3- og 5-mands, forårets 1. spillerunde d. 25.04.21

Stævne

Stævne: 3- og 5-mands, forårets 1. spillerunde d. 25.04.21
Stævneansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Dokumenter
Invitation Reglement

Række / Puljeoversigt

3-mands - U6 drenge - Spilletid 2x7 min.
Kværkeby - Ledig plads
Pulje 2 Jyderup Boldklub 1 - Sorø Freja - Rørby-Værslev - Tuse IF - Jernløse Bk
Pulje 1 FC Storebælt - Slagelse B&I - Benløse IF 1 - Benløse IF 2
3-mands - U7 drenge - Spilletid 2x7 min.
Ledig plads
Pulje 1 Holbæk B&I 1 - Holbæk B&I 2 - Kværkeby 1 - Slagelse B&I - B 73, Slagelse 1
Pulje 2 Hørve IF 1 - Hørve IF 2 - Jernløse Bk - Tuse IF - Tømmerup G & U
Pulje 3 Holbæk B&I 3 - Holbæk B&I 4 - Kværkeby 2 - B 73, Slagelse 2 - Svebølle
Pulje 4 Benløse IF 1 - Benløse IF 2 - Fuglebjerg If - Vestermose If - St. Merløse
5-mands - U7 drenge - Spilletid 2x7 min.
Skælskør B&I - Lynge-Broby If - Ledig plads
Pulje 2 Raklev G&I 1 - Raklev G&I 2 - Buerup/Reerslev - Føllenslev-S. - Rørby-Værslev
Pulje 3 RB 1906 1 - Høng GF - Tuse IF - RB 06 2
5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min.
RIF Fodbold - Ledig plads
Pulje 3 Buerup/Reerslev - Høng 1 - Raklev G&I 1 - Raklev G&I 2
Pulje 4 Svebølle - Høng 2 - Raklev G&I 3 - Jernløse Bk
Pulje 1 Mørkøv IF U8 - Fk Odsherred - Hvalsø IF - Tuse IF 1 - Tuse IF 2
Pulje 2 B 73, Slagelse(U8/U9 piger) - Skælskør B&I - Vemmelev - B 73, Slagelse U8 gul - Vestermose If
5-mands - U8 drenge (øvet) - Spilletid 2x7 min.
Gevninge IF U8 - RIF Fodbold - Ledig plads - Ledig plads
Pulje 1 Holbæk B&I - Hvalsø IF - Vipperød - Tuse IF
Pulje 2 Slagelse B&I - Benløse IF 1 - Benløse IF 2 - B 73, Slagelse U8 gul
5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min.
RB 06 - Ledig plads
Pulje 3 Hvidebæk IF - Rørby-Værslev - Raklev G&I 2 - Tømmerup 2
Pulje 4 Vestermose If - Fuglebjerg If 1 - Boeslunde - Fuglebjerg If 2
Pulje 1 Holbæk B&I 1 - Holbæk B&I 2 - Mørkøv IF U9 B - Asnæs Boldklub - Tuse IF
Pulje 2 Jyderup Boldklub - Raklev G&I 1 - Tømmerup 1 - Føllenslev-S. - Hørve IF
5-mands - U9 drenge (øvet) - Spilletid 2x7 min.
Pulje 1 Holbæk B&I - RB 06 1 - Jyderup Boldklub - Slagelse B&i 1
Pulje 2 RB 06 2 - Mørkøv IF U9 Ø - Tuse IF - Slagelse B&i 2
5-mands - U9 piger - Spilletid 2x7 min.
Pulje 1 B 73, Slagelse 1 - Lynge-Broby If - Hg Fodbold - Benløse IF - Tuse IF 1
Pulje 2 Mørkøv IF U10 Piger - B 73, Slagelse 2 - Lynge-Broby If 2 2 - Tuse IF 2 - Tuse IF 3
5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min.
Pulje 1 Mørkøv IF U10 - Jyderup Boldklub - Kalundborg 1 - Kalundborg 2

Til toppen