U5/U6 - mix | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 3mands på oppustelig bane - Juelsminde
Stævneansvarlige
Dorthe Isager Tlf: 79404421 / 79404421
Andrea Dam Hoedt Tlf: 79404407 / 29374638
Dokumenter
Stævneinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=113463

Komplet kampprogram


U5/U6 - mix

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Lørdag 12-06-21 10:00 Grejs-Dalen Idrætsklub U6 - Engum U & I 2 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 10:00 Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 1 - Juelsminde Idrætsforening 1 - Bane 1
Lørdag 12-06-21 10:00 Lund Idrætsforening 1 - Dalby Gymnastikforening 2 - Bane 2
Lørdag 12-06-21 10:10 Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 3 - Lund Idrætsforening 2 - Bane 2
Lørdag 12-06-21 10:10 Gårslev Gymnastikforening - Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 2 - Bane 1
Lørdag 12-06-21 10:10 Lund Idrætsforening 3 - Dalby Gymnastikforening 3 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 10:20 Lund Idrætsforening 3 - Grejs-Dalen Idrætsklub U6 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 10:20 Horsens Freja 1 - Dalby Gymnastikforening 1 - Bane 1
Lørdag 12-06-21 10:20 Horsens Freja 2 - Daugård Idrætsforening - Bane 2
Lørdag 12-06-21 10:30 Engum U & I 1 - Lund Idrætsforening 1 - Bane 2
Lørdag 12-06-21 10:30 FB-Fodbold - Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 1 - Bane 1
Lørdag 12-06-21 10:30 Dalby Gymnastikforening 3 - Engum U & I 2 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 10:40 Grejs-Dalen Idrætsklub U6 - Dalby Gymnastikforening 3 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 10:40 Juelsminde Idrætsforening 1 - Gårslev Gymnastikforening - Bane 1
Lørdag 12-06-21 10:40 Dalby Gymnastikforening 2 - Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 3 - Bane 2
Lørdag 12-06-21 10:50 Lund Idrætsforening 2 - Horsens Freja 2 - Bane 2
Lørdag 12-06-21 10:50 Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 2 - Horsens Freja 1 - Bane 1
Lørdag 12-06-21 10:50 Engum U & I 2 - Lund Idrætsforening 3 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 11:00 Dalby Gymnastikforening 1 - FB-Fodbold - Bane 1
Lørdag 12-06-21 11:00 Daugård Idrætsforening - Engum U & I 1 - Bane 2
Lørdag 12-06-21 11:10 Lund Idrætsforening 1 - Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 3 - Bane 2
Lørdag 12-06-21 11:10 Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 1 - Gårslev Gymnastikforening - Bane 1
Lørdag 12-06-21 11:20 Grejs-Dalen Idrætsklub U5 - Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening - Bane 3
Lørdag 12-06-21 11:20 Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 2 - Juelsminde Idrætsforening 1 - Bane 1
Lørdag 12-06-21 11:20 Lund Idrætsforening 2 - Dalby Gymnastikforening 2 - Bane 2
Lørdag 12-06-21 11:30 Lund Idrætsforening 4 - Juelsminde Idrætsforening 2 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 11:30 Horsens Freja 1 - FB-Fodbold - Bane 1
Lørdag 12-06-21 11:30 Horsens Freja 2 - Engum U & I 1 - Bane 2
Lørdag 12-06-21 11:40 Lund Idrætsforening 4 - Grejs-Dalen Idrætsklub U5 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 11:40 Dalby Gymnastikforening 1 - Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 1 - Bane 1
Lørdag 12-06-21 11:40 Daugård Idrætsforening - Lund Idrætsforening 1 - Bane 2
Lørdag 12-06-21 11:50 Juelsminde Idrætsforening 2 - Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening - Bane 3
Lørdag 12-06-21 11:50 Gårslev Gymnastikforening - Horsens Freja 1 - Bane 1
Lørdag 12-06-21 11:50 Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 3 - Horsens Freja 2 - Bane 2
Lørdag 12-06-21 12:00 Grejs-Dalen Idrætsklub U5 - Juelsminde Idrætsforening 2 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 12:00 Juelsminde Idrætsforening 1 - FB-Fodbold - Bane 1
Lørdag 12-06-21 12:00 Dalby Gymnastikforening 2 - Engum U & I 1 - Bane 2
Lørdag 12-06-21 12:10 Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening - Lund Idrætsforening 4 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 12:10 Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 2 - Dalby Gymnastikforening 1 - Bane 1
Lørdag 12-06-21 12:10 Lund Idrætsforening 2 - Daugård Idrætsforening - Bane 2

Til toppen