Veteraner +45/B | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands Forårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=111601

Komplet kampprogram


Veteraner +45/B

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 12-04-21 19:00 Føllenslev-S. - Hvidebæk IF 0 - 4
Tirsdag 13-04-21 19:00 Jystrup IF - Vetterslev Høm 5 - 6
Tirsdag 13-04-21 19:15 B 92 - Slagelse - Sørby Fodbold 4 - 1
Onsdag 14-04-21 19:00 Høng GF - Undløse-Søndersted FC 9 - 1
Mandag 19-04-21 19:00 Sørby Fodbold - Raklev - Fodbold, 8-mands (lysbane) 5 - 1
Mandag 19-04-21 19:00 Hvidebæk IF - Høng GF 0 - 1
Onsdag 21-04-21 19:00 Undløse-Søndersted FC - Niløse If 3 - 1
Torsdag 22-04-21 19:00 Allindelille If - Ørslev Bjerge If 2 (B) 0 - 1
Torsdag 22-04-21 19:00 Vetterslev Høm - Dianalund If 14 - 2
Mandag 26-04-21 19:00 Føllenslev-S. - Niløse If 9 - 0
Tirsdag 27-04-21 19:15 B 92 - Slagelse - Kirke Helsinge IF 3 - 0
Onsdag 28-04-21 19:00 Undløse-Søndersted FC - Hvidebæk IF 0 - 5
Onsdag 28-04-21 19:00 Jystrup IF - Ørslev Bjerge If 2 (B) 2 - 4
Torsdag 29-04-21 19:00 Allindelille If - Vetterslev Høm 2 - 2
Mandag 03-05-21 18:00 Ørslev Bjerge If 2 (B) - Vetterslev Høm 1 - 4
Tirsdag 04-05-21 19:00 Kirke Helsinge IF - Sørby Fodbold 3 - 2
Tirsdag 04-05-21 19:15 Dianalund If - Jystrup IF - Kunstgræsbane - bane 1 0 - 10
Onsdag 05-05-21 19:00 Raklev - B 92 - Slagelse 2 - 4
Onsdag 05-05-21 19:00 Niløse If - Hvidebæk IF 0 - 17
Onsdag 05-05-21 19:00 Høng GF - Føllenslev-S. 2 - 1
Mandag 10-05-21 18:00 Ørslev Bjerge If 2 (B) - Dianalund If 9 - 0
Mandag 10-05-21 19:00 Jystrup IF - Allindelille If 2 - 3
Mandag 10-05-21 19:00 Føllenslev-S. - Undløse-Søndersted FC 4 - 3
Tirsdag 11-05-21 19:00 Kirke Helsinge IF - Raklev 3 - 3
Onsdag 12-05-21 19:00 Niløse If - Høng GF 1 - 17
Mandag 17-05-21 19:00 Sørby Fodbold - B 92 - Slagelse - Fodbold, 8-mands (lysbane) 0 - 4
Mandag 17-05-21 19:00 Hvidebæk IF - Føllenslev-S. 2 - 2
Tirsdag 18-05-21 19:00 Vetterslev Høm - Jystrup IF 4 - 3
Torsdag 20-05-21 19:00 Allindelille If - Dianalund If 7 - 0
Mandag 24-05-21 18:00 Ørslev Bjerge If 2 (B) - Allindelille If 5 - 1
Tirsdag 25-05-21 19:15 Dianalund If - Vetterslev Høm - Kunstgræsbane - bane 1 1 - 17
Onsdag 26-05-21 19:00 Raklev - Sørby Fodbold 2 - 2
Onsdag 26-05-21 19:00 Niløse If - Undløse-Søndersted FC 3 - 2
Onsdag 26-05-21 19:00 Høng GF - Hvidebæk IF 2 - 0
Søndag 30-05-21 19:15 Dianalund If - Allindelille If 0 - 7
Mandag 31-05-21 19:00 Hvidebæk IF - Undløse-Søndersted FC 6 - 1
Tirsdag 01-06-21 19:00 Kirke Helsinge IF - B 92 - Slagelse 0 - 1
Onsdag 02-06-21 19:00 Niløse If - Føllenslev-S. 0 - 4
Torsdag 03-06-21 19:00 Ørslev Bjerge If 2 (B) - Jystrup IF 10 - 1
Torsdag 03-06-21 19:00 Vetterslev Høm - Allindelille If 1 - 3
Mandag 07-06-21 19:00 Jystrup IF - Dianalund If 6 - 1
Mandag 07-06-21 19:00 Føllenslev-S. - Høng GF 1 - 2
Mandag 07-06-21 19:00 Hvidebæk IF - Niløse If 8 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Tirsdag 08-06-21 19:15 B 92 - Slagelse - Raklev 3 - 0
Torsdag 10-06-21 19:00 Vetterslev Høm - Ørslev Bjerge If 2 (B) 2 - 2
Mandag 14-06-21 19:00 Undløse-Søndersted FC - Høng GF 0 - 2
Tirsdag 15-06-21 19:00 Allindelille If - Jystrup IF 2 - 1
Tirsdag 15-06-21 19:15 Dianalund If - Ørslev Bjerge If 2 (B) - Kunstgræsbane - bane 1 0 - 6
Onsdag 16-06-21 19:00 Raklev - Kirke Helsinge IF 0 - 4
Onsdag 16-06-21 19:00 Undløse-Søndersted FC - Føllenslev-S. 0 - 2
Onsdag 16-06-21 19:00 Høng GF - Niløse If 13 - 2
Tirsdag 22-06-21 19:00 Sørby Fodbold - Kirke Helsinge IF - Fodbold, 8-mands (lysbane) 4 - 4

Til toppen