A-rækken | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Nordjylland Petanque 2021
Turneringsansvarlige
Poul Erik Hansen Tlf: 23639760 / 23639760
Jan Pedersbæk Tlf: 21291875 / 21291875
Kurt Østbjerg Tlf: 98378621 / 29728621
Erling Færk Mikkelsen Tlf: 51930501 / 51930501
Søren Holm Kristensen Tlf: 22106712 / 22106712
Christian Engen Tlf: 79404172 / 24964712
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=112108

Komplet kampprogram


A-rækken

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 03-05-21 18:30 Vodskov 1 - LKB Gistrup 1 4 - 2
(68 - 57)
Mandag 03-05-21 18:30 Arentsminde IF 5 - Lundergård IUF 4 2 - 4
(45 - 65)
Mandag 03-05-21 18:30 Farsø 1 - Aars 1 1 - 5
(47 - 73)
Mandag 03-05-21 18:30 Løgstør If. 1 - Hadsund BK 2 4 - 2
(69 - 58)
Tirsdag 04-05-21 18:00 Hadsund BK 1 - Hadsund BK 3 5 - 1
(73 - 38)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Løvel IF 1 - Vodskov 3 3 - 3
(56 - 75)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Petanque Hjørring 1 - Petanque Hjørring 3 - Petanquebaner 4 - 2
(61 - 64)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Morsø 4 - Morsø 11 1 - 5
(46 - 76)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Sallingsund 2 - Hørdum 2 2 - 4
(46 - 75)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Morsø 5 - Morsø 7 2 - 4
(56 - 66)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Morsø 10 - Sallingsund 1 4 - 2
(68 - 58)
Tirsdag 04-05-21 18:45 Hørdum 3 - Sydmors 2 3 - 3
(67 - 63)
Tirsdag 04-05-21 18:45 Sydmors 1 - Vestsalling 1 - Petanquebaner 5 - 1
(69 - 53)
Onsdag 05-05-21 18:30 Hellum 1 - Ullits GF 1 5 - 1
(66 - 46)
Torsdag 06-05-21 18:30 Vodskov 2 - Dall-Ferslev If. 1 1 - 5
(38 - 72)
Mandag 10-05-21 18:30 Lundergård IUF 4 - Petanque Hjørring 3 4 - 2
(67 - 65)
Mandag 17-05-21 18:30 Lundergård IUF 4 - Vodskov 1
Mandag 17-05-21 18:30 Aars 1 - Løvel IF 1 - Petanquebaner
Tirsdag 18-05-21 18:00 Hadsund BK 2 - Vodskov 2
Tirsdag 18-05-21 18:00 Hadsund BK 3 - Farsø 1
Tirsdag 18-05-21 18:30 LKB Gistrup 1 - Petanque Hjørring 1
Tirsdag 18-05-21 18:30 Morsø 11 - Sydmors 1
Tirsdag 18-05-21 18:30 Hørdum 2 - Morsø 4
Tirsdag 18-05-21 18:30 Morsø 7 - Hørdum 3
Tirsdag 18-05-21 18:45 Sydmors 2 - Morsø 10 - Petanquebaner
Tirsdag 18-05-21 18:45 Sallingsund 1 - Morsø 5
Tirsdag 18-05-21 18:45 Vestsalling 1 - Sallingsund 2
Onsdag 19-05-21 18:30 Dall-Ferslev If. 1 - Hellum 1
Onsdag 19-05-21 18:30 Ullits GF 1 - Løgstør If. 1
Torsdag 20-05-21 18:30 Vodskov 3 - Hadsund BK 1
Torsdag 27-05-21 18:30 Petanque Hjørring 3 - Arentsminde IF 5 - Petanquebaner
Mandag 31-05-21 18:30 Vodskov 1 - Arentsminde IF 5
Mandag 31-05-21 18:30 Løgstør If. 1 - Dall-Ferslev If. 1
Tirsdag 01-06-21 18:00 Hadsund BK 2 - Ullits GF 1
Tirsdag 01-06-21 18:00 Hadsund BK 3 - Vodskov 3
Tirsdag 01-06-21 18:00 Hadsund BK 1 - Aars 1
Tirsdag 01-06-21 18:30 Løvel IF 1 - Farsø 1
Tirsdag 01-06-21 18:30 Petanque Hjørring 1 - Lundergård IUF 4 - Petanquebaner
Tirsdag 01-06-21 18:30 Sallingsund 2 - Sydmors 1
Tirsdag 01-06-21 18:30 Morsø 11 - Hørdum 2
Tirsdag 01-06-21 18:30 Morsø 4 - Vestsalling 1
Tirsdag 01-06-21 18:30 Morsø 10 - Hørdum 3
Tirsdag 01-06-21 18:30 Morsø 7 - Sallingsund 1
Tirsdag 01-06-21 18:30 Morsø 5 - Sydmors 2
Onsdag 02-06-21 18:30 Hellum 1 - Vodskov 2
Torsdag 03-06-21 18:30 Petanque Hjørring 3 - LKB Gistrup 1 - Petanquebaner
Mandag 07-06-21 18:30 Arentsminde IF 5 - LKB Gistrup 1
Mandag 07-06-21 18:30 Farsø 1 - Vodskov 3
Mandag 07-06-21 18:30 Aars 1 - Hadsund BK 3 - Petanquebaner
Mandag 07-06-21 18:30 Løgstør If. 1 - Hellum 1
Tirsdag 08-06-21 18:00 Hadsund BK 1 - Løvel IF 1
Tirsdag 08-06-21 18:30 Petanque Hjørring 1 - Vodskov 1 - Petanquebaner
Tirsdag 08-06-21 18:30 Morsø 5 - Morsø 10
Tirsdag 08-06-21 18:30 Morsø 4 - Sallingsund 2
Tirsdag 08-06-21 18:45 Sydmors 1 - Hørdum 2 - Petanquebaner
Tirsdag 08-06-21 18:45 Vestsalling 1 - Morsø 11
Tirsdag 08-06-21 18:45 Hørdum 3 - Sallingsund 1
Tirsdag 08-06-21 18:45 Sydmors 2 - Morsø 7 - Petanquebaner
Onsdag 09-06-21 18:30 Dall-Ferslev If. 1 - Hadsund BK 2
Torsdag 10-06-21 18:30 Vodskov 2 - Ullits GF 1
Mandag 14-06-21 18:30 Farsø 1 - Hadsund BK 1
Mandag 14-06-21 18:30 Arentsminde IF 5 - Petanque Hjørring 1
Mandag 14-06-21 18:30 Vodskov 1 - Petanque Hjørring 3
Tirsdag 15-06-21 18:30 LKB Gistrup 1 - Lundergård IUF 4
Tirsdag 15-06-21 18:30 Morsø 10 - Morsø 7
Tirsdag 15-06-21 18:30 Hørdum 2 - Vestsalling 1
Tirsdag 15-06-21 18:30 Sallingsund 2 - Morsø 11
Tirsdag 15-06-21 18:30 Løvel IF 1 - Hadsund BK 3
Tirsdag 15-06-21 18:45 Sydmors 1 - Morsø 4 - Petanquebaner
Tirsdag 15-06-21 18:45 Sallingsund 1 - Sydmors 2
Tirsdag 15-06-21 18:45 Hørdum 3 - Morsø 5
Onsdag 16-06-21 18:30 Ullits GF 1 - Dall-Ferslev If. 1
Onsdag 16-06-21 18:30 Hellum 1 - Hadsund BK 2
Torsdag 17-06-21 18:30 Vodskov 2 - Løgstør If. 1
Torsdag 17-06-21 18:30 Vodskov 3 - Aars 1
Mandag 21-06-21 18:30 Aars 1 - Farsø 1 - Petanquebaner
Mandag 21-06-21 18:30 Lundergård IUF 4 - Arentsminde IF 5
Tirsdag 22-06-21 18:00 Hadsund BK 3 - Hadsund BK 1
Tirsdag 22-06-21 18:00 Hadsund BK 2 - Løgstør If. 1
Tirsdag 22-06-21 18:30 Vodskov 3 - Løvel IF 1
Tirsdag 22-06-21 18:30 LKB Gistrup 1 - Vodskov 1
Tirsdag 22-06-21 18:30 Morsø 7 - Morsø 5
Tirsdag 22-06-21 18:30 Hørdum 2 - Sallingsund 2
Tirsdag 22-06-21 18:30 Morsø 11 - Morsø 4
Tirsdag 22-06-21 18:45 Vestsalling 1 - Sydmors 1
Tirsdag 22-06-21 18:45 Sydmors 2 - Hørdum 3 - Petanquebaner
Tirsdag 22-06-21 18:45 Sallingsund 1 - Morsø 10
Onsdag 23-06-21 18:30 Dall-Ferslev If. 1 - Vodskov 2
Onsdag 23-06-21 18:30 Ullits GF 1 - Hellum 1
Torsdag 24-06-21 18:30 Petanque Hjørring 3 - Petanque Hjørring 1 - Petanquebaner
Mandag 28-06-21 18:30 Vodskov 1 - Lundergård IUF 4
Mandag 28-06-21 18:30 Arentsminde IF 5 - Petanque Hjørring 3
Mandag 28-06-21 18:30 Løgstør If. 1 - Ullits GF 1
Mandag 28-06-21 18:30 Farsø 1 - Hadsund BK 3
Tirsdag 29-06-21 18:00 Hadsund BK 1 - Vodskov 3
Tirsdag 29-06-21 18:30 Løvel IF 1 - Aars 1
Tirsdag 29-06-21 18:30 Petanque Hjørring 1 - LKB Gistrup 1 - Petanquebaner
Tirsdag 29-06-21 18:30 Morsø 10 - Sydmors 2
Tirsdag 29-06-21 18:30 Morsø 5 - Sallingsund 1
Tirsdag 29-06-21 18:30 Sallingsund 2 - Vestsalling 1
Tirsdag 29-06-21 18:30 Morsø 4 - Hørdum 2
Tirsdag 29-06-21 18:45 Sydmors 1 - Morsø 11 - Petanquebaner
Tirsdag 29-06-21 18:45 Hørdum 3 - Morsø 7
Onsdag 30-06-21 18:30 Hellum 1 - Dall-Ferslev If. 1
Torsdag 01-07-21 18:30 Vodskov 2 - Hadsund BK 2
Mandag 05-07-21 18:30 Farsø 1 - Løvel IF 1
Mandag 05-07-21 18:30 Aars 1 - Hadsund BK 1 - Petanquebaner
Mandag 05-07-21 18:30 Arentsminde IF 5 - Vodskov 1
Mandag 05-07-21 18:30 Lundergård IUF 4 - Petanque Hjørring 1
Tirsdag 06-07-21 18:30 LKB Gistrup 1 - Petanque Hjørring 3
Tirsdag 06-07-21 18:30 Hørdum 2 - Morsø 11
Tirsdag 06-07-21 18:45 Sydmors 1 - Sallingsund 2 - Petanquebaner
Tirsdag 06-07-21 18:45 Vestsalling 1 - Morsø 4
Tirsdag 06-07-21 18:45 Hørdum 3 - Morsø 10
Tirsdag 06-07-21 18:45 Sydmors 2 - Morsø 5 - Petanquebaner
Tirsdag 06-07-21 18:45 Sallingsund 1 - Morsø 7
Onsdag 07-07-21 18:30 Dall-Ferslev If. 1 - Løgstør If. 1
Onsdag 07-07-21 18:30 Ullits GF 1 - Hadsund BK 2
Torsdag 08-07-21 18:30 Vodskov 2 - Hellum 1
Torsdag 08-07-21 18:30 Vodskov 3 - Hadsund BK 3
Mandag 02-08-21 18:30 Vodskov 1 - Petanque Hjørring 1
Tirsdag 03-08-21 18:00 Hadsund BK 3 - Aars 1
Tirsdag 03-08-21 18:00 Hadsund BK 2 - Dall-Ferslev If. 1
Tirsdag 03-08-21 18:30 Løvel IF 1 - Hadsund BK 1
Tirsdag 03-08-21 18:30 LKB Gistrup 1 - Arentsminde IF 5
Tirsdag 03-08-21 18:30 Morsø 10 - Morsø 5
Tirsdag 03-08-21 18:30 Morsø 7 - Sydmors 2
Tirsdag 03-08-21 18:30 Sallingsund 2 - Morsø 4
Tirsdag 03-08-21 18:30 Morsø 11 - Vestsalling 1
Tirsdag 03-08-21 18:30 Hørdum 2 - Sydmors 1
Tirsdag 03-08-21 18:45 Sallingsund 1 - Hørdum 3
Onsdag 04-08-21 18:30 Ullits GF 1 - Vodskov 2
Onsdag 04-08-21 18:30 Hellum 1 - Løgstør If. 1
Torsdag 05-08-21 18:30 Vodskov 3 - Farsø 1
Torsdag 05-08-21 18:30 Petanque Hjørring 3 - Lundergård IUF 4 - Petanquebaner
Mandag 09-08-21 18:30 Aars 1 - Vodskov 3 - Petanquebaner
Mandag 09-08-21 18:30 Lundergård IUF 4 - LKB Gistrup 1
Mandag 09-08-21 18:30 Løgstør If. 1 - Vodskov 2
Tirsdag 10-08-21 18:00 Hadsund BK 2 - Hellum 1
Tirsdag 10-08-21 18:00 Hadsund BK 1 - Farsø 1
Tirsdag 10-08-21 18:00 Hadsund BK 3 - Løvel IF 1
Tirsdag 10-08-21 18:30 Petanque Hjørring 1 - Arentsminde IF 5 - Petanquebaner
Tirsdag 10-08-21 18:30 Morsø 7 - Morsø 10
Tirsdag 10-08-21 18:30 Morsø 4 - Sydmors 1
Tirsdag 10-08-21 18:30 Morsø 5 - Hørdum 3
Tirsdag 10-08-21 18:30 Morsø 11 - Sallingsund 2
Tirsdag 10-08-21 18:45 Vestsalling 1 - Hørdum 2
Tirsdag 10-08-21 18:45 Sydmors 2 - Sallingsund 1 - Petanquebaner
Onsdag 11-08-21 18:30 Dall-Ferslev If. 1 - Ullits GF 1
Torsdag 12-08-21 18:30 Petanque Hjørring 3 - Vodskov 1 - Petanquebaner

Til toppen