-
FS Hashøj
Spillested
Sorø Hallen
- Sorø Hallen, Bane 2
7 - 1
822221
Søndag
27-09-20
11:05
Rørby-Værslev
-
Vestermose If
Spillested
Tømmerup Hallen
- Tømmerup Hallen, Bane 1
0 - 1
822222
Søndag
27-09-20
11:05
Tømmerup 1
-
Raklev G&I 1
Spillested
Tømmerup Hallen
- Tømmerup Hallen, Bane 2
1 - 2
822213
Søndag
27-09-20
11:20
B 73, Slagelse 1
-
FC Storebælt
Spillested
Stadion Vest
- Stadion Vest, Bane 5
0 - 2
822214
Søndag
27-09-20
11:20
B 73, Slagelse 2
-
Vemmelev
Spillested
Stadion Vest
- Stadion Vest, Bane 6
0 - 5
822195
Søndag
27-09-20
11:20
Svinninge IF
-
Høng 2
Spillested
Svinninge Stadion
- Svinninge Stadion, Bane 1
1 - 2
822196
Søndag
27-09-20
11:20
Mørkøv IF U9
-
Hørve IF
Spillested
Svinninge Stadion
- Svinninge Stadion, Bane 2
2 - 1
822203
Søndag
27-09-20
11:30
Benløse IF
-
Sorø Freja
Spillested
Sorø Hallen
- Sorø Hallen, Bane 1
2 - 1
822204
Søndag
27-09-20
11:30
FS Hashøj
-
Holbæk B&I 2
Spillested
Sorø Hallen
- Sorø Hallen, Bane 2
0 - 4
822223
Søndag
27-09-20
11:30
Føllenslev-S.
-
Raklev G&I 2
Spillested
Tømmerup Hallen
- Tømmerup Hallen, Bane 1
0 - 1
822224
Søndag
27-09-20
11:30
Tømmerup 1
-
Rørby-Værslev
Spillested
Tømmerup Hallen
- Tømmerup Hallen, Bane 2
0 - 1
822225
Søndag
27-09-20
11:50
Raklev G&I 1
-
Føllenslev-S.
Spillested
Tømmerup Hallen
- Tømmerup Hallen, Bane 1
2 - 1
822226
Søndag
27-09-20
11:50
Raklev G&I 2
-
Vestermose If
Spillested
Tømmerup Hallen
- Tømmerup Hallen, Bane 2
1 - 1
Til toppen