Storstrømmen 4-mands - Pulje B | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Storstrømmen Petanque 2021
Turneringsansvarlige
Lars Gross Hyltoft Tlf: 60645800
Anette Høegh Tlf: 79404860
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=112185

Komplet kampprogram


Storstrømmen 4-mands - Pulje B

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 19-04-21 18:30 Nordfalster Petanque - 3 - Næstelsø-Brandelev PK - 1 1 3 - 3
(54 - 59)
Tirsdag 20-04-21 19:00 Stensved Ifs Venner Petanque - 1 1 - Petanque 2013 Næstved - 1 1 3 - 3
(49 - 64)
Tirsdag 20-04-21 19:00 Stensved Ifs Venner Petanque - 1 3 - Møns Petanque Klub 4 - 2
(68 - 46)
Tirsdag 20-04-21 19:00 Allerslev U & If - 1 - Dalby G & IF 4 - 2
(68 - 50)
Mandag 03-05-21 18:30 Møns Petanque Klub - Allerslev U & If - 1 - Petanquebaner 4 - 2
(64 - 62)
Tirsdag 04-05-21 18:00 Petanque 2013 Næstved - 1 2 - Allerslev U & If 4 - 2
(66 - 51)
Tirsdag 04-05-21 18:00 Petanque 2013 Næstved - 1 3 - Nordfalster Petanque - 4 4 - 2
(76 - 51)
Tirsdag 04-05-21 18:00 Faxe Ladeplads If 2B - Stensved Ifs Venner Petanque - 1 1 3 - 3
(73 - 64)
Tirsdag 04-05-21 18:00 Petanque 2013 Næstved - 1 1 - Nordfalster Petanque - 3 4 - 2
(65 - 42)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Faxe Ldp. IF 1B - Stensved Ifs Venner Petanque - 1 2 3 - 3
(52 - 49)
Onsdag 05-05-21 17:30 Torpgårdens Petanqueklub 2 - Næstelsø-Brandelev PK - 1 2 1 - 5
(36 - 76)
Onsdag 05-05-21 17:30 Torpgårdens Petanqueklub 1 - Stensved Ifs Venner Petanque - 1 3 6 - 0
(78 - 10)
Mandag 17-05-21 18:30 Nordfalster Petanque - 4 - Faxe Ldp. IF 1B
Mandag 17-05-21 18:30 Nordfalster Petanque - 3 - Stensved Ifs Venner Petanque - 1 1
Tirsdag 18-05-21 18:30 Næstelsø-Brandelev PK - 1 2 - Petanque 2013 Næstved - 1 2
Tirsdag 18-05-21 18:30 Næstelsø-Brandelev PK - 1 1 - Faxe Ladeplads If 2B
Tirsdag 18-05-21 19:00 Allerslev U & If - Torpgårdens Petanqueklub 2
Tirsdag 18-05-21 19:00 Stensved Ifs Venner Petanque - 1 2 - Petanque 2013 Næstved - 1 3
Tirsdag 18-05-21 19:00 Allerslev U & If - 1 - Stensved Ifs Venner Petanque - 1 3
Onsdag 19-05-21 18:30 Dalby G & IF - Torpgårdens Petanqueklub 1
Tirsdag 01-06-21 18:00 Petanque 2013 Næstved - 1 2 - Torpgårdens Petanqueklub 2
Tirsdag 01-06-21 18:00 Faxe Ladeplads If 2B - Nordfalster Petanque - 3
Tirsdag 01-06-21 18:30 Faxe Ldp. IF 1B - Petanque 2013 Næstved - 1 3
Tirsdag 01-06-21 18:30 Næstelsø-Brandelev PK - 1 1 - Petanque 2013 Næstved - 1 1
Tirsdag 01-06-21 19:00 Stensved Ifs Venner Petanque - 1 2 - Nordfalster Petanque - 4
Tirsdag 01-06-21 19:00 Allerslev U & If - Næstelsø-Brandelev PK - 1 2
Onsdag 02-06-21 17:30 Torpgårdens Petanqueklub 1 - Allerslev U & If - 1
Onsdag 02-06-21 18:30 Dalby G & IF - Møns Petanque Klub
Mandag 14-06-21 18:30 Nordfalster Petanque - 4 - Petanque 2013 Næstved - 1 3
Mandag 14-06-21 18:30 Møns Petanque Klub - Torpgårdens Petanqueklub 1 - Petanquebaner
Tirsdag 15-06-21 18:00 Petanque 2013 Næstved - 1 1 - Faxe Ladeplads If 2B
Tirsdag 15-06-21 18:30 Næstelsø-Brandelev PK - 1 2 - Torpgårdens Petanqueklub 2
Tirsdag 15-06-21 19:00 Allerslev U & If - Petanque 2013 Næstved - 1 2
Tirsdag 15-06-21 19:00 Stensved Ifs Venner Petanque - 1 2 - Faxe Ldp. IF 1B
Tirsdag 15-06-21 19:00 Stensved Ifs Venner Petanque - 1 3 - Dalby G & IF
Tirsdag 15-06-21 19:00 Stensved Ifs Venner Petanque - 1 1 - Næstelsø-Brandelev PK - 1 1
Mandag 21-06-21 18:30 Møns Petanque Klub - Stensved Ifs Venner Petanque - 1 3 - Petanquebaner
Tirsdag 22-06-21 18:00 Petanque 2013 Næstved - 1 1 - Stensved Ifs Venner Petanque - 1 1
Tirsdag 22-06-21 18:30 Næstelsø-Brandelev PK - 1 1 - Nordfalster Petanque - 3
Onsdag 23-06-21 18:30 Dalby G & IF - Allerslev U & If - 1
Mandag 28-06-21 18:30 Nordfalster Petanque - 3 - Petanque 2013 Næstved - 1 1
Tirsdag 29-06-21 19:00 Stensved Ifs Venner Petanque - 1 1 - Faxe Ladeplads If 2B
Tirsdag 29-06-21 19:00 Stensved Ifs Venner Petanque - 1 3 - Torpgårdens Petanqueklub 1
Tirsdag 29-06-21 19:00 Allerslev U & If - 1 - Møns Petanque Klub
Tirsdag 13-07-21 18:00 Petanque 2013 Næstved - 1 2 - Næstelsø-Brandelev PK - 1 2
Tirsdag 13-07-21 18:00 Petanque 2013 Næstved - 1 3 - Stensved Ifs Venner Petanque - 1 2
Tirsdag 13-07-21 18:00 Faxe Ladeplads If 2B - Næstelsø-Brandelev PK - 1 1
Tirsdag 13-07-21 18:30 Faxe Ldp. IF 1B - Nordfalster Petanque - 4
Tirsdag 13-07-21 19:00 Stensved Ifs Venner Petanque - 1 1 - Nordfalster Petanque - 3
Tirsdag 13-07-21 19:00 Stensved Ifs Venner Petanque - 1 3 - Allerslev U & If - 1
Onsdag 14-07-21 17:30 Torpgårdens Petanqueklub 2 - Allerslev U & If
Onsdag 14-07-21 17:30 Torpgårdens Petanqueklub 1 - Dalby G & IF
Mandag 26-07-21 18:30 Møns Petanque Klub - Dalby G & IF - Petanquebaner
Mandag 26-07-21 18:30 Nordfalster Petanque - 3 - Faxe Ladeplads If 2B
Tirsdag 27-07-21 18:00 Petanque 2013 Næstved - 1 1 - Næstelsø-Brandelev PK - 1 1
Tirsdag 27-07-21 19:00 Allerslev U & If - 1 - Torpgårdens Petanqueklub 1
Mandag 09-08-21 18:30 Nordfalster Petanque - 4 - Stensved Ifs Venner Petanque - 1 2
Tirsdag 10-08-21 18:00 Petanque 2013 Næstved - 1 3 - Faxe Ldp. IF 1B
Tirsdag 10-08-21 18:00 Faxe Ladeplads If 2B - Petanque 2013 Næstved - 1 1
Tirsdag 10-08-21 18:30 Næstelsø-Brandelev PK - 1 2 - Allerslev U & If
Tirsdag 10-08-21 18:30 Næstelsø-Brandelev PK - 1 1 - Stensved Ifs Venner Petanque - 1 1
Onsdag 11-08-21 17:30 Torpgårdens Petanqueklub 2 - Petanque 2013 Næstved - 1 2
Onsdag 11-08-21 17:30 Torpgårdens Petanqueklub 1 - Møns Petanque Klub
Onsdag 11-08-21 18:30 Dalby G & IF - Stensved Ifs Venner Petanque - 1 3

Til toppen