5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 3- og 5-mands, forårets 1. spillerunde d. 25.04.21
Stævneansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Dokumenter
Invitation Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=111734

Komplet kampprogram


5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min.

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Søndag 25-04-21 10:00 Raklev G&I 3 - Høng 2 - Røsnæshallen, Bane 1 0 - 0
Søndag 25-04-21 10:00 Svebølle - Jernløse Bk - Røsnæshallen; Bane 2 7 - 0
Søndag 25-04-21 10:00 Tuse IF 1 - Tuse IF 2 - Mørkøv Hallen, Bane 1 5 - 0
Søndag 25-04-21 10:00 Fk Odsherred - Mørkøv IF U8 - Mørkøv Hallen, Bane 2 3 - 3
Søndag 25-04-21 10:00 B 73, Slagelse(U8/U9 piger) - B 73, Slagelse U8 gul - Skælskør Stadion, Bane 1 0 - 0
Søndag 25-04-21 10:00 Vemmelev - Skælskør B&I - Skælskør Stadion, Bane 2 2 - 1
Søndag 25-04-21 10:20 Vestermose If - B 73, Slagelse(U8/U9 piger) - Skælskør Stadion, Bane 1 1 - 1
Søndag 25-04-21 10:20 B 73, Slagelse U8 gul - Vemmelev - Skælskør Stadion, Bane 2 0 - 4
Søndag 25-04-21 10:20 Hvalsø IF - Tuse IF 1 - Mørkøv Hallen, Bane 1 0 - 0
Søndag 25-04-21 10:20 Tuse IF 2 - Fk Odsherred - Mørkøv Hallen, Bane 2 2 - 4
Søndag 25-04-21 10:30 Svebølle - Høng 2 - Røsnæshallen, Bane 1 3 - 2
Søndag 25-04-21 10:30 Jernløse Bk - Raklev G&I 3 - Røsnæshallen; Bane 2 0 - 6
Søndag 25-04-21 10:40 Mørkøv IF U8 - Hvalsø IF - Mørkøv Hallen, Bane 1 1 - 0
Søndag 25-04-21 10:40 Fk Odsherred - Tuse IF 1 - Mørkøv Hallen, Bane 2 4 - 1
Søndag 25-04-21 10:40 Skælskør B&I - Vestermose If - Skælskør Stadion, Bane 1 1 - 2
Søndag 25-04-21 10:40 Vemmelev - B 73, Slagelse(U8/U9 piger) - Skælskør Stadion, Bane 2 3 - 1
Søndag 25-04-21 11:00 Skælskør B&I - B 73, Slagelse U8 gul - Skælskør Stadion, Bane 1 3 - 1
Søndag 25-04-21 11:00 Vestermose If - Vemmelev - Skælskør Stadion, Bane 2 1 - 8
Søndag 25-04-21 11:00 Mørkøv IF U8 - Tuse IF 2 - Mørkøv Hallen, Bane 1 2 - 0
Søndag 25-04-21 11:00 Hvalsø IF - Fk Odsherred - Mørkøv Hallen, Bane 2 1 - 1
Søndag 25-04-21 11:00 Raklev G&I 3 - Svebølle - Røsnæshallen, Bane 1 1 - 0
Søndag 25-04-21 11:00 Høng 2 - Jernløse Bk - Røsnæshallen; Bane 2 6 - 1
Søndag 25-04-21 11:20 Tuse IF 1 - Mørkøv IF U8 - Mørkøv Hallen, Bane 1 1 - 1
Søndag 25-04-21 11:20 Tuse IF 2 - Hvalsø IF - Mørkøv Hallen, Bane 2 0 - 3
Søndag 25-04-21 11:20 B 73, Slagelse(U8/U9 piger) - Skælskør B&I - Skælskør Stadion, Bane 1 1 - 1
Søndag 25-04-21 11:20 B 73, Slagelse U8 gul - Vestermose If - Skælskør Stadion, Bane 2 2 - 2
Søndag 25-04-21 11:30 Høng 2 - Raklev G&I 3 - Røsnæshallen, Bane 1 2 - 0
Søndag 25-04-21 11:30 Jernløse Bk - Svebølle - Røsnæshallen; Bane 2 0 - 5
Søndag 25-04-21 12:15 Raklev G&I 1 - Buerup/Reerslev - Røsnæshallen, Bane 1 0 - 4
Søndag 25-04-21 12:15 Raklev G&I 2 - Høng 1 - Røsnæshallen; Bane 2 0 - 3
Søndag 25-04-21 12:45 Raklev G&I 2 - Buerup/Reerslev - Røsnæshallen, Bane 1 0 - 3
Søndag 25-04-21 12:45 Høng 1 - Raklev G&I 1 - Røsnæshallen; Bane 2 6 - 0
Søndag 25-04-21 13:15 Raklev G&I 1 - Raklev G&I 2 - Røsnæshallen, Bane 1 3 - 0
Søndag 25-04-21 13:15 Buerup/Reerslev - Høng 1 - Røsnæshallen; Bane 2 2 - 2
Søndag 25-04-21 13:45 Buerup/Reerslev - Raklev G&I 1 - Røsnæshallen, Bane 1 0 - 0
Søndag 25-04-21 13:45 Høng 1 - Raklev G&I 2 - Røsnæshallen; Bane 2 3 - 0

Til toppen