Pulje 1 - 3. division / A1

Info

Turnering: DGI Sydvest Krocket 2021 - Holdturnering
Turneringsansvarlige
Christian Jacobsen Tlf: 61284186
Dokumenter
Reglement Holdkort

Stilling DGI Sydvest Krocket 2021 - Holdturnering
3. division / A1
Pulje 1

Hold Kampe V U T Score Point + / - 20'ere
1. SGI 1 10 6 3 1 26-14 649-482 167 26
2. Alslev SK 1 10 6 1 3 24-16 609-542 67 24
3. Outrup GUB 1 10 3 5 2 22-18 610-532 78 22
4. Næsbjerg RUI 3 10 5 2 3 22-18 586-532 54 22
5. AF Glejbjerg 1 10 2 2 6 16-24 483-573 -90 16
6. Nordenskov UIF 2 10 0 3 7 10-30 420-696 -276 10

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=47726

Komplet kampprogram

DGI Sydvest Krocket 2021 - Holdturnering
3. division / A1
Pulje 1

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Tirsdag 20-04-21 18:30 Alslev SK 1 - AF Glejbjerg 1 4 - 0
(80 - 22)
Tirsdag 20-04-21 18:30 Nordenskov UIF 2 - SGI 1 1 - 3
(37 - 76)
Tirsdag 20-04-21 18:30 Næsbjerg RUI 3 - Outrup GUB 1 3 - 1
(60 - 53)
Tirsdag 27-04-21 18:30 Næsbjerg RUI 3 - Alslev SK 1 1 - 3
(51 - 72)
Tirsdag 27-04-21 18:30 AF Glejbjerg 1 - Nordenskov UIF 2 4 - 0
(80 - 20)
Tirsdag 27-04-21 18:30 Outrup GUB 1 - SGI 1 2 - 2
(61 - 58)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Nordenskov UIF 2 - Næsbjerg RUI 3 1 - 3
(48 - 64)
Tirsdag 04-05-21 18:30 SGI 1 - AF Glejbjerg 1 3 - 1
(61 - 36)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Alslev SK 1 - Outrup GUB 1 0 - 4
(25 - 80)
Tirsdag 11-05-21 18:30 Næsbjerg RUI 3 - SGI 1 3 - 1
(66 - 54)
Tirsdag 11-05-21 18:30 Alslev SK 1 - Nordenskov UIF 2 4 - 0
(80 - 35)
Tirsdag 11-05-21 18:30 Outrup GUB 1 - AF Glejbjerg 1 3 - 1
(62 - 53)
Tirsdag 18-05-21 18:30 SGI 1 - Alslev SK 1 3 - 1
(72 - 45)
Tirsdag 18-05-21 18:30 AF Glejbjerg 1 - Næsbjerg RUI 3 1 - 3
(37 - 72)
Tirsdag 18-05-21 18:30 Nordenskov UIF 2 - Outrup GUB 1 1 - 3
(42 - 67)
Tirsdag 25-05-21 18:30 AF Glejbjerg 1 - Alslev SK 1 1 - 3
(49 - 64)
Tirsdag 25-05-21 18:30 SGI 1 - Nordenskov UIF 2 4 - 0
(80 - 27)
Tirsdag 25-05-21 18:30 Outrup GUB 1 - Næsbjerg RUI 3 2 - 2
(51 - 61)
Tirsdag 01-06-21 18:30 Alslev SK 1 - Næsbjerg RUI 3 3 - 1
(67 - 46)
Tirsdag 01-06-21 18:30 Nordenskov UIF 2 - AF Glejbjerg 1 1 - 3
(48 - 76)
Tirsdag 01-06-21 18:30 SGI 1 - Outrup GUB 1 2 - 2
(64 - 58)
Tirsdag 08-06-21 18:30 Næsbjerg RUI 3 - Nordenskov UIF 2 2 - 2
(51 - 59)
Tirsdag 08-06-21 18:30 AF Glejbjerg 1 - SGI 1 2 - 2
(53 - 50)
Tirsdag 08-06-21 18:30 Outrup GUB 1 - Alslev SK 1 1 - 3
(60 - 72)
Tirsdag 15-06-21 18:30 SGI 1 - Næsbjerg RUI 3 3 - 1
(62 - 53)
Tirsdag 15-06-21 18:30 Nordenskov UIF 2 - Alslev SK 1 2 - 2
(55 - 58)
Tirsdag 15-06-21 18:30 AF Glejbjerg 1 - Outrup GUB 1 2 - 2
(48 - 54)
Tirsdag 22-06-21 18:30 Alslev SK 1 - SGI 1 1 - 3
(46 - 72)
Tirsdag 22-06-21 18:30 Næsbjerg RUI 3 - AF Glejbjerg 1 3 - 1
(62 - 29)
Tirsdag 22-06-21 18:30 Outrup GUB 1 - Nordenskov UIF 2 2 - 2
(64 - 49)

Til toppen