Udøver - Anette Andersen

Information

Navn: Anette Andersen
Foreninger
IF Skjold Skævinge Badminton

Kampprogram

Motion 2+4 u/s - Serie 1-3 | Ramløse I.f. - IF Skjold Skævinge
Badminton 22-02-14 15:30
Jacob Jacobsen
Anette Andersen
Morten Møller Bielefeldt
17 - 21, 7 - 21
Badminton 22-02-14 15:30
Helle Stjernstrøm
Anette Andersen 22 - 20, 18 - 21, 19 - 21
Badminton 22-02-14 15:30 Helle Stjernstrøm
Bjarne Dyrberg
Anette Andersen 21 - 13, 21 - 17
Motion 4+4 Mester | IF Skjold Skævinge - Espergærde If
Badminton 09-02-14 16:00 Anette Andersen
Chris Ungermand
Brian Kristensen
Tine Hjelm
21 - 17, 21 - 16
Badminton 09-02-14 16:00 Line Justesen
Anette Andersen
Janne Schmidt 18 - 21, 21 - 15, 11 - 21
Badminton 09-02-14 16:00 Charlotte Ungermand
Anette Andersen
Marianne Niese-Petersen 21 - 17, 21 - 17
Motion 2+4 u/s - Serie 1-3 | Helsinge Si - IF Skjold Skævinge
Badminton 01-02-14 11:00 Eva Landgreen
Rene Rasmussen
Anette Andersen
Jonas Sørensen
18 - 21, 15 - 21
Badminton 01-02-14 11:00 Eva Landgreen
Helle Djurhuus
Anette Andersen
Jette Justesen
10 - 21, 12 - 21
Badminton 01-02-14 11:00 Eva Landgreen
Preben Andersen
Anette Andersen
Morten Møller Bielefeldt
13 - 21, 22 - 20, 14 - 21
Motion 4+4 Mester | Frederikssund BK92 - IF Skjold Skævinge
Badminton 26-01-14 09:00 Christina Jørly Jensen
Peter Otterstrøm
Anette Andersen
Jonas Sørensen
8 - 21, 13 - 21
Badminton 26-01-14 09:00 Christina Jørly Jensen
Susanne Lundh
Cindy Damsgaard
Anette Andersen
21 - 19, 21 - 14
Badminton 26-01-14 09:00 Christina Jørly Jensen
Dorte Skyum
Jette Justesen
Anette Andersen
19 - 21, 17 - 21
Motion 4+4 Mester | IF Skjold Skævinge - Frederikssund BK92
Badminton 30-11-13 16:15 Anette Andersen
Chris Ungermand

Peter Otterstrøm
21 - 11, 21 - 19
Badminton 30-11-13 16:15 Line Justesen
Anette Andersen

Susanne Lundh
16 - 21, 21 - 18, 15 - 21
Badminton 30-11-13 16:15 Charlotte Ungermand
Anette Andersen
Gitte Ravensholt
21 - 17, 21 - 11
Motion 2+4 u/s - Serie 1-3 | Hundested - IF Skjold Skævinge
Badminton 24-11-13 15:00 Susanne Schødt Anette Andersen 18 - 21, 21 - 18, 14 - 21
Badminton 24-11-13 15:00 Susanne Schødt
Dorte Søeborg Larsen
Anette Andersen
Jette Justesen
12 - 21, 10 - 21
Badminton 24-11-13 15:00 Carsten Klog
Dorte Søeborg Larsen
Anette Andersen
Morten Møller Bielefeldt
9 - 21, 9 - 21
Motion 4+4 Mester | IF Skjold Skævinge - Lillerød Badmintonklub
Badminton 09-11-13 16:00 Anette Andersen
Chris Ungermand
Irene Bardrum
Tomas Klinke
20 - 22, 16 - 21
Badminton 09-11-13 16:00 Line Justesen
Anette Andersen
Tove Lund
Irene Bardrum
21 - 10, 21 - 13
Badminton 09-11-13 16:00 Charlotte Ungermand
Anette Andersen
Tomas Klinke
Helene Toksvang
14 - 21, 13 - 21
Motion 2+4 u/s - Serie 1-3 | IF Skjold Skævinge - Hillerød Badmintonklub
Badminton 05-10-13 13:00 Anette Andersen
Morten Møller Bielefeldt
Mathilde Kanstrup Skou Bitterwolf
Peter Juul Linne
13 - 21, 18 - 21
Badminton 05-10-13 13:00 Anette Andersen
Anne Bøgelund Larsen
Mathilde Kanstrup Skou Bitterwolf
Kamma Lerdrup Foged
5 - 21, 15 - 21
Badminton 05-10-13 13:00 Anette Andersen
Jonas Sørensen
Mathilde Kanstrup Skou Bitterwolf
17 - 21, 22 - 20, 21 - 8

Til toppen