U7 mix | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 3mands på oppustelig bane - Lindved
Stævneansvarlige
Andrea Dam Hoedt Tlf: 79404407 / 29374638
Dorthe Isager Tlf: 79404421 / 79404421
Dokumenter
Stævneinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=113068

Komplet kampprogram


U7 mix

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Lørdag 29-05-21 12:00 Hornsyld If 1 - Hornsyld If 2 - Bane 2
Lørdag 29-05-21 12:00 Taulov-Skærbæk IF 1 - Taulov-Skærbæk IF 2 - Bane 1
Lørdag 29-05-21 12:00 Lindved Gymnastikforening 2 - Grejs-Dalen Idrætsklub - Bane 3
Lørdag 29-05-21 12:10 Skibet Idrætsforening 2 - Taulov-Skærbæk IF 3 - Bane 3
Lørdag 29-05-21 12:10 Skibet Idrætsforening 1 - Juelsminde Idrætsforening - Bane 1
Lørdag 29-05-21 12:10 Lindved Gymnastikforening 1 - Isenvad Sport og Fritid - Bane 2
Lørdag 29-05-21 12:20 Gårslev Gymnastikforening - Uldum Idrætsforening - Bane 1
Lørdag 29-05-21 12:20 Lindved Gymnastikforening 2 - Skibet Idrætsforening 2 - Bane 3
Lørdag 29-05-21 12:20 Egtved Idrætsforening - Hornsyld If 1 - Bane 2
Lørdag 29-05-21 12:30 Taulov-Skærbæk IF 3 - Grejs-Dalen Idrætsklub - Bane 3
Lørdag 29-05-21 12:30 Hornsyld If 2 - Lindved Gymnastikforening 1 - Bane 2
Lørdag 29-05-21 12:30 Juelsminde Idrætsforening - Taulov-Skærbæk IF 1 - Bane 1
Lørdag 29-05-21 12:40 Lindved Gymnastikforening 2 - Taulov-Skærbæk IF 3 - Bane 3
Lørdag 29-05-21 12:40 Taulov-Skærbæk IF 2 - Gårslev Gymnastikforening - Bane 1
Lørdag 29-05-21 12:40 Isenvad Sport og Fritid - Egtved Idrætsforening - Bane 2
Lørdag 29-05-21 12:50 Skibet Idrætsforening 2 - Grejs-Dalen Idrætsklub - Bane 3
Lørdag 29-05-21 12:50 Uldum Idrætsforening - Skibet Idrætsforening 1 - Bane 1
Lørdag 29-05-21 12:50 Lindved Gymnastikforening 1 - Hornsyld If 1 - Bane 2
Lørdag 29-05-21 13:00 Gårslev Gymnastikforening - Juelsminde Idrætsforening - Bane 1
Lørdag 29-05-21 13:00 Isenvad Sport og Fritid - Hornsyld If 2 - Bane 2
Lørdag 29-05-21 13:10 Skibet Idrætsforening 1 - Taulov-Skærbæk IF 1 - Bane 1
Lørdag 29-05-21 13:10 Egtved Idrætsforening - Lindved Gymnastikforening 1 - Bane 2
Lørdag 29-05-21 13:20 Uldum Idrætsforening - Taulov-Skærbæk IF 2 - Bane 1
Lørdag 29-05-21 13:20 Hornsyld If 1 - Isenvad Sport og Fritid - Bane 2
Lørdag 29-05-21 13:30 Skibet Idrætsforening 1 - Gårslev Gymnastikforening - Bane 1
Lørdag 29-05-21 13:30 Hornsyld If 2 - Egtved Idrætsforening - Bane 2
Lørdag 29-05-21 13:40 Taulov-Skærbæk IF 1 - Uldum Idrætsforening - Bane 1
Lørdag 29-05-21 13:50 Taulov-Skærbæk IF 2 - Juelsminde Idrætsforening - Bane 1
Lørdag 29-05-21 14:00 Taulov-Skærbæk IF 1 - Gårslev Gymnastikforening - Bane 1
Lørdag 29-05-21 14:10 Taulov-Skærbæk IF 2 - Skibet Idrætsforening 1 - Bane 1
Lørdag 29-05-21 14:20 Juelsminde Idrætsforening - Uldum Idrætsforening - Bane 1

Til toppen