Damesenior +15/C | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 /
Rasmus Mortensen Tlf: 79404839 / +4521158554
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=113237

Komplet kampprogram


Damesenior +15/C

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 16-08-21 18:00 Lynge-Broby IF - Raklev, Old girls 2 - 1
Mandag 16-08-21 18:30 Svinninge, 1 - Gislinge 0 - 1
Mandag 16-08-21 18:30 Tuse Næs BK - Kirke Helsinge I 0 - 2
Mandag 16-08-21 19:00 Vipperød - Svinninge, 2 3 - 2
Mandag 16-08-21 19:00 FC Storebælt 1 - Skælskør B&I 2 - Kunstbane - lys 9 - 0
Onsdag 18-08-21 18:30 Kværkeby If - Ringsted If - Damer 0 - 0
Onsdag 18-08-21 19:00 Sørby Fodbold - Skælskør B&i 1 0 - 6
Torsdag 19-08-21 19:00 Hg Fodboldfitnes - Hvidebæk Idrætsforening 2 - 1
Mandag 23-08-21 18:30 Ringsted If - Damer - Skælskør B&I 2 3 - 2
Mandag 23-08-21 19:00 Kirke Helsinge I - Svinninge, 2 5 - 1
Mandag 23-08-21 19:30 Lynge-Broby IF - Sørby Fodbold 4 - 0
Mandag 23-08-21 20:00 B 73, Slagelse - Svinninge, 1 7 - 2
Onsdag 25-08-21 18:30 Hvidebæk Idrætsforening - FC Storebælt 1 1 - 7
Onsdag 25-08-21 19:00 Raklev, Old girls - Vipperød 6 - 0
Torsdag 26-08-21 19:00 Skælskør B&i 1 - Hg Fodboldfitnes 0 - 1
Mandag 30-08-21 18:30 Svinninge, 1 - Tuse Næs BK 1 - 0
Mandag 30-08-21 19:00 Vipperød - Kirke Helsinge I 0 - 3
Mandag 30-08-21 19:00 FC Storebælt 1 - Ringsted If - Damer - Kunstbane - lys 7 - 0
Mandag 30-08-21 19:30 Lynge-Broby IF - Hvidebæk Idrætsforening 1 - 0
Mandag 30-08-21 20:00 B 73, Slagelse - Raklev, Old girls 2 - 2
Onsdag 01-09-21 19:00 Svinninge, 2 - Gislinge 1 - 0
Onsdag 01-09-21 19:00 Skælskør B&I 2 - Skælskør B&i 1 1 - 4
Torsdag 02-09-21 19:00 Sørby Fodbold - Kværkeby If 1 - 3
Mandag 06-09-21 18:30 Tuse Næs BK - Vipperød 0 - 8
Mandag 06-09-21 19:00 Kirke Helsinge I - Lynge-Broby IF 2 - 1
Mandag 06-09-21 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Sørby Fodbold 2 - 0
Mandag 06-09-21 19:30 Lynge-Broby IF - Skælskør B&i 1 0 - 5
Mandag 06-09-21 20:00 B 73, Slagelse - Gislinge 4 - 0
Mandag 06-09-21 20:15 Ringsted If - Damer - Hg Fodboldfitnes 0 - 2
Onsdag 08-09-21 18:30 Kværkeby If - FC Storebælt 1 1 - 3
Onsdag 08-09-21 19:00 Raklev, Old girls - Svinninge, 1 2 - 2
Mandag 13-09-21 18:00 Lynge-Broby IF - Vipperød 1 - 3
Mandag 13-09-21 18:30 Svinninge, 1 - Kirke Helsinge I 6 - 1
Mandag 13-09-21 18:30 Gislinge - Tuse Næs BK 1 - 0
Onsdag 15-09-21 19:00 Svinninge, 2 - B 73, Slagelse 2 - 2
Onsdag 15-09-21 19:00 Skælskør B&i 1 - Kværkeby If 0 - 2
Torsdag 16-09-21 19:00 Sørby Fodbold - Ringsted If - Damer 2 - 1
Torsdag 16-09-21 19:00 Hg Fodboldfitnes - FC Storebælt 1 8 - 0
Mandag 20-09-21 18:30 Gislinge - Vipperød 0 - 3
Mandag 20-09-21 19:00 Raklev, Old girls - Kirke Helsinge I 1 - 3
Mandag 20-09-21 20:00 B 73, Slagelse - Lynge-Broby IF 4 - 0
Tirsdag 21-09-21 19:30 Lynge-Broby IF - Hg Fodboldfitnes 0 - 3
Onsdag 22-09-21 18:30 Hvidebæk Idrætsforening - Ringsted If - Damer
Onsdag 22-09-21 18:30 Kværkeby If - Skælskør B&I 2
Onsdag 22-09-21 19:00 Skælskør B&i 1 - FC Storebælt 1
Mandag 27-09-21 18:30 Gislinge - Lynge-Broby IF
Mandag 27-09-21 19:00 Vipperød - Svinninge, 1
Onsdag 29-09-21 17:30 Ringsted If - Damer - Lynge-Broby IF
Onsdag 29-09-21 18:30 Hvidebæk Idrætsforening - Kværkeby If
Onsdag 29-09-21 19:00 Raklev, Old girls - Tuse Næs BK
Torsdag 30-09-21 18:00 Hg Fodboldfitnes - Skælskør B&I 2
Torsdag 30-09-21 19:00 FC Storebælt 1 - Sørby Fodbold - Kunstbane - lys
Søndag 03-10-21 10:00 Lynge-Broby IF - Svinninge, 2
Mandag 04-10-21 18:30 Gislinge - Raklev, Old girls
Mandag 04-10-21 19:00 Vipperød - B 73, Slagelse
Mandag 04-10-21 19:00 Skælskør B&i 1 - Hvidebæk Idrætsforening
Mandag 04-10-21 19:00 FC Storebælt 1 - Lynge-Broby IF - Kunstbane - lys
Tirsdag 05-10-21 18:00 Lynge-Broby IF - Tuse Næs BK
Onsdag 06-10-21 17:45 Skælskør B&I 2 - Sørby Fodbold
Onsdag 06-10-21 19:00 Svinninge, 2 - Svinninge, 1
Torsdag 07-10-21 17:45 Hg Fodboldfitnes - Kværkeby If
Torsdag 07-10-21 19:00 Kirke Helsinge I - B 73, Slagelse
Mandag 11-10-21 18:30 Svinninge, 1 - Lynge-Broby IF
Mandag 11-10-21 18:30 Tuse Næs BK - B 73, Slagelse
Mandag 11-10-21 19:00 Kirke Helsinge I - Gislinge
Mandag 11-10-21 19:00 Skælskør B&I 2 - Hvidebæk Idrætsforening
Onsdag 13-10-21 18:30 Ringsted If - Damer - Skælskør B&i 1
Onsdag 13-10-21 18:30 Kværkeby If - Lynge-Broby IF
Onsdag 13-10-21 19:00 Svinninge, 2 - Raklev, Old girls
Torsdag 14-10-21 19:00 Sørby Fodbold - Hg Fodboldfitnes
Mandag 18-10-21 18:30 Tuse Næs BK - Svinninge, 2
Onsdag 27-10-21 18:00 Skælskør B&I 2 - Lynge-Broby IF

Til toppen