6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) Spilletid 2x7 min. | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 5- og 6-mands på 8-mandsmål, efterårets 3. runde
Stævneansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Simone Bonde Tlf: 79404816 / 79404816
Dokumenter
Reglement Stævneinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=107423

Komplet kampprogram


6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) Spilletid 2x7 min.

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Søndag 27-09-20 10:00 Lynge-Broby If(øvet) - St. Merløse(øvet) - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 1 1 - 2
Søndag 27-09-20 10:00 Fårevejle - FC Storebælt 1 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 2 3 - 0
Søndag 27-09-20 10:00 Lynge-Broby If 2 - Gislinge - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 3 7 - 1
Søndag 27-09-20 10:00 Jernløse Bk - Tuse IF - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 4 1 - 1
Søndag 27-09-20 10:30 Jernløse Bk - Gislinge - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 3 0 - 0
Søndag 27-09-20 10:30 Tuse IF - Lynge-Broby If 2 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 4 3 - 0
Søndag 27-09-20 10:30 Fårevejle - St. Merløse(øvet) - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 1 1 - 2
Søndag 27-09-20 10:30 FC Storebælt 1 - Lynge-Broby If(øvet) - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 2 1 - 4
Søndag 27-09-20 11:00 Lynge-Broby If(øvet) - Fårevejle - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 1 0 - 3
Søndag 27-09-20 11:00 St. Merløse(øvet) - FC Storebælt 1 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 2 1 - 2
Søndag 27-09-20 11:00 Lynge-Broby If 2 - Jernløse Bk - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 3 0 - 2
Søndag 27-09-20 11:00 Gislinge - Tuse IF - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 4 2 - 4
Søndag 27-09-20 11:30 Gislinge - Lynge-Broby If 2 - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 3 2 - 3
Søndag 27-09-20 11:30 Tuse IF - Jernløse Bk - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 4 2 - 1
Søndag 27-09-20 11:30 St. Merløse(øvet) - Lynge-Broby If(øvet) - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 1 3 - 2
Søndag 27-09-20 11:30 FC Storebælt 1 - Fårevejle - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 2 0 - 1

Til toppen