Pulje 1 - Senior Oldboys +40/

Info

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 /
Rasmus Mortensen Tlf: 79404839 / +4521158554
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=48713

Stilling 8-mands efterårsturnering for voksne
Senior Oldboys +40/
Pulje 1

Hold Kampe V U T Score Point
1. FC Storebælt NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
6 4 1 1 25-7 13
2. Raklev G&I 5 3 2 0 12-5 11
3. St. Merløse 5 3 0 2 8-11 9
4. Dianalund If 5 2 2 1 15-8 8
5. Team AS Fodbold NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
5 1 1 3 9-13 4
6. Vestermose If NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
6 0 0 6 3-28 0

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=48713

Komplet kampprogram

8-mands efterårsturnering for voksne
Senior Oldboys +40/
Pulje 1

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 09-08-21 19:00 FC Storebælt - Team AS Fodbold 4 - 2
Tirsdag 10-08-21 19:00 Dianalund If - Vestermose If 5 - 0
Tirsdag 17-08-21 19:00 Vestermose If - FC Storebælt 1 - 11
Torsdag 19-08-21 19:00 Team AS Fodbold - Raklev G&I 1 - 3
Torsdag 19-08-21 19:00 St. Merløse - Dianalund If - Fodbold, 8-mands 2 - 1
Mandag 23-08-21 19:00 FC Storebælt - St. Merløse 6 - 0
Tirsdag 24-08-21 19:00 Dianalund If - Raklev G&I 2 - 2
Torsdag 26-08-21 19:00 Team AS Fodbold - Vestermose If
Onsdag 01-09-21 19:00 Raklev G&I - Vestermose If - Fodbold, 8-mands Bane 2 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Torsdag 02-09-21 19:00 St. Merløse - Team AS Fodbold - Fodbold, 8-mands 3 - 0
Tirsdag 07-09-21 19:00 Vestermose If - St. Merløse 1 - 2
Tirsdag 07-09-21 19:00 Dianalund If - Team AS Fodbold 3 - 3
Onsdag 08-09-21 19:00 Raklev G&I - FC Storebælt - Fodbold, 8-mands Bane 2 1 - 1
Tirsdag 14-09-21 19:00 Vestermose If - Dianalund If 1 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Torsdag 16-09-21 19:00 Team AS Fodbold - FC Storebælt 3 - 0
Torsdag 16-09-21 19:00 St. Merløse - Raklev G&I - Fodbold, 8-mands 1 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 20-09-21 19:00 FC Storebælt - Vestermose If 3 - 0
Tirsdag 21-09-21 19:00 Dianalund If - St. Merløse
Onsdag 22-09-21 19:00 Raklev G&I - Team AS Fodbold - Fodbold, 8-mands Bane 2
Tirsdag 28-09-21 18:00 Vestermose If - Team AS Fodbold
Onsdag 29-09-21 19:00 Raklev G&I - Dianalund If - Fodbold, 8-mands Bane 2
Tirsdag 05-10-21 18:00 Vestermose If - Raklev G&I
Tirsdag 05-10-21 19:00 Dianalund If - FC Storebælt
Torsdag 07-10-21 19:00 Team AS Fodbold - St. Merløse
Mandag 11-10-21 19:00 FC Storebælt - Raklev G&I
Torsdag 14-10-21 19:00 Team AS Fodbold - Dianalund If
Torsdag 14-10-21 19:00 St. Merløse - Vestermose If - Fodbold, 8-mands
Mandag 18-10-21 19:00 St. Merløse - FC Storebælt - Fodbold, 8-mands
Mandag 25-10-21 19:00 Raklev G&I - St. Merløse - Fodbold, 8-mands Bane 2
Mandag 25-10-21 19:00 FC Storebælt - Dianalund If - Fodbold, 8-mands

Til toppen