L2022 Efterskole Beachhåndbold - Valgfag

Stævne

Stævne: L2022 Efterskole Beachhåndbold - Valgfag
Stævneansvarlige
Lars Lynge Larsen Tlf: 20954307
Kristian Olsen Tlf: 24410507

Resultatindberetning

Række / Puljeoversigt

Drenge Valgfag
Grundspil 2 Hammerum+Lomborg+Nordfyns+Aabybro - Vivild G&I - Lyngs 1
Grundspil 3 Lyngs 2 - Vandel 1 - Rebild E
Grundspil 4 Vojens GIE - Han Herred E - Balle+Elbøl+Hørby
Grundspil 5 IES Lægården 1 - Vrigsted - Farsø +Gudenådalens
Grundspil 6 Dejbjerglund Efterskole - Lyngs 3 - Vandel 2
Grundspil 7 Brøruphus Efterskole - Bramming - IES Lægården 2
Grundspil 1 Skyum 1 - Skyum 2 - Skyum 4 - Skyum 3 - Dejbjerglund + Ågård
Mellemspil A1 Vivild G&I - IES Lægården 2
Mellemspil A2 Vandel 2 - Vandel 1
Mellemspil A3 Vojens GIE - Farsø +Gudenådalens
Mellemspil A4 Han Herred E - IES Lægården 1
Mellemspil A5 Lyngs 2 - Dejbjerglund Efterskole
Mellemspil A6 Lyngs 1 - Brøruphus Efterskole
Mellemspil A7 Skyum 1 - Skyum 3
Mellemspil B2 Rebild E - Hammerum+Lomborg+Nordfyns+Aabybro
Mellemspil B3 Vrigsted - Balle+Elbøl+Hørby
Mellemspil B4 Bramming - Lyngs 3
Mellemspil B+C Skyum 2 - Skyum 4 - Dejbjerglund + Ågård
Slutspil A1 Vandel 1 - Vivild G&I
Slutspil A2 Vojens GIE - IES Lægården 1
Slutspil A3 Dejbjerglund Efterskole - Skyum 1
Slutspil A4 Skyum 3 - Brøruphus Efterskole
Slutspil B1 Vandel 2 - IES Lægården 2
Slutspil B2 Han Herred E - Farsø +Gudenådalens
Slutspil B3 Skyum 4 - Lyngs 2
Slutspil B4 Skyum 2 - Lyngs 1
Slutspil C Balle+Elbøl+Hørby - Lyngs 3 - Rebild E - Dejbjerglund + Ågård - Vrigsted - Bramming - Hammerum+Lomborg+Nordfyns+Aabybro
Finalerunde A Skyum 3 - Vojens GIE - Dejbjerglund Efterskole - Vivild G&I
Slutspil A Taber 1 Vandel 1 - IES Lægården 1
Slutspil A Taber 2 Skyum 1 - Brøruphus Efterskole
Slutspil B Vinder 1 Han Herred E - IES Lægården 2
Slutspil B Vinder 2 Lyngs 2 - Skyum 2
Slutspil B Taber 1 Vandel 2 - Farsø +Gudenådalens
Slutspil B Taber 2 Skyum 4 - Lyngs 1
Piger valgfag
Grundspil 1 Lyngs 1 - Aabybro+Højer+Hørby - Brøruphus 2
Grundspil 2 Han Herred E - IES Lægården 2 - Balle 1
Grundspil 3 Elbæk Efterskole - Himmerlands U - Bramming
Grundspil 4 IES Lægården 3 - Vivild 1 - Balle 2
Grundspil 5 Hammerum+Farsø - Vandel Efterskole - Lomborg IE
Grundspil 6 Vivild 2 - IES Lægården 1 - Vojens+Vrigsted
Grundspil 7 Vivild 3 - Brøruphus 1 - Lyngs 2
Grundspil 8 Skyum 4 - Skyum 1 - Skyum 2 - Dejbjerglund - Skyum 3
Slutspil A1 Brøruphus 2 - IES Lægården 2 - Vivild 1 - Elbæk Efterskole
Slutspil A2 Vandel Efterskole - Vivild 2 - Brøruphus 1 - Dejbjerglund
Slutspil B1 Balle 1 - Bramming - Lyngs 1
Slutspil B2 IES Lægården 3 - Skyum 1 - Lomborg IE
Slutspil B3 Skyum 4 - IES Lægården 1 - Lyngs 2
Slutspil C1 Han Herred E - Himmerlands U - Aabybro+Højer+Hørby
Slutspil C2 Balle 2 - Skyum 3 - Vojens+Vrigsted
Slutspil C3 Hammerum+Farsø - Skyum 2 - Vivild 3
Finale Vivild 2 - Vivild 1

Til toppen