4 mands hold 2021 | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 4 mands turnering DGI Sønderjylland Petanque 2021
Turneringsansvarlige
Conny Wolff Tlf: 29614591 / 29614591

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=112514

Komplet kampprogram


4 mands hold 2021

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Onsdag 14-04-21 Ældre Sagen Haderslev 7 - Bredebro IF 5 0 - 6
(8 - 78)
Onsdag 14-04-21 Felsted PK 5 - Hjordkær U&I 3 0 - 6
(31 - 78)
Onsdag 14-04-21 Midtals IF 4 - Aaig 7 - Augustenborg hallen bane 1 5 - 1
(68 - 42)
Onsdag 14-04-21 Ballum IF 3 - Bevtoft U&I 1 4 - 2
(64 - 56)
Onsdag 14-04-21 Bredebro IF 6 - Ældre Sagen Haderslev 6 3 - 3
(56 - 46)
Onsdag 14-04-21 Hjordkær U & I 4 - Aaig 6 - Hjordkær Bane 1 5 - 1
(76 - 50)
Onsdag 14-04-21 Bevtoft 2 - Bov IF 2 3 - 3
(71 - 63)
Onsdag 14-04-21 Midtals IF 5 - Søgård PK 1 - 5
(42 - 76)
Onsdag 14-04-21 Aaig 5 - Aaig 8 4 - 2
(64 - 53)
Onsdag 28-04-21 Søgård PK - Bevtoft 2 - Petanque Baner 6 - 0
(78 - 30)
Onsdag 28-04-21 Aaig 8 - Midtals IF 5 4 - 2
(69 - 56)
Onsdag 28-04-21 Bov IF 2 - Aaig 5 1 - 5
(34 - 68)
Onsdag 28-04-21 Ældre Sagen Haderslev 6 - Ballum IF 3 3 - 3
(62 - 61)
Onsdag 28-04-21 Aaig 6 - Bredebro IF 6 5 - 1
(71 - 48)
Onsdag 28-04-21 Bevtoft U&I 1 - Hjordkær U & I 4 0 - 6
(26 - 78)
Onsdag 28-04-21 Hjordkær U&I 3 - Ældre Sagen Haderslev 7 6 - 0
(78 - 39)
Onsdag 28-04-21 Aaig 7 - Felsted PK 5 5 - 1
(71 - 38)
Onsdag 28-04-21 Bredebro IF 5 - Midtals IF 4 5 - 1
(74 - 38)
Onsdag 19-05-21 Felsted PK 5 - Midtals IF 4 3 - 3
(61 - 63)
Onsdag 19-05-21 Bredebro IF 5 - Hjordkær U&I 3 3 - 3
(54 - 54)
Onsdag 19-05-21 Ældre Sagen Haderslev 7 - Aaig 7 3 - 3
(58 - 71)
Onsdag 19-05-21 Bredebro IF 6 - Hjordkær U & I 4 2 - 4
(59 - 63)
Onsdag 19-05-21 Bevtoft U&I 1 - Ældre Sagen Haderslev 6 2 - 4
(54 - 68)
Onsdag 19-05-21 Ballum IF 3 - Aaig 6 4 - 2
(68 - 49)
Onsdag 19-05-21 Midtals IF 5 - Aaig 5 1 - 5
(48 - 68)
Onsdag 19-05-21 Bov IF 2 - Søgård PK 1 - 5
(41 - 75)
Onsdag 19-05-21 Bevtoft 2 - Aaig 8 3 - 3
(57 - 56)
Onsdag 09-06-21 Bevtoft 2 - Midtals IF 5 2 - 4
(59 - 70)
Onsdag 09-06-21 Aaig 5 - Søgård PK 4 - 2
(64 - 58)
Onsdag 09-06-21 Aaig 8 - Bov IF 2 4 - 2
(66 - 55)
Onsdag 09-06-21 Ballum IF 3 - Bredebro IF 6 5 - 1
(76 - 48)
Onsdag 09-06-21 Hjordkær U & I 4 - Ældre Sagen Haderslev 6 - Hjordkær Bane 1 4 - 2
(63 - 40)
Onsdag 09-06-21 Aaig 6 - Bevtoft U&I 1 3 - 3
(64 - 57)
Onsdag 09-06-21 Ældre Sagen Haderslev 7 - Felsted PK 5 5 - 1
(72 - 45)
Onsdag 09-06-21 Midtals IF 4 - Hjordkær U&I 3 - Augustenborg hallen bane 1 0 - 6
(56 - 78)
Onsdag 09-06-21 Aaig 7 - Bredebro IF 5 2 - 4
(50 - 71)
Onsdag 30-06-21 Felsted PK 5 - Bredebro IF 5 1 - 5
(33 - 77)
Onsdag 30-06-21 Hjordkær U&I 3 - Aaig 7 4 - 2
(65 - 53)
Onsdag 30-06-21 Midtals IF 4 - Ældre Sagen Haderslev 7 - Augustenborg hallen bane 1 6 - 0
(78 - 27)
Onsdag 30-06-21 Bredebro IF 6 - Bevtoft U&I 1 2 - 4
(50 - 61)
Onsdag 30-06-21 Ældre Sagen Haderslev 6 - Aaig 6 4 - 2
(63 - 49)
Onsdag 30-06-21 Hjordkær U & I 4 - Ballum IF 3 - Hjordkær Bane 1 5 - 1
(75 - 37)
Onsdag 30-06-21 Midtals IF 5 - Bov IF 2 3 - 3
(56 - 57)
Onsdag 30-06-21 Søgård PK - Aaig 8 - Petanque Baner 6 - 0
(78 - 38)
Onsdag 30-06-21 Aaig 5 - Bevtoft 2 5 - 1
(76 - 48)

Til toppen