U6 - mix | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 3mands på oppustelig bane - Lindved
Stævneansvarlige
Andrea Dam Hoedt Tlf: 79404407 / 29374638
Dorthe Isager Tlf: 79404421 / 79404421
Dokumenter
Stævneinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=113067

Komplet kampprogram


U6 - mix

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Lørdag 29-05-21 10:00 FB-Fodbold - Gårslev Gymnastikforening - Bane 1
Lørdag 29-05-21 10:00 Dalby Gymnastikforening 3 - Dalby Gymnastikforening 4 - Bane 2
Lørdag 29-05-21 10:00 Dalby Gymnastikforening 2 - Dalby Gymnastikforening 1 - Bane 3
Lørdag 29-05-21 10:10 Dalby Gymnastikforening 1 - Taulov-Skærbæk IF 3 - Bane 3
Lørdag 29-05-21 10:10 Isenvad Sport og Fritid - Egtved Idrætsforening U6 - Bane 2
Lørdag 29-05-21 10:10 Juelsminde Idrætsforening - Taulov-Skærbæk IF 1 - Bane 1
Lørdag 29-05-21 10:20 Taulov-Skærbæk IF 2 - FB-Fodbold - Bane 1
Lørdag 29-05-21 10:20 Grejs-Dalen Idrætsklub U6 - Dalby Gymnastikforening 3 - Bane 2
Lørdag 29-05-21 10:20 Taulov-Skærbæk IF 3 - Grejs-Dalen Idrætsklub U5 - Bane 3
Lørdag 29-05-21 10:30 Grejs-Dalen Idrætsklub U5 - Dalby Gymnastikforening 2 - Bane 3
Lørdag 29-05-21 10:30 Dalby Gymnastikforening 4 - Isenvad Sport og Fritid - Bane 2
Lørdag 29-05-21 10:30 Gårslev Gymnastikforening - Juelsminde Idrætsforening - Bane 1
Lørdag 29-05-21 10:40 Taulov-Skærbæk IF 1 - Taulov-Skærbæk IF 2 - Bane 1
Lørdag 29-05-21 10:40 Egtved Idrætsforening U6 - Grejs-Dalen Idrætsklub U6 - Bane 2
Lørdag 29-05-21 10:40 Dalby Gymnastikforening 1 - Grejs-Dalen Idrætsklub U5 - Bane 3
Lørdag 29-05-21 10:50 Dalby Gymnastikforening 2 - Taulov-Skærbæk IF 3 - Bane 3
Lørdag 29-05-21 10:50 Isenvad Sport og Fritid - Dalby Gymnastikforening 3 - Bane 2
Lørdag 29-05-21 10:50 Juelsminde Idrætsforening - FB-Fodbold - Bane 1
Lørdag 29-05-21 11:00 Taulov-Skærbæk IF 1 - Gårslev Gymnastikforening - Bane 1
Lørdag 29-05-21 11:00 Egtved Idrætsforening U6 - Dalby Gymnastikforening 4 - Bane 2
Lørdag 29-05-21 11:10 Grejs-Dalen Idrætsklub U6 - Isenvad Sport og Fritid - Bane 2
Lørdag 29-05-21 11:10 Taulov-Skærbæk IF 2 - Juelsminde Idrætsforening - Bane 1
Lørdag 29-05-21 11:20 FB-Fodbold - Taulov-Skærbæk IF 1 - Bane 1
Lørdag 29-05-21 11:20 Dalby Gymnastikforening 3 - Egtved Idrætsforening U6 - Bane 2
Lørdag 29-05-21 11:30 Dalby Gymnastikforening 4 - Grejs-Dalen Idrætsklub U6 - Bane 2
Lørdag 29-05-21 11:30 Gårslev Gymnastikforening - Taulov-Skærbæk IF 2 - Bane 1

Til toppen