U8 drenge D (Spilletid: 9 min.) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: Indendørsturnering børn og unge 2020/21 - runde 1
Stævneansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=109643

Komplet kampprogram


U8 drenge D (Spilletid: 9 min.)

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Søndag 08-11-20 11:15 Ledig plads - Asnæs boldklub - Svinninge Sportscenter
Søndag 08-11-20 11:25 Tuse IF 1 - Tuse IF 2 - Svinninge Sportscenter 1 - 0
Søndag 08-11-20 11:35 Jyderup - Fk Odsherred 2 - Svinninge Sportscenter 3 - 0
Søndag 08-11-20 11:45 Asnæs boldklub - Tuse IF 1 - Svinninge Sportscenter 0 - 4
Søndag 08-11-20 11:55 Fk Odsherred 2 - Ledig plads - Svinninge Sportscenter
Søndag 08-11-20 12:05 Tuse IF 2 - Jyderup - Svinninge Sportscenter 0 - 5
Søndag 08-11-20 12:15 Asnæs boldklub - Fk Odsherred 2 - Svinninge Sportscenter
Søndag 08-11-20 12:25 Tuse IF 1 - Jyderup - Svinninge Sportscenter 1 - 2
Søndag 08-11-20 12:35 Tuse IF 2 - Ledig plads - Svinninge Sportscenter 3 - 0
Søndag 08-11-20 12:45 Jyderup - Asnæs boldklub - Svinninge Sportscenter 4 - 0
Søndag 08-11-20 12:55 Ledig plads - Tuse IF 1 - Svinninge Sportscenter 0 - 3
Søndag 08-11-20 13:05 Fk Odsherred 2 - Tuse IF 2 - Svinninge Sportscenter 0 - 1
Søndag 08-11-20 13:15 Ledig plads - Jyderup - Svinninge Sportscenter 0 - 3
Søndag 08-11-20 13:25 Asnæs boldklub - Tuse IF 2 - Svinninge Sportscenter 0 - 2
Søndag 08-11-20 13:35 Tuse IF 1 - Fk Odsherred 2 - Svinninge Sportscenter 2 - 0
Søndag 15-11-20 09:00 Skælskør B&I - Sorø Freja - Skælskør Hallen 1 - 1
Søndag 15-11-20 09:10 B 73, U8 grøn - Ledig plads - Skælskør Hallen
Søndag 15-11-20 09:20 Dianalund If - Skælskør B&I - Skælskør Hallen 2 - 2
Søndag 15-11-20 09:30 Sorø Freja - B 73, U8 grøn - Skælskør Hallen 1 - 1
Søndag 15-11-20 09:40 Ledig plads - Dianalund If - Skælskør Hallen
Søndag 15-11-20 09:50 B 73, U8 grøn - Skælskør B&I - Skælskør Hallen 1 - 2
Søndag 15-11-20 10:00 Ledig plads - Sorø Freja - Skælskør Hallen
Søndag 15-11-20 10:10 Dianalund If - B 73, U8 grøn - Skælskør Hallen 1 - 1
Søndag 15-11-20 10:20 Skælskør B&I - Ledig plads - Skælskør Hallen
Søndag 15-11-20 10:30 Sorø Freja - Dianalund If - Skælskør Hallen 2 - 4

Til toppen