U7 (Spilletid: 9 min.) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 1/2 banestævne for U5-U6-U7 i Vemmelev
Stævneansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Simone Bonde Tlf: 79404816 / 79404816
Dokumenter
Invitation Reglement Stævneinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=108988

Komplet kampprogram


U7 (Spilletid: 9 min.)

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Søndag 08-11-20 11:00 Vemmelev - Benløse IF 1 - Bane 1 3 - 3
Søndag 08-11-20 11:00 Benløse IF 2 - B 73, Slagelse 1 2 - Bane 2 0 - 2
Søndag 08-11-20 11:15 Benløse IF 2 - Benløse IF 1 - Bane 1 1 - 2
Søndag 08-11-20 11:15 B 73, Slagelse 1 2 - Vemmelev - Bane 2 0 - 1
Søndag 08-11-20 11:30 Vemmelev - Benløse IF 2 - Bane 1 2 - 3
Søndag 08-11-20 11:30 Benløse IF 1 - B 73, Slagelse 1 2 - Bane 2 4 - 1
Søndag 08-11-20 11:45 Benløse IF 1 - Vemmelev - Bane 1 2 - 1
Søndag 08-11-20 11:45 B 73, Slagelse 1 2 - Benløse IF 2 - Bane 2 4 - 0
Søndag 08-11-20 12:30 B 73, Slagelse 1 1 - B 73, Slagelse 1 3 - Bane 1 5 - 0
Søndag 08-11-20 12:30 Sorø Freja 1 - Sorø Freja 2 - Bane 2 1 - 0
Søndag 08-11-20 12:40 Fuglebjerg If - B 73, Slagelse 1 1 - Bane 1 0 - 1
Søndag 08-11-20 12:40 B 73, Slagelse 1 3 - Sorø Freja 1 - Bane 2 0 - 2
Søndag 08-11-20 12:55 Sorø Freja 2 - Fuglebjerg If - Bane 1 2 - 2
Søndag 08-11-20 12:55 Sorø Freja 1 - B 73, Slagelse 1 1 - Bane 2 2 - 0
Søndag 08-11-20 13:05 Sorø Freja 2 - B 73, Slagelse 1 3 - Bane 1 1 - 0
Søndag 08-11-20 13:05 Fuglebjerg If - Sorø Freja 1 - Bane 2 0 - 1
Søndag 08-11-20 13:20 B 73, Slagelse 1 1 - Sorø Freja 2 - Bane 1 3 - 2
Søndag 08-11-20 13:20 B 73, Slagelse 1 3 - Fuglebjerg If - Bane 2 0 - 0
Søndag 08-11-20 14:00 Kirke Helsinge IF - Buerup/Reerslev U7 - Bane 1 2 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Søndag 08-11-20 14:00 Slagelse B&i - Vestermose If - Bane 2 3 - 0
Søndag 08-11-20 14:15 Slagelse B&i - Buerup/Reerslev U7 - Bane 1 3 - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Søndag 08-11-20 14:15 Vestermose If - Kirke Helsinge IF - Bane 2 0 - 3
Søndag 08-11-20 14:30 Kirke Helsinge IF - Slagelse B&i - Bane 1 0 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Søndag 08-11-20 14:30 Buerup/Reerslev U7 - Vestermose If - Bane 2 3 - 0
Søndag 08-11-20 14:45 Buerup/Reerslev U7 - Kirke Helsinge IF - Bane 1 4 - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Søndag 08-11-20 14:45 Vestermose If - Slagelse B&i - Bane 2 0 - 3

Til toppen