Eftermiddags-rækken | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Nordjylland Petanque 2021
Turneringsansvarlige
Poul Erik Hansen Tlf: 23639760 / 23639760
Jan Pedersbæk Tlf: 21291875 / 21291875
Kurt Østbjerg Tlf: 98378621 / 29728621
Erling Færk Mikkelsen Tlf: 51930501 / 51930501
Søren Holm Kristensen Tlf: 22106712 / 22106712
Christian Engen Tlf: 79404172 / 24964712
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=112110

Komplet kampprogram


Eftermiddags-rækken

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 03-05-21 13:00 Petanque Hjørring - Hørby PPK 5 - 1
(77 - 45)
Mandag 03-05-21 14:00 Skæve IF 3 - Harken UGF. 2 - 4
(55 - 75)
Mandag 03-05-21 14:00 IK Vest 3 - Vedsted 6 - Petanquebaner 0 - 6
(36 - 78)
Tirsdag 04-05-21 14:00 IK Rosendal 1 - IK Rosendal 4 6 - 0
(78 - 40)
Tirsdag 04-05-21 14:00 Valsgård 1 - Østrup 1 2 - 4
(67 - 69)
Onsdag 05-05-21 14:00 Hadsund BK 5 - Hadsund BK 4 - Petanquebaner 4 - 2
(71 - 48)
Onsdag 05-05-21 14:00 Løgstør If. 2 - Farstrup BK 5 1 - 5
(47 - 68)
Onsdag 05-05-21 14:00 Tranum 4 - Tranum 5 1 - 5
(31 - 69)
Torsdag 06-05-21 13:00 Lundergård IUF 3 - Lundergård IUF 1 1 - 5
(50 - 74)
Mandag 10-05-21 14:00 IK Rosendal 4 - Sørup IF 4 - 2
(67 - 51)
Mandag 10-05-21 14:00 Østrup 1 - Hadsund BK 5 - Petanquebaner 3 - 3
(55 - 60)
Tirsdag 11-05-21 14:00 Hadsund BK 4 - IK Rosendal 1 2 - 4
(47 - 67)
Onsdag 12-05-21 13:00 Harken UGF. - Lundergård IUF 3
Onsdag 12-05-21 13:00 Hørby PPK - Skæve IF 3 - Petanquebaner
Onsdag 12-05-21 14:00 Præstbro 3 - Petanque Hjørring
Mandag 17-05-21 14:00 Farstrup BK 5 - IK Vest 3
Mandag 17-05-21 14:00 Skæve IF 3 - Præstbro 3
Tirsdag 18-05-21 14:00 IK Rosendal 1 - Sørup IF
Tirsdag 18-05-21 14:00 Hadsund BK 4 - Østrup 1
Tirsdag 18-05-21 14:00 Valsgård 1 - IK Rosendal 4
Onsdag 19-05-21 14:00 Tranum 5 - Løgstør If. 2
Onsdag 19-05-21 14:00 Vedsted 6 - Tranum 4 - Petanquebaner
Torsdag 20-05-21 13:00 Lundergård IUF 3 - Hørby PPK
Torsdag 20-05-21 14:00 Lundergård IUF 1 - Harken UGF.
Mandag 24-05-21 13:00 Petanque Hjørring - Skæve IF 3
Mandag 24-05-21 14:00 IK Rosendal 4 - Hadsund BK 5
Mandag 24-05-21 14:00 Sørup IF - Valsgård 1
Mandag 24-05-21 14:00 Østrup 1 - IK Rosendal 1 - Petanquebaner
Onsdag 26-05-21 13:00 Hørby PPK - Lundergård IUF 1 - Petanquebaner
Onsdag 26-05-21 14:00 Præstbro 3 - Lundergård IUF 3
Mandag 31-05-21 14:00 IK Vest 3 - Løgstør If. 2 - Petanquebaner
Tirsdag 01-06-21 14:00 Hadsund BK 5 - Sørup IF
Tirsdag 01-06-21 14:00 IK Rosendal 1 - Valsgård 1
Tirsdag 01-06-21 14:00 Hadsund BK 4 - IK Rosendal 4
Onsdag 02-06-21 13:00 Harken UGF. - Hørby PPK
Onsdag 02-06-21 14:00 Tranum 5 - Vedsted 6
Onsdag 02-06-21 14:00 Tranum 4 - Farstrup BK 5
Torsdag 03-06-21 14:00 Lundergård IUF 3 - Petanque Hjørring
Torsdag 03-06-21 14:00 Lundergård IUF 1 - Præstbro 3
Mandag 07-06-21 13:00 Petanque Hjørring - Lundergård IUF 1
Mandag 07-06-21 14:00 Farstrup BK 5 - Tranum 5
Mandag 07-06-21 14:00 Skæve IF 3 - Lundergård IUF 3
Mandag 07-06-21 14:00 IK Rosendal 4 - Østrup 1
Mandag 07-06-21 14:00 Sørup IF - Hadsund BK 4
Tirsdag 08-06-21 14:00 Valsgård 1 - Hadsund BK 5
Onsdag 09-06-21 14:00 Tranum 4 - IK Vest 3
Onsdag 09-06-21 14:00 Løgstør If. 2 - Vedsted 6
Onsdag 09-06-21 14:00 Præstbro 3 - Harken UGF.
Mandag 14-06-21 14:00 IK Vest 3 - Tranum 5 - Petanquebaner
Mandag 14-06-21 14:00 Østrup 1 - Sørup IF - Petanquebaner
Tirsdag 15-06-21 14:00 Hadsund BK 5 - IK Rosendal 1
Tirsdag 15-06-21 14:00 Hadsund BK 4 - Valsgård 1
Onsdag 16-06-21 13:00 Harken UGF. - Petanque Hjørring
Onsdag 16-06-21 13:00 Hørby PPK - Præstbro 3 - Petanquebaner
Onsdag 16-06-21 14:00 Vedsted 6 - Farstrup BK 5 - Petanquebaner
Onsdag 16-06-21 14:00 Løgstør If. 2 - Tranum 4
Torsdag 17-06-21 14:00 Lundergård IUF 1 - Skæve IF 3
Mandag 21-06-21 14:00 Farstrup BK 5 - Løgstør If. 2
Mandag 21-06-21 14:00 IK Rosendal 4 - IK Rosendal 1
Mandag 21-06-21 14:00 Østrup 1 - Valsgård 1 - Petanquebaner
Tirsdag 22-06-21 14:00 Hadsund BK 4 - Hadsund BK 5
Onsdag 23-06-21 13:00 Harken UGF. - Skæve IF 3
Onsdag 23-06-21 13:00 Hørby PPK - Petanque Hjørring - Petanquebaner
Onsdag 23-06-21 14:00 Vedsted 6 - IK Vest 3 - Petanquebaner
Onsdag 23-06-21 14:00 Tranum 5 - Tranum 4
Torsdag 24-06-21 14:00 Lundergård IUF 1 - Lundergård IUF 3
Mandag 28-06-21 13:00 Petanque Hjørring - Præstbro 3
Mandag 28-06-21 14:00 IK Vest 3 - Farstrup BK 5 - Petanquebaner
Mandag 28-06-21 14:00 Skæve IF 3 - Hørby PPK
Mandag 28-06-21 14:00 Sørup IF - IK Rosendal 4
Tirsdag 29-06-21 14:00 IK Rosendal 1 - Hadsund BK 4
Tirsdag 29-06-21 14:00 Hadsund BK 5 - Østrup 1
Onsdag 30-06-21 14:00 Løgstør If. 2 - Tranum 5
Onsdag 30-06-21 14:00 Tranum 4 - Vedsted 6
Torsdag 01-07-21 14:00 Lundergård IUF 3 - Harken UGF.
Mandag 05-07-21 14:00 Farstrup BK 5 - Tranum 4
Mandag 05-07-21 14:00 Sørup IF - IK Rosendal 1
Mandag 05-07-21 14:00 Østrup 1 - Hadsund BK 4 - Petanquebaner
Mandag 05-07-21 14:00 IK Rosendal 4 - Valsgård 1
Onsdag 07-07-21 13:00 Hørby PPK - Lundergård IUF 3 - Petanquebaner
Onsdag 07-07-21 13:00 Harken UGF. - Lundergård IUF 1
Onsdag 07-07-21 14:00 Vedsted 6 - Tranum 5 - Petanquebaner
Onsdag 07-07-21 14:00 Løgstør If. 2 - IK Vest 3
Onsdag 07-07-21 14:00 Præstbro 3 - Skæve IF 3
Mandag 12-07-21 14:00 Skæve IF 3 - Petanque Hjørring
Tirsdag 13-07-21 14:00 Hadsund BK 5 - IK Rosendal 4
Tirsdag 13-07-21 14:00 Valsgård 1 - Sørup IF
Tirsdag 13-07-21 14:00 IK Rosendal 1 - Østrup 1
Torsdag 15-07-21 14:00 Lundergård IUF 1 - Hørby PPK
Torsdag 15-07-21 14:00 Lundergård IUF 3 - Præstbro 3
Mandag 19-07-21 13:00 Petanque Hjørring - Lundergård IUF 3
Mandag 19-07-21 14:00 Sørup IF - Hadsund BK 5
Mandag 19-07-21 14:00 IK Rosendal 4 - Hadsund BK 4
Tirsdag 20-07-21 14:00 Valsgård 1 - IK Rosendal 1
Onsdag 21-07-21 13:00 Hørby PPK - Harken UGF. - Petanquebaner
Onsdag 21-07-21 14:00 Præstbro 3 - Lundergård IUF 1
Mandag 02-08-21 14:00 IK Vest 3 - Tranum 4 - Petanquebaner
Mandag 02-08-21 14:00 Østrup 1 - IK Rosendal 4 - Petanquebaner
Tirsdag 03-08-21 14:00 Hadsund BK 4 - Sørup IF
Tirsdag 03-08-21 14:00 Hadsund BK 5 - Valsgård 1
Onsdag 04-08-21 13:00 Harken UGF. - Præstbro 3
Onsdag 04-08-21 14:00 Tranum 5 - Farstrup BK 5
Onsdag 04-08-21 14:00 Vedsted 6 - Løgstør If. 2 - Petanquebaner
Torsdag 05-08-21 14:00 Lundergård IUF 3 - Skæve IF 3
Torsdag 05-08-21 14:00 Lundergård IUF 1 - Petanque Hjørring
Mandag 09-08-21 13:00 Petanque Hjørring - Harken UGF.
Mandag 09-08-21 14:00 Farstrup BK 5 - Vedsted 6
Mandag 09-08-21 14:00 Skæve IF 3 - Lundergård IUF 1
Mandag 09-08-21 14:00 Sørup IF - Østrup 1
Tirsdag 10-08-21 14:00 IK Rosendal 1 - Hadsund BK 5
Tirsdag 10-08-21 14:00 Valsgård 1 - Hadsund BK 4
Onsdag 11-08-21 14:00 Tranum 4 - Løgstør If. 2
Onsdag 11-08-21 14:00 Tranum 5 - IK Vest 3
Onsdag 11-08-21 14:00 Præstbro 3 - Hørby PPK

Til toppen