Drenge B | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Sydøstjylland - Efterskolehåndbold 2020/2021
Turneringsansvarlige
Trine Lykke Vind Tlf: 79404405 / 23832764
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=109585

Komplet kampprogram


Drenge B

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Oversidder - Vandel Efterskole
NB!
Kamp aflyst
BGI-Akademiet - Oversidder
NB!
Kamp aflyst
Elbæk Efterskole - Oversidder
NB!
Kamp aflyst
Brøruphus Efterskole - Oversidder
Oversidder - Hellebjerg IES
Mandag 26-10-20 20:00 Ågård Efterskole - Strib I.Skole 11 - 20
Torsdag 29-10-20 11:00 Glamsdalens Idrætsefterskole - Broby Sportsefterskole 21 - 14
NB!
Kamp aflyst
Mandag 02-11-20 14:00 Broby Sportsefterskole - Design & Idræts
Mandag 02-11-20 19:00 Hellebjerg IES - Elbæk Efterskole - Hal N 17 - 14
Onsdag 04-11-20 16:30 Elbæk Efterskole - Brøruphus Efterskole 23 - 20
Onsdag 04-11-20 19:00 Vandel Efterskole - Hellebjerg IES 16 - 21
NB!
Kamp aflyst
Torsdag 05-11-20 Ågård Efterskole - Agerskov Ungdomsskole
Mandag 09-11-20 20:00 Hellebjerg IES - Brøruphus Efterskole - Hal N 16 - 18
NB!
Kamp aflyst
Mandag 16-11-20 10:00 Strib I.Skole - Glamsdalens Idrætsefterskole
Onsdag 18-11-20 20:00 Broby Sportsefterskole - Ågård Efterskole 16 - 8
Torsdag 19-11-20 11:00 Glamsdalens Idrætsefterskole - Design & Idræts 17 - 24
Tirsdag 24-11-20 16:00 Elbæk Efterskole - BGI-Akademiet 19 - 18
Torsdag 26-11-20 14:00 Agerskov Ungdomsskole - Strib I.Skole 19 - 27
Onsdag 02-12-20 18:00 Glamsdalens Idrætsefterskole - Agerskov Ungdomsskole
Onsdag 02-12-20 18:30 Vandel Efterskole - Brøruphus Efterskole 19 - 14
Tirsdag 08-12-20 13:30 Strib I.Skole - Broby Sportsefterskole 28 - 16
NB!
Kamp aflyst
Tirsdag 08-12-20 20:30 Hellebjerg IES - BGI-Akademiet - Hal N
Onsdag 09-12-20 10:30 Design & Idræts - Strib I.Skole - bane 1 20 - 18
NB!
Kamp aflyst
Onsdag 09-12-20 11:15 Vandel Efterskole - Elbæk Efterskole
NB!
Kamp aflyst
Torsdag 10-12-20 Ågård Efterskole - Glamsdalens Idrætsefterskole
NB!
Kamp aflyst
Fredag 11-12-20 10:30 Design & Idræts - Ågård Efterskole - bane 1
NB!
Kamp aflyst
Mandag 14-12-20 14:00 BGI-Akademiet - Brøruphus Efterskole - Hal 2
Mandag 14-12-20 15:00 Broby Sportsefterskole - Agerskov Ungdomsskole 9 - 25
Tirsdag 15-12-20 10:00 Agerskov Ungdomsskole - Design & Idræts 16 - 23
NB!
Kamp aflyst
Onsdag 16-12-20 11:00 BGI-Akademiet - Vandel Efterskole - Hal 1

Til toppen