Pulje 3 - begynder - U7 mix

Info

Stævne: 3mands på oppustelig bane - Juelsminde
Stævneansvarlige
Dorthe Isager Tlf: 79404421 / 79404421
Andrea Dam Hoedt Tlf: 79404407 / 29374638
Dokumenter
Stævneinformation
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=48467

Stilling 3mands på oppustelig bane - Juelsminde
U7 mix
Pulje 3 - begynder

Hold Kampe V U T Score Point
1. Grejs-Dalen Idrætsklub 0 0 0 0 0-0 0
2. Gauerslund Idrætsforening, Fodbold 3 0 0 0 0 0-0 0
3. Egebjerg If 2 0 0 0 0 0-0 0
4. Skibet Idrætsforening 3 0 0 0 0 0-0 0
5. Lindved Gymnastikforening 2 0 0 0 0 0-0 0
6. Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 3 0 0 0 0 0-0 0

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=48467

Komplet kampprogram
3mands på oppustelig bane - Juelsminde
U7 mix
Pulje 3 - begynder

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
Lørdag 12-06-21 12:40 Grejs-Dalen Idrætsklub - Gauerslund Idrætsforening, Fodbold 3 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 12:50 Egebjerg If 2 - Skibet Idrætsforening 3 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 13:00 Lindved Gymnastikforening 2 - Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 3 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 13:10 Grejs-Dalen Idrætsklub - Skibet Idrætsforening 3 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 13:20 Gauerslund Idrætsforening, Fodbold 3 - Lindved Gymnastikforening 2 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 13:30 Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 3 - Egebjerg If 2 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 13:40 Lindved Gymnastikforening 2 - Skibet Idrætsforening 3 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 13:50 Egebjerg If 2 - Grejs-Dalen Idrætsklub - Bane 3
Lørdag 12-06-21 14:00 Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 3 - Gauerslund Idrætsforening, Fodbold 3 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 14:10 Egebjerg If 2 - Lindved Gymnastikforening 2 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 14:20 Grejs-Dalen Idrætsklub - Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 3 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 14:30 Gauerslund Idrætsforening, Fodbold 3 - Skibet Idrætsforening 3 - Bane 3

Til toppen