Indendørsturnering børn og unge 2020/21 - runde 1

Stævne

Stævne: Indendørsturnering børn og unge 2020/21 - runde 1
Stævneansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Dokumenter
Reglement

Række / Puljeoversigt

U8 drenge A/B (Spilletid: 9 min.)
Pulje 1 RB 06 1 - Holbæk Bold- & Idrætsforening 1 - Holbæk Bold- & Idrætsforening 2 - Vipperød 2 - Ledig plads
Pulje 2 B 73, U8 gul - Mørkøv U8 - Jyderup Boldklub - B 73, U8 Blå - Slagelse B&I
U8 drenge C (Spilletid: 9 min.)
Holmegaard Glasværks BK - Vemmelev Sg&i 1 - Vemmelev 2 - Benløse Idrætsforening 2
Pulje 1 Hvalsø IF 1 - Hvalsø IF 2 - RB 06 2 - Tuse IF - Benløse Idrætsforening 1
Pulje 2 Lynge-Broby If 3 - Ledig plads - Ledig plads - Ledig plads - Ledig plads
U8 drenge D (Spilletid: 9 min.)
Benløse Idrætsforening 3 - Holmegaard Glasværks BK - Svinninge Idrætsforening
Pulje 2 Skælskør B&I - Sorø Freja - B 73, U8 grøn - Dianalund If - Ledig plads
Pulje 1 Jyderup - Tuse IF 1 - Tuse IF 2 - Asnæs boldklub - Fk Odsherred 2 - Ledig plads
U9 drenge A/B (Spilletid: 9 min.)
Pulje 1 RB 06 1 - Tuse IF 1 - B 73, Slagelse 1 - RB 06 2 - B 73, Slagelse 2 - Slagelse B&I
U9 drenge C/D (Spilletid: 9 min.)
RB 06 - Gislinge Boldklub 1 - Svinninge Idrætsforening - Asnæs - Hørve IF - Gislinge 2
Pulje 2 Boeslunde (B) - Mørkøv IF U9 - Lynge-Broby Idrætsforening - Fodboldklubben Sorø Freja - Fk Sorø Freja 2
Pulje 3 Skælskør B&I - Dianalund IF - Vestermose If u9 - Fuglebjerg, 1 - B 73, Slagelse
Pulje 1 Tuse IF 2 - Ledig plads - Ledig plads - Ledig plads - Ledig plads - Ledig plads
U9 piger (Spilletid: 9 min.)
Greve Fodbold
Pulje 1 Tuse IF - Lynge-Broby (B) - B 73, Slagelse 1 - B 73, Slagelse 2 - B 73, Slagelse 3 - Benløse IF
U10 drenge B (Spilletid: 9 min.)
Holmegaard Glasværks BK - Ledig plads
Pulje 1 Dianalund If - St. Merløse - Lynge-Broby IF - Stenlille If - Tuse IF
U10 drenge C (Spilletid: 9 min.)
Vestermose IF
Pulje 1 Mørkøv IF U-10 - Tuse IF 1 - Vipperød Boldklub - Sorø Freja - Sorø Freja 2 - Ledig plads
U10 drenge D (Spilletid: 9 min.)
Holmegaard Glasværks BK - Ledig plads
Pulje 1 Tuse IF 2 - Fk Odsherred 1 - Fk Odsherred 2 - Slagelse IK - Tuse IF 1
U11 drenge B/C (Spilletid: 9 min.)
Pulje 1 Dianalund If - Fårevejle - Hg Fodbold B - Lynge-Broby If - Hg Fodbold C
Pulje 2 Mørkøv IF - Vipperød Boldklub - Gislinge Boldklub - U11 1 - Gislinge Boldklub - U11 2 - Hørve IF 1
Pulje 3 Stillinge Idrætsforening 1 - Stillinge Idrætsforening 2 - Sørby Fodbold 1 - Sørby Fodbold 2 - Skælskør B&I
U10-U11 piger C (Spilletid: 9 min.)
Pulje 1 Greve Fodbold 1 - Mørkøv U10 Piger - Jyderup Boldklub 2 - Tuse IF - Slagelse IK
U12 drenge B/C (Spilletid: 9 min.)
Hashøj If
Pulje 1 Stenlille If - St. Merløse - Gislinge - Svinninge IF - Ledig plads
U12 drenge D (Spilletid: 9 min.)
Boeslunde
Pulje 1 Gislinge - Fuglebjerg If - Ledig plads - Ruds-Vedby(spiller med disp.) - Ledig plads
U12 piger C (Spilletid: 9 min.)
Raklev G&I(U12) - Ledig plads
Pulje 1 Mørkøv - Jyderup Boldklub - Tuse IF - Svinninge IF 1 - Svinninge IF 2
Pulje 2 Høng/Løve - Lynge-Broby If - Stenlille Idrætsforening 1 - Stenlille Idrætsforening 2 - Greve Fodbold
U13 drenge B/C (Spilletid: 9 min.)
Ledig plads besat
Pulje 1 Boeslunde - HG Drengene - Asnæs - Fk Odsherred - Raklev G&I
U13 drenge D (Spilletid: 9 min.)
Ledig plads besat
Pulje 1 Gevninge - Gislinge U13 - Fårevejle 1 - Slagelse IK - Tuse IF
U13 piger B (Spilletid: 9 min.)
B 73, Slagelse 1
Pulje 1 Kirke Helsinge IF - Fårevejle Boldklub - Lynge-Broby Idrætsforening - Stenlille If 1 - Skælskør B&i - Ledig plads
U13 piger C (Spilletid: 9 min.)
Tuse IF 1 - Tuse IF 2 - B 73, Slagelse 2
Pulje 1 Kirke Helsinge IF - Høng/løve - Mørkøv - Ledig plads - Ledig plads
Pulje 2 Sørby Fodbold - Ringsted Piger - FC Storebælt - Raklev G&I - Raklev G&I(U12)
U14 drenge B/C + C/D (Spilletid: 9 min.)
Tuse IF 1 - Tuse IF 2 - Tuse IF
Pulje 2 Jernløse 2 - Kirke Helsinge IF - B 73, Slagelse - Ledig plads 1 - Ledig plads 2
Pulje 1 Boeslunde - Ørslev Bjerge If 1 - Ørslev Bjerge If 2 - Jernløse 1 - Svinninge IF - Ledig plads
U14 piger C (Spilletid: 9 min.)
Gevninge - Tuse IF
Pulje 1 Kirke Helsinge - Skælskør B&I - FC Storebælt - Ledig plads - Ledig plads
U15-U16 piger (Spilletid: 9 min.)
Kværkeby - Ledig plads
Pulje 1 Boeslunde/Skælskør - Høng/Løve IF - Tuse IF - Lynge-Broby Idrætsforening - Ringsted If - Damefodbold 1 - Ringsted pigefodbold
U15-U16-U17 drenge C (Spilletid: 9 min.)
Pulje 1 Boeslunde - Fuglebjerg If 1 - Føllenslev-S. - St. Merløse - Fuglebjerg If 2
U16-U17 drenge A (Spilletid: 9 min.)
Pulje 1 Raklev G&I - Tuse IF - Lynge-Broby If 1 - Lynge-Broby If 2 - Slagelse IK
U16-U17 drenge B (Spilletid: 9 min.)
Pulje 1 Kr.Hyllinge 1 - Kr.Hyllinge 2 - Tuse IF - Fårevejle 1 - Fårevejle 2 - Raklev G&I

Til toppen