U-8 Drenge C (13) - 5 mands | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Junior League - Efterår 2020
Turneringsansvarlige
Jacob Levin Nielsen Tlf: 79404700 / 28865799

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=107654

Komplet kampprogram


U-8 Drenge C (13) - 5 mands

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Søndag 27-09-20 10:00 Frederikssund FB - BLÅ - Frederikssund FB - RØD 1 - 2 Ålholm IF
Søndag 27-09-20 10:00 HUI O D - HUI P C 2 - 8 Fredensborg BI
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet uden afbud
Søndag 27-09-20 10:00 Stenløse BK - Espergærde IF 0 - 3 Frederiksværk FK
Søndag 27-09-20 10:00 Melby-Liseleje IF - Humlebæk BK 2 - 5 Frederiksværk FK
Søndag 27-09-20 10:20 Frederiksværk FK - Espergærde IF 1 - 4 Frederiksværk FK
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet uden afbud
Søndag 27-09-20 10:20 Humlebæk BK - Stenløse BK 3 - 0 Frederiksværk FK
Søndag 27-09-20 10:25 Fredensborg BI - KBK Hillerød 0 - 8 Fredensborg BI
Søndag 27-09-20 10:25 Ålholm IF - Snekkersten IF 3 - 3 Ålholm IF
Søndag 27-09-20 10:40 Melby-Liseleje IF - Frederiksværk FK 1 - 5 Frederiksværk FK
Søndag 27-09-20 10:40 Espergærde IF - Humlebæk BK 3 - 1 Frederiksværk FK
Søndag 27-09-20 10:50 Snekkersten IF - Frederikssund FB - BLÅ 1 - 1 Ålholm IF
Søndag 27-09-20 10:50 KBK Hillerød - HUI O D 7 - 0 Fredensborg BI
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet uden afbud
Søndag 27-09-20 11:00 Stenløse BK - Melby-Liseleje IF 0 - 3 Frederiksværk FK
Søndag 27-09-20 11:00 Humlebæk BK - Frederiksværk FK 3 - 2 Frederiksværk FK
Søndag 27-09-20 11:15 HUI P C - Fredensborg BI 4 - 1 Fredensborg BI
Søndag 27-09-20 11:15 Frederikssund FB - RØD - Ålholm IF 3 - 3 Ålholm IF
Søndag 27-09-20 11:20 Espergærde IF - Melby-Liseleje IF 3 - 1 Frederiksværk FK
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet uden afbud
Søndag 27-09-20 11:20 Frederiksværk FK - Stenløse BK 3 - 0 Frederiksværk FK
Søndag 27-09-20 11:40 Snekkersten IF - Frederikssund FB - RØD 1 - 1 Ålholm IF
Søndag 27-09-20 11:40 KBK Hillerød - HUI P C 6 - 4 Fredensborg BI
Søndag 27-09-20 12:05 HUI O D - Fredensborg BI 1 - 3 Fredensborg BI
Søndag 27-09-20 12:05 Frederikssund FB - BLÅ - Ålholm IF 2 - 2 Ålholm IF
Søndag 04-10-20 10:00 Frederikssund FB - RØD - Frederikssund FB - BLÅ 2 - 3 Frederikssund FB - BLÅ
Søndag 04-10-20 10:00 HUI P C - HUI O D 3 - 1 HUI P C
Søndag 04-10-20 10:00 Espergærde IF - Stenløse BK Melby-Liseleje IF
Søndag 04-10-20 10:00 Humlebæk BK - Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Søndag 04-10-20 10:20 Espergærde IF - Frederiksværk FK Melby-Liseleje IF
Søndag 04-10-20 10:20 Stenløse BK - Humlebæk BK Melby-Liseleje IF
Søndag 04-10-20 10:25 KBK Hillerød - Fredensborg BI 4 - 1 HUI P C
Søndag 04-10-20 10:25 Snekkersten IF - Ålholm IF 1 - 0 Frederikssund FB - BLÅ
Søndag 04-10-20 10:40 Frederiksværk FK - Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Søndag 04-10-20 10:40 Humlebæk BK - Espergærde IF Melby-Liseleje IF
Søndag 04-10-20 10:50 Frederikssund FB - BLÅ - Snekkersten IF 0 - 3 Frederikssund FB - BLÅ
Søndag 04-10-20 10:50 HUI O D - KBK Hillerød 0 - 10 HUI P C
Søndag 04-10-20 11:00 Melby-Liseleje IF - Stenløse BK Melby-Liseleje IF
Søndag 04-10-20 11:00 Frederiksværk FK - Humlebæk BK Melby-Liseleje IF
Søndag 04-10-20 11:15 Fredensborg BI - HUI P C 0 - 4 HUI P C
Søndag 04-10-20 11:15 Ålholm IF - Frederikssund FB - RØD 2 - 1 Frederikssund FB - BLÅ
Søndag 04-10-20 11:20 Melby-Liseleje IF - Espergærde IF Melby-Liseleje IF
Søndag 04-10-20 11:20 Stenløse BK - Frederiksværk FK Melby-Liseleje IF
Søndag 04-10-20 11:40 Frederikssund FB - RØD - Snekkersten IF 1 - 0 Frederikssund FB - BLÅ
Søndag 04-10-20 11:40 HUI P C - KBK Hillerød 2 - 6 HUI P C
Søndag 04-10-20 12:05 Fredensborg BI - HUI O D 4 - 1 HUI P C
Søndag 04-10-20 12:05 Ålholm IF - Frederikssund FB - BLÅ 0 - 2 Frederikssund FB - BLÅ

Til toppen