Fællesrække | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: DGI Volleyball Østjylland - Turnering 2021/2022
Stævneansvarlige
Peter Alstrup Sørensen Tlf: 31222174
Dokumenter
Dommere Stævneinformation

Bemærkninger

Overordnet beskrivelse af turneringen fremgår af "Stævneinformation". Af de forskellige kampoversigter fremgår ikke, hvilke hold, der skal dømme kampene. Dette vil fremgå af dokumentet "Dommere", som det derfor er vigtigt også at læse.

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=115729

Komplet kampprogram


Fællesrække

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Åbyhøj Volley 2 (ÅBEN) - Galten/Stjær (MIX)
Søndag 31-10-21 10:30 Skødstrup (MIX) - AC Norddjurs (ÅBEN) - Bane 1 2 - 0
(50 - 27)
Søndag 31-10-21 10:30 TMG (ÅBEN) - ØFUG (ÅBEN) - Bane 3 1 - 2
(48 - 60)
Søndag 31-10-21 10:30 Ådalen IF (ÅBEN) - Galten/Stjær (MIX) - Bane 1 2 - 1
(61 - 53)
Søndag 31-10-21 10:30 Åbyhøj Volley 2 (ÅBEN) - BMI (ÅBEN) - Bane 3 1 - 2
(55 - 60)
Søndag 31-10-21 11:30 Ådalen IF (ÅBEN) - Hinnerup (ÅBEN) - Bane 1 2 - 1
(58 - 57)
Søndag 31-10-21 11:30 Åbyhøj Volley 2 (ÅBEN) - Midtmix (MIX) - Bane 3 0 - 2
(27 - 50)
Søndag 31-10-21 11:30 Skødstrup (MIX) - Åbyhøj Volley 1 (ÅBEN) - Bane 1 2 - 1
(57 - 44)
Søndag 31-10-21 11:30 TMG (ÅBEN) - Randers VK (MIX) - Bane 3 0 - 2
(33 - 50)
Søndag 31-10-21 12:30 AC Norddjurs (ÅBEN) - Randers VK (MIX) - Bane 1 0 - 2
(38 - 50)
Søndag 31-10-21 12:30 ØFUG (ÅBEN) - Åbyhøj Volley 1 (ÅBEN) - Bane 3 2 - 0
(50 - 32)
Søndag 31-10-21 12:30 Galten/Stjær (MIX) - Midtmix (MIX) - Bane 1 0 - 2
(26 - 50)
Søndag 31-10-21 12:30 BMI (ÅBEN) - Hinnerup (ÅBEN) - Bane 3 0 - 2
(23 - 50)
Søndag 31-10-21 13:30 Ådalen IF (ÅBEN) - Åbyhøj Volley 2 (ÅBEN) - Bane 1 2 - 0
(50 - 30)
Søndag 31-10-21 13:30 Galten/Stjær (MIX) - BMI (ÅBEN) - Bane 3 1 - 2
(62 - 58)
Søndag 31-10-21 13:30 Skødstrup (MIX) - TMG (ÅBEN) - Bane 1 2 - 0
(50 - 28)
Søndag 31-10-21 13:30 AC Norddjurs (ÅBEN) - ØFUG (ÅBEN) - Bane 3 2 - 0
(50 - 46)
Søndag 21-11-21 10:30 AC Norddjurs (ÅBEN) - Åbyhøj Volley 1 (ÅBEN) - Bane 1 0 - 2
(33 - 50)
Søndag 21-11-21 10:30 Randers VK (MIX) - ØFUG (ÅBEN) - Bane 3 2 - 0
(50 - 36)
Søndag 21-11-21 10:30 Galten/Stjær (MIX) - Hinnerup (ÅBEN) - Bane 1 0 - 2
(16 - 50)
Søndag 21-11-21 10:30 Midtmix (MIX) - BMI (ÅBEN) - Bane 3 2 - 0
(50 - 35)
Søndag 21-11-21 11:30 Ådalen IF (ÅBEN) - BMI (ÅBEN) - Bane 1 2 - 0
(50 - 41)
Søndag 21-11-21 11:30 Galten/Stjær (MIX) - Åbyhøj Volley 2 (ÅBEN) - Bane 3 0 - 2
(36 - 50)
Søndag 21-11-21 11:30 Skødstrup (MIX) - ØFUG (ÅBEN) - Bane 1 2 - 0
(50 - 32)
Søndag 21-11-21 11:30 AC Norddjurs (ÅBEN) - TMG (ÅBEN) - Bane 3 2 - 1
(57 - 52)
Søndag 21-11-21 12:30 Skødstrup (MIX) - Randers VK (MIX) - Bane 1 2 - 1
(62 - 45)
Søndag 21-11-21 12:30 TMG (ÅBEN) - Åbyhøj Volley 1 (ÅBEN) - Bane 3 0 - 2
(37 - 50)
Søndag 21-11-21 12:30 Ådalen IF (ÅBEN) - Midtmix (MIX) - Bane 1 2 - 1
(63 - 51)
Søndag 21-11-21 12:30 Åbyhøj Volley 2 (ÅBEN) - Hinnerup (ÅBEN) - Bane 3 0 - 2
(26 - 50)
Søndag 21-11-21 13:30 Midtmix (MIX) - Hinnerup (ÅBEN) - Bane 1 2 - 0
(50 - 31)
Søndag 21-11-21 13:30 Randers VK (MIX) - Åbyhøj Volley 1 (ÅBEN) - Bane 1 2 - 1
(65 - 58)
Lørdag 08-01-22 10:30 Midtmix (MIX) - Åbyhøj Volley 1 (ÅBEN) - Bane 1 2 - 0
(50 - 35)
Lørdag 08-01-22 10:30 Randers VK (MIX) - Hinnerup (ÅBEN) - Bane 3 2 - 0
(50 - 39)
Lørdag 08-01-22 10:30 Åbyhøj Volley 2 (ÅBEN) - Galten/Stjær (MIX) - Bane 1 1 - 2
(56 - 65)
Lørdag 08-01-22 10:30 AC Norddjurs (ÅBEN) - TMG (ÅBEN) - Bane 3 2 - 0
(50 - 27)
Lørdag 08-01-22 11:45 Åbyhøj Volley 2 (ÅBEN) - ØFUG (ÅBEN) - Bane 1 2 - 0
(51 - 41)
Lørdag 08-01-22 11:45 AC Norddjurs (ÅBEN) - BMI (ÅBEN) - Bane 3 2 - 0
(51 - 46)
Lørdag 08-01-22 11:45 Midtmix (MIX) - Ådalen IF (ÅBEN) - Bane 1 0 - 2
(39 - 50)
Lørdag 08-01-22 11:45 Randers VK (MIX) - Skødstrup (MIX) - Bane 3 2 - 0
(50 - 43)
Lørdag 08-01-22 12:45 Åbyhøj Volley 1 (ÅBEN) - Skødstrup (MIX) - Bane 1 2 - 1
(63 - 57)
Lørdag 08-01-22 12:45 Hinnerup (ÅBEN) - Ådalen IF (ÅBEN) - Bane 3 1 - 2
(52 - 61)
Lørdag 08-01-22 12:45 Galten/Stjær (MIX) - BMI (ÅBEN) - Bane 1 0 - 2
(30 - 50)
Lørdag 08-01-22 12:45 TMG (ÅBEN) - ØFUG (ÅBEN) - Bane 3 0 - 2
(40 - 50)
Lørdag 08-01-22 13:45 Åbyhøj Volley 2 (ÅBEN) - AC Norddjurs (ÅBEN) - Bane 1 2 - 0
(52 - 47)
Lørdag 08-01-22 13:45 Galten/Stjær (MIX) - TMG (ÅBEN) - Bane 3 2 - 1
(63 - 50)
Lørdag 08-01-22 13:45 Midtmix (MIX) - Randers VK (MIX) - Bane 1 1 - 2
(53 - 56)
Lørdag 08-01-22 13:45 Åbyhøj Volley 1 (ÅBEN) - Hinnerup (ÅBEN) - Bane 3 2 - 1
(57 - 53)
Søndag 06-02-22 10:30 Åbyhøj Volley 1 (ÅBEN) - Ådalen IF (ÅBEN) - Bane 1 - Hal 2 2 - 0
(50 - 45)
Søndag 06-02-22 10:30 Skødstrup (MIX) - Hinnerup (ÅBEN) - Bane 3 - Hal 2 0 - 2
(40 - 50)
Søndag 06-02-22 10:30 Galten/Stjær (MIX) - ØFUG (ÅBEN) - Bane 1 1 - 2
(49 - 62)
Søndag 06-02-22 10:30 BMI (ÅBEN) - TMG (ÅBEN) - Bane 3 2 - 1
(62 - 59)
Søndag 06-02-22 11:45 Åbyhøj Volley 2 (ÅBEN) - TMG (ÅBEN) - Bane 1 0 - 2
(49 - 53)
Søndag 06-02-22 11:45 Galten/Stjær (MIX) - AC Norddjurs (ÅBEN) - Bane 3 1 - 2
(52 - 56)
Søndag 06-02-22 11:45 Midtmix (MIX) - Hinnerup (ÅBEN) - Bane 1 - Hal 2 0 - 2
(33 - 50)
Søndag 06-02-22 11:45 Åbyhøj Volley 1 (ÅBEN) - Randers VK (MIX) - Bane 3 - Hal 2 0 - 2
(38 - 50)
Søndag 06-02-22 12:45 Midtmix (MIX) - Skødstrup (MIX) - Bane 1 - Hal 2 2 - 1
(55 - 56)
Søndag 06-02-22 12:45 Randers VK (MIX) - Ådalen IF (ÅBEN) - Bane 3 - Hal 2 2 - 1
(66 - 58)
Søndag 06-02-22 12:45 Åbyhøj Volley 2 (ÅBEN) - BMI (ÅBEN) - Bane 1 1 - 2
(61 - 63)
Søndag 06-02-22 12:45 AC Norddjurs (ÅBEN) - ØFUG (ÅBEN) - Bane 3 1 - 2
(56 - 63)
Søndag 06-02-22 13:45 BMI (ÅBEN) - ØFUG (ÅBEN) - Bane 1 0 - 2
(38 - 50)
Søndag 06-02-22 13:45 Skødstrup (MIX) - Ådalen IF (ÅBEN) - Bane 1 - Hal 2 0 - 2
(42 - 51)
Søndag 13-03-22 10:30 ØFUG (ÅBEN) - TMG (ÅBEN) 3 - 0
(75 - 47)
Søndag 13-03-22 10:30 AC Norddjurs (ÅBEN) - BMI (ÅBEN) 3 - 2
(107 - 87)
Søndag 13-03-22 12:00 ØFUG (ÅBEN) - AC Norddjurs (ÅBEN) 3 - 1
(99 - 79)
Søndag 13-03-22 12:00 TMG (ÅBEN) - BMI (ÅBEN) 3 - 2
(99 - 103)

Til toppen