Super veteraner +50, 7-mands, spilledag torsdag | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Udendørsturnering fodbold efterår 2020 - Senior
Turneringsansvarlige
Andrea Dam Hoedt Tlf: 79404407 / 29374638
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Dommere Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Super veteraner +50, 7-mands, spilledag torsdag

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
13-08-20 19:00 Seest B. - Kolding Boldklub - fodbold
13-08-20 19:00 Vonsild FK - Kolding If - Fodbold
13-08-20 19:00 Vamdrup IF - Nr. Bjært S. IF - Hal 1
13-08-20 19:00 Grejs-Dalen IK - FB-Fodbold - fodbold 7-mand bane 2
13-08-20 19:00 Højen G&U - Vinding SF
13-08-20 19:00 Skibet IF - Hornborg G&U - fodbold
13-08-20 19:00 Gårslev Gf - Oversidder - fodbold
20-08-20 19:00 Vinding SF - Skibet IF
20-08-20 19:00 FB-Fodbold - Højen G&U - fodbold
20-08-20 19:00 Hornborg G&U - Gårslev Gf
20-08-20 19:00 Oversidder - Grejs-Dalen IK
20-08-20 19:00 Kolding Boldklub - Vamdrup IF - fodbold - bane 1
20-08-20 19:00 Nr. Bjært S. IF - Vonsild FK - Center Automester Arena Kunstgræs
20-08-20 19:00 Kolding If - Fodbold - Seest B.
27-08-20 19:00 Vonsild FK - Vamdrup IF
27-08-20 19:00 Kolding Boldklub - Kolding If - Fodbold - fodbold - bane 1
27-08-20 19:00 Seest B. - Nr. Bjært S. IF - fodbold
27-08-20 19:00 Grejs-Dalen IK - Hornborg G&U - fodbold 7-mand bane 2
27-08-20 19:00 Højen G&U - Skibet IF
27-08-20 19:00 FB-Fodbold - Oversidder - fodbold
27-08-20 19:00 Gårslev Gf - Vinding SF - fodbold
03-09-20 17:45 Vinding SF - Grejs-Dalen IK
03-09-20 19:00 Hornborg G&U - FB-Fodbold
03-09-20 19:00 Skibet IF - Gårslev Gf - fodbold
03-09-20 19:00 Oversidder - Højen G&U
03-09-20 19:00 Vamdrup IF - Kolding If - Fodbold - Hal 1
03-09-20 19:00 Nr. Bjært S. IF - Kolding Boldklub - Center Automester Arena Kunstgræs
03-09-20 19:00 Seest B. - Vonsild FK - fodbold
10-09-20 18:45 Kolding If - Fodbold - Nr. Bjært S. IF
10-09-20 18:45 Vamdrup IF - Seest B. - Hal 1
10-09-20 18:45 Vonsild FK - Kolding Boldklub
10-09-20 18:45 Grejs-Dalen IK - Skibet IF - fodbold 7-mand bane 2
10-09-20 18:45 Højen G&U - Gårslev Gf
10-09-20 18:45 FB-Fodbold - Vinding SF - fodbold
10-09-20 18:45 Oversidder - Hornborg G&U
17-09-20 18:30 Vinding SF - Oversidder
17-09-20 18:30 Hornborg G&U - Højen G&U
17-09-20 18:30 Skibet IF - FB-Fodbold - fodbold
17-09-20 18:30 Gårslev Gf - Grejs-Dalen IK - fodbold
17-09-20 18:30 Nr. Bjært S. IF - Vamdrup IF - Center Automester Arena Kunstgræs
17-09-20 18:30 Kolding If - Fodbold - Vonsild FK
17-09-20 18:30 Kolding Boldklub - Seest B. - fodbold - bane 1
24-09-20 18:15 Vonsild FK - Nr. Bjært S. IF
24-09-20 18:15 Vamdrup IF - Kolding Boldklub - Hal 1
24-09-20 18:15 Seest B. - Kolding If - Fodbold - fodbold
24-09-20 18:15 Grejs-Dalen IK - Højen G&U - fodbold 7-mand bane 2
24-09-20 18:15 Hornborg G&U - Vinding SF
24-09-20 18:15 FB-Fodbold - Gårslev Gf - fodbold
24-09-20 18:15 Oversidder - Skibet IF
01-10-20 17:45 Vamdrup IF - Vonsild FK - Hal 1
01-10-20 17:45 Nr. Bjært S. IF - Seest B. - Center Automester Arena Kunstgræs
01-10-20 17:45 Kolding If - Fodbold - Kolding Boldklub
08-10-20 17:30 Vonsild FK - Seest B.
08-10-20 17:30 Kolding Boldklub - Nr. Bjært S. IF - fodbold - bane 1
08-10-20 17:30 Kolding If - Fodbold - Vamdrup IF
15-10-20 17:15 Kolding Boldklub - Vonsild FK - fodbold - bane 1
15-10-20 17:15 Nr. Bjært S. IF - Kolding If - Fodbold - Center Automester Arena Kunstgræs
15-10-20 17:15 Seest B. - Vamdrup IF - fodbold

Til toppen