Piger valgfag | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: L2022 Efterskole Beachhåndbold - Valgfag
Stævneansvarlige
Lars Lynge Larsen Tlf: 20954307
Kristian Olsen Tlf: 24410507

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=120545

Komplet kampprogram


Piger valgfag

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Tirsdag 28-06-22 15:30 Lyngs 2 - Brøruphus 1 - Bane 4 1 - 2
(20 - 22)
Tirsdag 05-07-22 08:30 Skyum 2 - Skyum 3 - Bane 3 0 - 2
(17 - 29)
Tirsdag 05-07-22 08:30 Skyum 4 - Skyum 1 - Bane 4 2 - 1
(33 - 19)
Tirsdag 05-07-22 09:15 Dejbjerglund - Skyum 2 - Bane 3 2 - 0
(34 - 29)
Tirsdag 05-07-22 09:15 Skyum 3 - Skyum 4 - Bane 4 0 - 2
(19 - 28)
Tirsdag 05-07-22 10:00 Skyum 1 - Dejbjerglund - Bane 3 0 - 2
(22 - 31)
Tirsdag 05-07-22 10:00 Skyum 4 - Skyum 2 - Bane 4 2 - 0
(44 - 32)
Tirsdag 05-07-22 10:45 Skyum 1 - Skyum 3 - Bane 3 2 - 0
(36 - 29)
Tirsdag 05-07-22 10:45 Dejbjerglund - Skyum 4 - Bane 4 2 - 1
(34 - 32)
Tirsdag 05-07-22 11:30 Skyum 2 - Skyum 1 - Bane 3 0 - 2
(16 - 19)
Tirsdag 05-07-22 11:30 Skyum 3 - Dejbjerglund - Bane 4 0 - 2
(38 - 41)
Tirsdag 05-07-22 13:00 Lyngs 1 - Brøruphus 2 - Bane 5 0 - 2
(21 - 25)
Tirsdag 05-07-22 13:00 Himmerlands U - Bramming - Bane 6 1 - 2
(28 - 35)
Tirsdag 05-07-22 13:00 Vandel Efterskole - Lomborg IE - Bane 7 2 - 0
(22 - 7)
Tirsdag 05-07-22 13:30 Lomborg IE - Hammerum+Farsø - Bane 7 2 - 1
(32 - 27)
Tirsdag 05-07-22 13:30 Bramming - Elbæk Efterskole - Bane 6 1 - 2
(40 - 44)
Tirsdag 05-07-22 13:30 Brøruphus 2 - Aabybro+Højer+Hørby - Bane 5 2 - 1
(30 - 28)
Tirsdag 05-07-22 14:00 Lyngs 1 - Aabybro+Højer+Hørby - Bane 5 2 - 0
(25 - 17)
Tirsdag 05-07-22 14:00 Himmerlands U - Elbæk Efterskole - Bane 6 1 - 2
(27 - 28)
Tirsdag 05-07-22 14:00 Vandel Efterskole - Hammerum+Farsø - Bane 7 2 - 0
(30 - 14)
Tirsdag 05-07-22 14:30 IES Lægården 1 - Vivild 2 - Bane 7 0 - 2
Tirsdag 05-07-22 14:30 Balle 2 - Vivild 1 - Bane 6 0 - 2
(24 - 35)
Tirsdag 05-07-22 14:30 Balle 1 - Han Herred E - Bane 5 2 - 0
(20 - 18)
Tirsdag 05-07-22 15:00 Han Herred E - IES Lægården 2 - Bane 5 0 - 2
(20 - 27)
Tirsdag 05-07-22 15:00 Vivild 1 - IES Lægården 3 - Bane 6 2 - 0
(44 - 18)
Tirsdag 05-07-22 15:00 Vivild 2 - Vojens+Vrigsted - Bane 7 2 - 0
(46 - 27)
Tirsdag 05-07-22 15:30 IES Lægården 1 - Vojens+Vrigsted - Bane 7 2 - 1
(2 - 1)
Tirsdag 05-07-22 15:30 Balle 2 - IES Lægården 3 - Bane 6 1 - 2
(4 - 5)
Tirsdag 05-07-22 15:30 Balle 1 - IES Lægården 2 - Bane 5 0 - 2
(2 - 4)
Tirsdag 05-07-22 15:30 Aabybro+Højer+Hørby - Himmerlands U - Bane 3 0 - 0
Tirsdag 05-07-22 16:00 Lyngs 1 - Balle 1 - Bane 6 0 - 0
Tirsdag 05-07-22 16:00 Brøruphus 1 - Vivild 3 - Bane 5 0 - 0
Tirsdag 05-07-22 16:00 IES Lægården 2 - Brøruphus 2 - Bane 7 0 - 0
Tirsdag 05-07-22 16:30 Brøruphus 1 - Vivild 2 - Bane 3 0 - 2
(25 - 38)
Tirsdag 05-07-22 16:30 Elbæk Efterskole - IES Lægården 2 - Bane 7 0 - 0
Tirsdag 05-07-22 16:30 Balle 2 - Vojens+Vrigsted - Bane 4 0 - 0
Tirsdag 05-07-22 16:30 Aabybro+Højer+Hørby - Han Herred E - Bane 2 0 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet uden afbud
Tirsdag 05-07-22 16:30 IES Lægården 3 - Lomborg IE 0 - 3
Tirsdag 05-07-22 16:30 Lyngs 2 - Vivild 3 - Bane 5 0 - 0
Torsdag 07-07-22 10:30 Vandel Efterskole - Dejbjerglund - Bane 6 1 - 2
(30 - 31)
Torsdag 07-07-22 10:30 Brøruphus 2 - Vivild 1 - Bane 5 0 - 2
(21 - 37)
Torsdag 07-07-22 10:30 Lomborg IE - Skyum 1 - Bane 7 2 - 0
Torsdag 07-07-22 11:00 Vivild 2 - Vandel Efterskole - Bane 6 2 - 0
(24 - 13)
Torsdag 07-07-22 11:00 Vivild 1 - Elbæk Efterskole - Bane 5 2 - 0
(35 - 28)
Torsdag 07-07-22 11:00 IES Lægården 3 - Skyum 1 - Bane 7 2 - 1
(20 - 20)
Torsdag 07-07-22 11:30 Lyngs 2 - IES Lægården 1 - Bane 7 2 - 1
(18 - 20)
Torsdag 07-07-22 11:30 Dejbjerglund - Brøruphus 1 - Bane 6 1 - 2
(27 - 27)
Torsdag 07-07-22 11:30 Brøruphus 2 - Elbæk Efterskole - Bane 5 2 - 1
(26 - 24)
Torsdag 07-07-22 12:00 IES Lægården 1 - Skyum 4 - Bane 7 0 - 2
Torsdag 07-07-22 12:00 IES Lægården 2 - Vivild 1 - Bane 5 2 - 1
(30 - 30)
Torsdag 07-07-22 12:00 Vandel Efterskole - Brøruphus 1 - Bane 6 2 - 1
(3 - 2)
Torsdag 07-07-22 12:30 Hammerum+Farsø - Vivild 3 - Bane 5 0 - 0
Torsdag 07-07-22 12:30 Balle 1 - Bramming - Bane 4 0 - 2
(21 - 29)
Torsdag 07-07-22 12:30 Vivild 2 - Dejbjerglund - Bane 6 2 - 1
(22 - 20)
Torsdag 07-07-22 12:30 Lyngs 2 - Skyum 4 - Bane 7 0 - 2
(6 - 19)
Torsdag 07-07-22 13:00 Vivild 3 - Skyum 2 - Bane 7 0 - 0
Torsdag 07-07-22 13:00 Balle 2 - Skyum 3 - Bane 5 0 - 2
(17 - 24)
Torsdag 07-07-22 13:00 Lyngs 1 - Bramming - Bane 4 0 - 2
(15 - 23)
Torsdag 07-07-22 13:30 Vivild 1 - Vivild 2 - Bane 4 2 - 0
(30 - 14)
Torsdag 07-07-22 13:30 Han Herred E - Himmerlands U - Bane 5 2 - 0
(29 - 10)
Torsdag 07-07-22 13:30 Vojens+Vrigsted - Skyum 3 - Bane 6 2 - 0
(10 - 4)
Torsdag 07-07-22 13:30 Hammerum+Farsø - Skyum 2 - Bane 7 0 - 2
(11 - 19)

Til toppen